Jump to content

ALBA IULIA


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

Guest ddc_forum

mai sa fie....ai dreptate man....se vede ca am facut 40 anul asta...nu este bun alcoolul...probabil este aceeasi...data viitoare promot sa o incerc treaz...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • iuliu1970

    1

Guest ddc_forum

Din lipsa timpului, nu am apucat sa scriu despre 2 fetite dragalase pe care le-am cunoscut in drumul meu prin Alba...

Se stie ca, centura ocolitoare din Alba e o zona populata de fetite dornice de bani si munca...

Bun...din ce era pe acolo am optat pentru o domnisoara blonda ( 19 anisori afirmativ, 1.60inaltime si vreo 50kg, ochi albastrii) destul de draguta la fata, curatica, sani foarte frumosi (subiectiv) maricei, fermi si....cum sa ma exprim, intreaga ei faptura emana varsta frageda a ei...pe un san avea tatuat un nume (mihai-marius) ceva de genu...iar ca aspect negativ, pe abdomen+lateral dreapta o urma de cicatrice destul de mare gen post arsura...

In lipsa de timp si locatie am optat pentru un oral neprotejat in masina....la 40 roni(negociat de la 50), efectuat bine, accepta sugestiile mele, nu neglija partile sensibile si, nu se grabea....tot timpul ma jucam cu sanii ei -chiar imi placeau si....cu o mana la pusilica...

In ziua urmatoare iar am trecut prin zona cand veneam spre Cj , dar din pacate nu am revazut-o....dar..am luat o brunetica subtirica (care nu a vrut sa imi spuna varsta- eu aproximez cu indulgenta maxima ca fiind maxim 20ani nici o secunda in plus) vreo 1.60 inaltime si vreo 47 kg, sani micuti dar ff fermi, fff "frageda", am avut parte de aceasi tratatie...un oral binisor executat, etc

Piesa de rezistenta....acum urmeaza...am intrebat-o de blonda...si am aflat ca e colega ei de apartament! Fetele, lucreaza si la domiciliu (asta stiam si de la blonda , dar, nu stiam ca are partenera).

Preturile spuse de blonda pt. domiciliu- 150 roni ora, 2 finalizari. Brunetica a spus 100 roni ora 2 finalizari. Oricum, totul e negociabil! iar surpriza - inca neverificata de mine - decat verbal de ambele in cursul viziteor mele ulterioare in Alba - e ca accepta si diverse combinatii gen, cu ambele, cu tot tacamul inclusiv show lesbi intre ele si cu sarutari si sex oral intre ele la preturi negociabile (brunetica a zis ca de la 200 roni - cealalta discuta in euro, dar parerea mea e ca pt 200 roni accepta sigur) si e posibil sa vina si la alta locatie.

Partea nefericita e ca, trebuie sa caut numerele de telefon ale fetelor :( ca nu mai stiu exact sub ce nume le-am salvat in telefon si, lista e luuunga.

Ca si reper pt cei care trec varianta din alba, la un moment dat e un peco pe partea stanga in sensul spre Sibiu, iar fetele stau vis-a-vis de acea locatie, si sunt destul de usor de recunoscut nefiind conlocuitoare! si, daca imi amintesc bine pe fete le cheama Alina si Andreea...sper sa nu gresesc...

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum
Partea nefericita e ca, trebuie sa caut numerele de telefon ale fetelor :( ca nu mai stiu exact sub ce nume le-am salvat in telefon si, lista e luuunga.

Te rog sa faci un efort poate gasesti totusi numerele zânelor. Mi-ar fi cam greu sa le caut pe la peco. Prefer sa vina direct la hotel.

In 2 saptamani ajung in Alba si ma bate gândul s-o "insel" pe Maria-Mariana.

Cu multumiri anticipate.

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Scuze pentru intarzierea raspunsului, dar intre timp nici nu am avut acces la ...site...si, pt cateva zile am pasit pe alte meleaguri.

