Jump to content
Root

Bruneta Skinny 0726 578 999

Recommended Posts

Root

39 de ani ,outcall, după ora 18.

Orice, fara fk, cim, anal., Oral nep, masaj.

Cică te fute, de ramai fara aer.

200 taxi inclus.

Nu am fost, dar nu o ratez. Jur.

Root

Convorbirea are loc pe whup. Nu răspunde la tel.

Am chemat o la hotel.

Simpla, putin timorata si foarte retrasa. Ajungem in camera facem fiecare dus si ne apucam de treaba. Babaete, aici s-a transpus tipa, nu mai era data acea fata timorata si retrasa s-a apucat sa faca un oral de mare angajament deep, cu saliva din abundenta, luata iar toata, atentie mare si la oua, un oral aproape perfect .

Achitat 200 lei, cam 1 ora.

A refuzat banii de taxi.

ratledge

La ce Hotel ati fost, Ginseng ? Mai multe stele decat avea Sanders ? Cat a costat camera ?

Root
4 hours ago, ratledge said:

La ce Hotel ati fost, Ginseng ? Mai multe stele decat avea Sanders ? Cat a costat camera ?

La Caesars Palas (Vegas), era full. Cică au summit, băieții ăia de la ISIS.

Așa că am optat pt Rivoli ( Titan).  80/140 lei.

Oricum, milfeta e savarina..

Peste ce e pe piata.

Pitty, no cim, fk..anal.

jupanulm

Am primit si eu vizita acestei doamne. pot sa spun ca am ramas uimit cum la oral a disparut toata jucaria in gura ei desi la cat de firava e nu ai zice. dar o avem si pe piper perri in domeniu care uimeste pe toata lumea cu ce poate face sa dispara in ea. m-am simtit minunat de aceasta doamna care la prima vedere nu ai zice ca se poate transforma asa mult cand e de "pula". am numai cuvinte de lauda pentru ea si in mod sigur voi mai experimenta alaturi de ea. Am incercat si putin anal dar nu prea mult.Pare sa o jeneze.  Poate data viitoare o sa fiu mai norocos.

Root
On 03.09.2019 at 19:46, jupanulm said:

Am primit si eu vizita acestei doamne. pot sa spun ca am ramas uimit cum la oral a disparut toata jucaria in gura ei desi la cat de firava e nu ai zice. dar o avem si pe piper perri in domeniu care uimeste pe toata lumea cu ce poate face sa dispara in ea. m-am simtit minunat de aceasta doamna care la prima vedere nu ai zice ca se poate transforma asa mult cand e de "pula". am numai cuvinte de lauda pentru ea si in mod sigur voi mai experimenta alaturi de ea. Am incercat si putin anal dar nu prea mult.Pare sa o jeneze.  Poate data viitoare o sa fiu mai norocos.

Pt anal ai plătit în plus !?

Mi a zis că nu oferă...