Jump to content

(V) DIANA 0720344750/0720342462 Piata Alba Iulia


longgone
 Share

Recommended Posts

  • Administrators
  • 5 months later...

gotti- 04-08-2009

(V) DIANA 0720344750/0720342462 Piata Alba Iulia

Din AT: ”LUX si eleganta, ma numesc Diana, iar daca vrei sa petreci clipe unice de neuitat in compania mea, suna-ma si nu vei regreta, rafinament, stil si eleganta cum n-ai mai intalnit, zona centrala, lux si curatenie, 08 Apr 11:00 0720344750” O voce atragatoare mi-a spus ca imi poate oferi masaj erotic cu finalizare orala si normala la pretul de 250 lei pe ora, pot fi 2 finalizari, iar oralul se poate si neprotejat, daca igiena permite. Mai sta cu o colega, dar discretia e maxima, in zona Piata Alba Iulia, pe bd. Burebista mai precis. Asta ca sa aveti tema de gandire.

 

gotti- 04-09-2009

 

A aparut si colega cu anunt, judecand dupa aceeasi locatie cu acelasi pat, veioze, etc: ”BRUNETA !! experta, 21/1,67/52, cu forme incendiare, va astept la mine intr-o locatie luxoasa situata central, sa va indeplinesc cele mai frumoase fantezii, nu ezita, suna-ma si nu vei regreta, poze reale 100%; 08 Apr 11:00 0720342462” Enjoy!

 

shaky- 06-01-2009

 

Aflat in vizita la Hanna am zarit aceasta faptura,am trecut-o imediat pe lista.Am asteptat sa treaca cateva zile si am mai taiat un obiectiv de pe lista.Este fata tunsa scurt din primul post. BLONDA sexi, 1.65 m, 23 ani, 50 kg, ofer companie intima domnilor generosi, locatie selecta, Piata Alba Iulia,29 May 11:00; 0720344750 Deoarece activeaza in acelasi loc cu Hanna,in descrierea mea voi folosi intensiv copy/paste pentru partile comune: 1) unde ai gasit anuntul- eterna biblie AT. 2) interval orar in care e disponibila-De la pranz pana seara tarziu 3) locatie-pe bulevardul Burebista,ultimul bloc pe stanga,scara cu magazinul de termopane Altipo.Scara cu portar care te intreaba unde mergi.Lucreaza impreuna cu Hanna. La fata locului se mai afla un caine urias dar foarte bland,Zeus pe numele lui. 4) grad de curatenie-bun,2 laboratoare, unul civilizat cu pat,celalalt improvizat cu saltele puse una peste alta.Baie curata,prosoape uscate. 5) atitudine -foarte placuta,volubila.Am cerut un masaj la inceput care a fost cel mai bun masaj din ultimul an!A urmat un oral nepro(te intreaba cum vrei) cu icnete,lins de oo,limbute pe capul pulii,tot tacamul.A urmat un normal protejat,inceput cu ea deasupra,urmat apoi de toate pozitiile care mi-au trecut prin cap!In timpul actiunii te roaga sa i-o tragi bine,sa nu te opresti,etc.Gemete si strigaturi de ambele parti,finalizare fericita! 6) aspect fizic-micuta(1,60-1,65),corp frumos(48-50),subtirica,finuta.Este foarte ingrijita,miroase frumos.Mie mi s-a parut cam colorata la piele,dar s-ar putea sa fie de la prea mult solar. 8 ) pret-100 lei/numar platibili cand vrei.Eu am dat 200 pt ca am cerut si masaj si nu-mi pare rau 9 ) impresii / concluzii-La banii astia este o oferta extraordinara.Eu imi iau abonament.Am pus o vorba buna si pentru voi:i-am spus ca o voi recomanda grupului meu de prieteni,care ii vor spune ca vin din partea lui Dan.Nu stiu cine este Dan,dar numele asta mi-a trecut prin cap!Va rog sa va purtati frumos si sa nu stricati piata! 10) poze cu respectiva(foarte reale) -HELP

 

SunSunny- 06-30-2009

 

Am vizitat-o si eu pe Diana... Confirm ce s-a spus mai sus referitor la locatie , aspect si prestatie... Tipa e foarte vorbareata ,amabila si nu se grabeste. Oralul nepro , limbi pe oo , pe cap , gemete ; normalul prestat in orice pozitie , iarasi gemete si strigaturi.... E intr-adevar ingrijita , miroase bine . Sanii cam lasa de dorit... mici si lasati.... in rest... Nu accepta finalizare orala , 100 ron ... pe care nu-i cere in mod obsesiv ... cum fac multe... ii dai cand vrei.... E foarte comunicativa ... atat la inceput cat si dupa ... Am stat de la ora ... 21:00.... pana pe la vreo fara 10 ... timp in care i-au sunat telefoanele de .... multe ori... cica are 3 care se tin dupa ea... In concluzie... merita banii ...