Deci, in speranta ca am elucidat misterul, numerele de telefon ar fii: 0758551938 - Andreea( 19 anisori) si 0756391568 - Alina (maxim 18)....

Rugamintea blondei, a fost ca daca dau nr de tel mai departe sa il dau unor oameni de calitate , fara tepe si alte chestii si, care sa nu vorbeasca cu ea cu texte gen printeso...frumoaso...papusa....sau ca te stiu de nu stiu unde...etc...

Personal, sper sa nu ajunga sa ridice scorurile si sa continue sa faca acea treaba minunata ca si pana acum...

Daca intreaba de unde aveti numarul de telefon....puteti spune ca de la un amic din Cj,care trece ocazional prin alba si opreste pe la ele....de obicei vis-a-vis de peco...

Stima! si...sa ne povestiti experientele ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Am avut iar un drum prin alba zilele trecute si, bineinteles am oprit pe la Alina ( asa o cheama pe cea de 19 ani fosta blonda , actualmente vopsita bruneta).

Aceasi tratatie, acelasi pret.

Modificare - nr. de telefon : 0751699941.

Locatia fetelor, in Alba, cartier Cetate, in blocul cu cinematograful Dacia. Stau in chirie 3 fete: ea, Andreea - ele 2 presteaza si au o colega de apartament pe care ele incearca sa o convinga sa intre in bransa-aviz amatorilor, poate reusiti (cica colega de apartament pana in urma cu 4 luni a fost virgina , un singur partener la viata ei care actualmente e putintel la parnaie, deci fetita e vulnerabila si...in foame de bani). Informatii despre pret: Alina+Andreea la pachet pentru o ora la 200-250 roni, la locatia lor mai sus mentionata. Iar a precizat- ca ne roaga "fara mistocarii".

Pe marti, sper sa ajung in Cluj si, daca reusesc sa ascund de politaiul din casa(viata) mea poza de pe telefon (facuta joi d-soarei Alina )o sa o postez aici pentru a va face si voi o impresie (bineinteles daca voi reusi sa descifrez tehnica postarii). Stima!

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Am ajuns in Alba Iulia dar cu ghinionul dupa mine.

 

Am sunat la numerele de telefon (0751699941 nu mai este de actualitate) si m-au pasat de la una la alta. Am reusit sa dau in sfarsit de Alina cu care am cazut de acord pentru 150 la hotel + taxi. La ora prevazuta nu a mai raspuns. Raspundea o colega, alta decat Andreea, care nu s-a lasat convinsa.

 

Standardista (0756391568) mi-a propus sa-mi paseze o prietena intreband-o foarte elevat : Vrei fa sa te futi la hotel? Sincer mi s-a taiat instantaneu si am refuzat.

 

Am incercat sa ma rabat spre Mariana dar la nr ei a raspuns un flacau asa ca m-am culcat pe cric.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest ddc_forum

maria - mariana - probabil iar e plecata in germania! de obicei isi lua telefonul cu ea!

sa fiti atenti cu ea sa nu sunati de pe numarul personal! Suna inapoi ca disperata! (asta in caz ca va reaparea in zona la numarul mentionat)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest ddc_forum

Saptamana trecuta joi am ramas in Alba si am sunat pe Mariana,a raspuns din prima si am stabilit o intalnire la hotel si a venit foarte promt,tratamentul acelasi ,pretul acelasi .....mi-a spus ca a fost in germania si a venit acasa de sarbatorile de pasti dar va pleca inapoi probabil saptamana aceasta...in rest nimic nou in aceea zona

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Am fost in alba si nu a picat nimic.am fost si pe la Coco care mi-a spus ca nu se mai gaseste nimic ,cica ar fi fost o razie acum ceva timp si au disparut fetele ,iar de la alt chelner de la un hotel am aflat ca ioana a plecat in italia si tatiana a ramas gravida......asa ca veniti cu marfa de acasa.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...