Jump to content

Natasa Rusoaica Mosilor 0735466744


Oracle
 Share

Recommended Posts

Sunt aici că sa te satisfac, sexy, fierbinte, dulce. In brațele mele o sa te simți minunat și o sa te întorci mai dornic! Nu te grăbesc, nu am fite și te doresc mulțumit. Ai încredere și sună-ma ori de câte ori ai nevoie de o femeie adevărată. 0735466744

1096d0686db6f1bccbb9e4db566e6917.jpg

Publi24 Post

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • Root changed the title to Natasa Rusoaica Mosilor 0735466744
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Daca e rusoaica roscata 50+ si curu mare ...da.. face anilingus bunicel .. nu te fute cu limba in cur .. dar iti curata bine gaoaza. Am fost la ea... tin minte ca dupa ce a dat limbi la okiu maro .. in focurile pasiunii ... a vrut sa ma sarute .. plm .. asta mai lipsea .. sa dau 300 sa ma ling singur in kur. Se fute bine dar nu face banii astia in nici un caz. Spor

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Intoarsa inapoi pe Mosilor Admiral, mi-am calcat principiile si m am dus pentru 1 nr.

Locatia: Mosilor 272, camera care e mai mult o parte a sufrageriei cu perdele, 2 canapele mici si 1 masa de masaj intre ele, are si colega din spusele ei.

Dameza: As zice ca bate intre 55-60 ani, Gilf, fata de la tara, bucile sunt piesa (ferm bombat), sanii nr.4 usor gravitationali (deh varsta). Fara mirosuri suspecte, s-a dusat rapid inainte de actiune. O si N, fara A.

Actiunea: Inceput cu un Oral nepro, umed si adanc, eu stand in fund pe masa de masaj, de nota 9, coborat la sateliti si continuat cu un analingus bun ( mananca curu la propriu) de 9.5.

Pus fesul si am pus o pe margine mesei cu spatele la mine (ridica piciorul pentru penetrare adanca) dat vreo 10 min bune, traia momentul, schimbat pozitia, am intinso pe masa la margine cu picioarele dupa gat si dupa 10 min am fin de toata frumusetea pe pasarik ei, in tot timpul traia momentul, prezenta cu tine (nu plictisita) nota 9.

D2D 30 min/ 200 RON 

Pentru 1h cere 300 RON

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...