 

danny24- 07-04-2009

 

am mers si eu la Diana, GFE bun, oral f bun, "dirty talk" in timpul actiunii, se pare ca ii place ce face, 100 RON lasati la sfarsit. Probabil o sa mai revin si pt masaj, pe care n-am avut timp sa-l incerc de data asta. Se pare ca nu presteaza in weekends

 

Anjinsan- 07-20-2009

 

Bifat la domnisora. E fosta patroana de salon de masaj ( Nirvana parca) la care a renuntat din cauza neseriozitatii fetelor. Acum sta singura ( de fapt cu animalul fioros dar bland) pentru ca si cealalta colega mentionata in posturile de mai sus a facut pasi. Atmosfera placuta, intimitatea asigurata desi marturisesc ca m-am uitat de cateva ori catre usa sa vad daca animalul Zeus nu e voieurist. Domnita incearca sa se faca placuta si se implica in film mai ales daca incepi sa ii vorbesti porcos. Cica a invatat asta cu vorbitul vulgar de la un fost prieten de vreo 50 de ani care o futea de o rupea si cu gura si cu pula. Deci concluzia... si la 50 mai poti lasa impresie :) Oralul in limita regulamentului nepro, iar normalul pigmentat cu pozitii si adjective abjecte. De revenit, merita birul solicitat de 100 roni pentru un act.

 

steroidu- 07-21-2009

 

Oare tot Diana sa fie si in pozele astea? Descrierea fizica e identica... pretul insa e de 200 AVENTURA salbatica cu o blonda noncomformista careia ii plac senzatiile tari si aventurile excentrice, am 1.65/ 50/ 24 si fac totul cu pasiune fara graba, vreau ca vizita la mine sa-ti faca placere, 20 Jul 11:00 0742714914 Pret 200L

 

Anjinsan- 07-21-2009

 

In mod sigur nu e ea. La cea din pozele tale se vede un nas proeminent la a treia fotografie, lucru neremarcat de mine la domnita Diana.

 

sperminator- 08-06-2009

 

Adi parerea mea e ca totusi chiar si ultimele poze sunt reale iar daca ma insel eu fizicul domnitei aduce destul de mult cu pozele. Am vizitat-o ieri incitat de posturile anterioare. Confirm in mare parte cele spuse mai sus. Un singur minus si anume, a incercat sa ma termine cat mai repede prin fraze ieftine de genul...."Ahhh....hai da-ti drumul....acum...asa...imi place"...etc...etc... In rest e curata....piele fina....ingrijita....placuta...pretul 100/nr

 

Margelatu- 08-07-2009

 

Am (re)activat-o si eu. Sta singura acum, adica fara alta 'colega', dar cu Zeus, care din cauza caldurii lenevea pe gresie. Tot ce s-a spus extrem de adevarat: miroase bine (am vazut o gramada de parfumuri), conversatie agreabila, prosop curat, implicare, strigaturi. Am impresia ca ii si place ce face, poate de aceea si pretul care sfideaza criza! Pentru moment am crezut ca sunt cu o amanta (Doamne Fereste!), mai ales ca cerand ce avea rece, am primit o cutie de Coca Cola, lucru mai rar printre DDCiste.... O recomand, pret - atitudine - implicare....

 

R0wan- 08-26-2009

 

Tot singura isi facea veacul si azi, alaturi de catzelusul Zeus. Am fost in locatia din Burebista (curata), am prestat un numar rapid (15 minute) pentru 100 RON. Prestatie rapida, oral cu prezervativ, normal doar pe la spate (si nu e o prea frumoasa priveliste) cu finalizare pe sani.....o consider o lucrare gen "grabeste-te ca vine trenul". Tipa slabutza, cred ca are origini romanes, sanii numarul 1 jumatate sunt lasati rau, iar cu dantura are ceva probleme. Recent si-a facut si un piercieng in limba, inca nu s-a vindecat. In fine ...asta fu tot.

 

danny24- 08-27-2009

 

nu stiu cum mai e acum dar saptamana trecuta nu era singura; pe la ce ora ai fost? daca e dupa 22:00 atunci e explicabil pentru ca pe zi mai salasluieste o fatuca cu anunt in AT: BRUNETA pasionala ofer companie intima domnilor generosi; 26 Aug 11:00 nr de tel: 0726965187 si poze mai jos presteaza in cealalta camera, inalta peste 1,75, slabuta cum se vede in poze, sani mici, diverse tatuaje, corp cam de 6-7 am preferat oral protejat, se poate si fara prez, dar e foarte prost executat, mecanic si cu ajutorul mainii, nota 4; la normal am pus-o deasupra, iarasi destul de mecanic, cam de nota 6 o finalizare 100 RON se pare ca mai are multe de invatat de la Diana, care nu era la locatie (weekendul trecut); zicea ca e acolo de doar o saptamana, poate ca s-a mutat deja (?) daca ai fost azi pe zi si zici ca era singura Diana..

