Jump to content
obi

BETTY-0731285220

Recommended Posts

obi
Posted (edited)

aproximativ 5 vizite la activ , in locatii diferite, ultima fiind linga cittymall , pe bd lapusneanu , decenta , aerisIta, ac 2 camere singurica.

o vizitez  des si cu mare  placere datorita aspectului sau fizic , superskinny , cu tite minuscule si o pasarica superba, emana sexualitate prin toti porii .

mai timida la inceput ,  a evoluat pe parcurs si la ora actuala se descurca onorabil , reusind sa ma aduca intotdeauna in stare de inponderabilitate prin felul in care actioneaza si datorita siluetei aerodinamice , unicat in bransa

pentru amatorii de skinny , este visul umed suprem , desi ea si-ar dori sa fie ceva mai implinita si este hotarita sa puna ceeva carnita pe ea , dovada faptul ca la ultima mea vizita am primit curierul de la mc  la usa , Betty fiind dezbracata , cu un delivery impresionant , un pachetel minuscul probabil cu o chifla si o punguta de chips.

prestatia sexuala , tehnic vorbind nu se ridica undeva la nivel de top , sa zicem ca satisface , pentru cei care intr-adevar sint pusi pe futut serios .

oralul am reusit sa-l aduc la standardele mele , datorita indicatiilor pe care i le dau de fiecare data , se adapoteaza usor si incearca sa puna in practica ce ii sugerez, a reusit deja sa ajunga la o adincime considerabila fata de  primele tentative ,  se joaca frumos cu limba si piercingul din limba , ofera o imagine senzuala prin felul in care se pozitioneaza , nu face (inca ) finalizare orala , e posibil sa accepte contra cost, facial , in functie de dispozitie si client.

este extrem de receptiva la 69 ,ii place , nu se plictiseste niciodata si ajunge in pragul orgasmului daca e bine stimulata , forma pasaricii , igiena si cracii lungi subtiri formind atuu-rile sale incontestabile .

pentru sex normal , se remarca deasemenea imaginea vizuala deosebita , in orice pozitie o pui ,emana senzualitate , nu rezista prea mult insa la sex activ si mai hotarit , fiind strimta si prea putin rodata .

igiena este mereu impecabila , una dintre putinele fete care miroase bine din toti porii, mai are si o piele fina , se ingrijeste , unghii ascutite pe care stie sa le puna in valoare .

de curind are in meniu si anal , dupa apreciere, marimi modeste si medii , contra sumei de 100 ron extra si cu programare din timp , sau dupa citeva vizite in care se produce o anumita  rezonanta .la fel si in cazul fk , selectiv.

este una dintre febletele mele , nu pot fi total obiectiv oricum as da-o ,  concluziile le trageti singuri , in functie de cum va comportati si de cum stiti sa va purtati cu o femeie.

tarif standard, foarte competitiv la ora actuala , 100 f /200h , plusuri pentru fetish-uri . incerc sa ii deschid orizonturile pentru role play ,se adapteaza rapid.

Edited by obi