Jump to content

(V) Sex si BDSM - Izabela - 0748988198 - Piata Alba Iulia


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

Guest ddc_forum

Lexuse: incearca si vei reusi! Cam asa este mereu... in cele din urma mi-a raspuns la telefon.

Pe mine ma termina psihic faptul ca nu prea dau de ea cand am chef si bani; adica dau de ea cand vrea ea... si asta ma face sa o scot din topul preferintelor mele, chiar daca din punct de vedere "profesinal" nu am ce sa ii reprosez.

Mai incerc sa dau de ea maine... astazi nu stia daca maine va fi "disponibila"; chestiune de "dupa cheful ei"... ce sa mai zic!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest ddc_forum

Lucreaza si inca bine!Am fost la ea saptamana trecuta si mi-a raspuns din prima.Este adevarat ca sunt recidivist si s-ar putea sa aibe telefonul meu in memorie.Din cate am inteles are un cerc de clienti si ii este suficient, plus ca are anunturi pe multe site-uri de unde vin clienti mai speciali.Asa ca incercati sa ajungeti la ea, nu o sa va para rau.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest ddc_forum

@Shaky sau cine mai stie, pretul 150RON a ramas neindexat? Am vazut ca tipa apare si pe fetite.net

 

izabella - studenta manierata, discreta, tandra dar si pasionala, maestra in arta sexlui dar si a BDSM-ului , disponibila domnilor , doamnelor si cuplurilor care stiu sa isi traiasca viata din plin. NOU NUMAR 0748988198

 

Nu am timp acum de upload si pozele care nu apar aici, poate ma ajuta cineva! Am sunat si mi-a raspuns, pret 250RON!!! De aici, cine stie de pretul actual?

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

@mistertman: avem pana acum 1 (una bucata) recenzie favorabila pentru domnisoara. Cutuma cere vreo 5.

 

shakale: daca ai fost, fii bun si zi-ne si noua ce si cum.

 

altii: postati cu incredere daca ati fost. am deja linkul de survey pregatit, odata ce ajungem la 5 recenzii pozitive pentru mandra.

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Stero...are chiar 2 recenzii favorabile: nick si shakalu\' (chiar daca a ultimului e mai putin detaliata, este totusi mobilizatoare)...sorry for interfiering... :?

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum
sunt 2 saptamani de la vizita, acum suns si eu si nu mai raspunde; o fi in perioada de refacere dupa vreo biciuire mai rough :twisted:

 

-faptul ca mi-am dorit sa revin s-ar putea incadra intr-o recenzie "pozitiva" ...cred eu :wink:

-ca (nu) raspunde la telefon in functie de marele chef e un criteriu subiectiv pt RTH

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum
sunt 2 saptamani de la vizita, acum suns si eu si nu mai raspunde; o fi in perioada de refacere dupa vreo biciuire mai rough :twisted:

 

 

tu chiar numesti asta recenzie dupa vizita? eu zic ca nu e nici macar un tweet...

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

De-asta am si facut "efortul" sa mai subliniez cu un post. Poate asa da cu plus.

De fapt, ai dreptate, poate sunt si persoane care dupa prestatii jalnice ar "mai vrea odata" :arrow: Daca-i maso, maso sa fie !

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

trebuie sa recunosc ca si eu m-am bucurat de gratiile fapturii, insa doar o singura data am reusit sa dau de ea. Asta mai prin septembrie-octombrie.

 

Intalnirea a avut loc in blocul din spatele magazinului Domo. Tin minte ca a fost pe placul meu. Oralul a cuprins niste sesiuni de limbi pe oo si mai jos, cred ca am expediat incarcatura genetica in traheea zanei. In rest, un corp foarte fresh si deschisa la ... elanuri creatoare.

 

In mod cert era cineva in bucatarie. Mi-a adus restul de la persoana in cauza. Probabil casierul!

 

Partea proasta e ca dupa respectiva experienta nu am mai reusit sa dau de ea, si nici amicii carora am recomandat-o.

 

 

Pt mine e o experienta placuta, dar cu putine sanse de a o repeta. deci si prin urmare, cam prea putin relevanta pentru comunitate.

trageti ce concluzii vreti.

 

cu deosebit respect!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ddc_forum

Revin si eu cu "dau greu de ea"!

Chiar daca nu am mai ajuns pe la ea, ramane in topul preferintelor mele. Am incercat sa ajung de cateva ori dar fara succes!

O "pasarica" trimisa de mine pe acolo mi-a soptit ca fata a aflat de forum si a citit ce se scrie pe aici. Un binevoitor a intrat pe forum de la ea si i-a aratat ce se scrie pe aici despre ea. Ca urmare fata vroia sa alfe cine sunt si sa imi arate ca nu este nimeni in bucatarie. Cum nu am reusit sa mai ajung pe acolo nu m-am convins.

Ramane doar sa o salut pe aici si sa o asigur ca daca ajung pe la ea o sa ii vizitez si bucataria!

Tot pe aceasta cale ii multumesc "iluminatului" care i-a aratat fetei forumul si sa il felicit pentru reducerea primita, daca a primit asa ceva pentru ca a aratat forumul!

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Salutare

 

Fartilor in primul rind as dori sa clarific ca nu eu sunt Iluminatul care a aratat forumul damezei, eu sunt din TM si nici nu am fost la ea, DAR poate ca este bine sa stie toate damezele de existenta forumului, acest forum sa fie ca un TUV adica o emblema a calitatii pentru DDC, sa le fie frica sa ia remarci negative pe forum pentru ca isi pierd clientii. Din contra cele care au aprecieri pozitive in mod sigur au clienti mai multi sau chiar pot ridica un pic tariful dupa premiza - servicii mai bune pret mai mare, servicii naspa, pret miic mic sau deloc.

 

Bye

Boys

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum
... Un binevoitor a intrat pe forum de la ea si i-a aratat ce se scrie pe aici despre ea....

Ala nu e un binevoitor, ci este un dobitoc! Mai ramane doar sa facem o lista comuna, cu cei care au beneficiat de gratiile ei si ale Andreei UKRA, si sa restrangem astfel lista cu binevoitorii care "au gura prea sloboda".

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...
Guest ddc_forum

A reusit cineva de curand sa o intalneasca pe Izabella?

 

Cred ca de aproximativ un an incerc sa merg la ea, am reusit o singura data sa o prind la telefon (am incercat pe 3 telefoane pe care le stiu) dar atunci n-am reusit sa ne vedem.

 

Sunt curios daca fata mai e activa, sau si-o fi restrans cercul de clienti?

 

Regards,

 

R.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...