Jump to content

Maria Dristor 50 ron, 0767039526


sperminator
 Share

Recommended Posts

Din cand in cand mai pescuiesc in ape tulburi in speranta unui pestisor de aur dezorientat.

Asa am ales anuntul urmator

 

Zona Dristor

te invit pentru cateva momente placute sa le petrecem impreuna cu un masaj ce sigur te vei reintoarce discretie, intimitate, 0767039526 la bani putini 50/finalizarea

 

Parca Maria mi-a spus ca o cheama. Mai are o colega neatragatoare. Pozele nu bag mana in foc ca-s ale ei dar aduc oarecum....animalul fiind inalt si suplu, la fata relativ ok dar cu ceva dantura lipsa. Tzatze/cur ok.

Pestisorul de aur a fost cam de tinichea, ca deh pestisori sunt pe toate drumurile dar nu de aur.

Locatia nu prea stie sa o explice coerent. Este blocul nou de langa KFC Mihai Bravu.

Se infige la pus prezervativul din prima, pe pula aflata in repaus perfect, in totala lipsa de cunostine anatomice elementare la acest nivel zic eu, respectiv fara sa decaloteze stremeleagul. Am mai patit-o, un cacat!

Coitul a fost un fiasco total, pula neintelegand nimic din ceea ce i se intampla. In disperare de cauza si cu gandul la modica suma de 50 de lei achitati in avas si degeaba, am smuls prezervativul si am terminat in laba sustinuta (cu picaturi de transpiratie pe frunte), pe trupul gingas al domnisoarei. A, in timp ce ma labuiam si ma injuram in gand, mi-a candit a peste si nu, nu era de la bucatarie.....

daca vreti o laba pe bani totusi putini este solutia perfecta.

Spor tovarasi

 

212077001.jpg

212077011.jpg

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • longgone changed the title to Maria Dristor 50 ron, 0767039526

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...