 

steroidu- 09-17-2009

 

Am servit-o si eu pe tanara. LOCATIA: Bd Burebista, langa biserica in constructie. Apartament cu 3 camere, foarte mare si ok amenajat (canapeaua aia ar trebui schimbata totusi), curat si placut mirositor. Blocul are portar jos, caruia tre sa ii zici ca mergi sa faci o asigurare sau ceva de genul. Locatia vine impreuna cu un cane corso imens, cu 2 coaie imense la randul lor. FATA: tout-petite, 160, 47kg, 25-26 de ani, foarte fina (piele fina, degete fine, gat fin, glezne subtiri), cu miscari elegante. Nu e o frumusete la fatza - seamana f bine cu o actrita de-a lor blonda si ragusita (am un lapsus, cand imi aduc aminte editez), dar nu e in niciun caz urata. Sanii sunt nr 2, nu sunt atat de lasati cum am citit in alte review-uri, dar e bine sa ii privesti si atat, pt ca sunt foarte moi la atingere. Inca o data, nu arata rau. Pasarica perfecta (labii minuscule, epilata clean), fata miroase excelent all over. PRESTATIA: Oral pro (asa am vrut eu) si normal pro, nu accepta sarut, dar creeaza atmosfera de copulat in mod natural si te face sa te simti in largul tau. Oralul cam de 7, cu limbi pe oo si dedesuptul lor, nu am insistat prea mult pt ca voiam sa o fut, ceea ce am si purces sa fac. Fata e foarte participativa, si s-a lasat cu strigate si cu ceva paruieli (din partea mea spre ea), am schimbat pozitii, ne-am simtem bine, si ne-am finalizat in cauciuc. PRET: 100 RON, am stat cam 40 de minute cu dusuri si tigari. CONCLUZIE: Mie mi-a placut foarte mult, iar indicatorul Pizda/RON e undeva foarte sus. PS - mi-a precizat ca nu mai presteaza nimeni altcineva in locatie, iar bruneta de mai sus ar fi fost cu ea doar pt vreo 3-4 zile, dupa care s-a carat.

 

Margelatu- 09-21-2009

 

Pentru Stero, actrita.... aaaaa..... sa zicem Jojo? :D Exact aceeasi impresie am avut si eu, ca seamana cu Jojo si raport quality/price - excellence!

 

gotti- 09-28-2009

 

Intr-adevar, aduce putin cu Jojo, doar ca diferenta e ca Jojo e mult mai draguta, nu avem nr. de tel a doamnei Jojo si nici un tarif pe care il cere. Am ajuns si eu in bratele domnitei si m-am simtit foarte bine. Pe scurt, sa nu repet ce au spus si antefutaciosii de mai sus: LOCATIA- curata, baia curata, prosop imens superabsorbant, pat dublu confortabil. FETITA- dragutica la fatza (poti iesi cu ea la terasa fara probleme), ochi verzi mari parca te hipnotizeaza, corp frumos, armonios, fara pic de celulita, solarizata cum imi place, sanii nr. 2, cam moi, dar excitabili la atingere, amabila, glumeata, desteapta, in jur de 30 ani, dar nu-i dau mai mult de 26-27 ani. PRESTATIA- am inceput cum am intrat in camera cu imbratisari, sarutari pe tot corpul (inclusiv french kiss, accepta in functie de persoana, il intretine si-i place), a continuat cu un oral neprotejat foooarte bun, cu tot tacamul, se vede ca-i place, urmand explorarea corpului ei de catre limba mea (placut mirositor peste tot, inclusiv pasarica, buna de mancat - se excita frumos), pus anvelopa si continuand un sex normal in 2-3 pozitii, ea fiind foarte miscatoare in toate pozitiile ceea ce a facut ca in cele din urma sa cedez placut. PRET- 100 lei la sfarsit + un buchet de flori la inceput (am surprins-o placut), stat 40 min, fara graba, 2 dusuri, + amabilitati incluse. CONCLUZIE- super pret, super prestatie (in cazul meu asa a fost), curata, glumeata, singura in locatie (exceptand pe Zeus), sigur voi reveni. Sigur ii face placere ce face, caci altfel nu-mi explic cum o fata cu inteligenta ei, locatia, dotarile tehnice (conduce masina din grupul Volskwagen, telefon Nokia Comunicator), prieteni potenti financiar (am auzit discutii la telefon, nu numai din spusele ei) ofera ce ofera la pret de monopol pe timp de criza. Daca vreti, cand vorbiti cu ea la telefon puteti sa-i spuneti ca sunati din partea lui Mihai. PROPUN TRECEREA LA ROMANIAN TOP HOES. Sefii sa decida.

0720.344.750 0720.342.462 0720.344.750 0720.342.462 0720.344.750 0742.714.914 0726.965.187

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...