Jump to content

(V) Blonda-poze false 0727585309 Calea Victoriei

ddc_forum
 Share

Recommended Posts

• Administrators

Am gasit urmatorul anunt:

DOAR pentru pretentiosi, reala, superba, lipsita de inhibitii in pat !!! imi poti cere orice, cu siguranta vei primi, french kiss, fantezii, orice este permis 0727585309 .

Impresionat de poze am sunat si m-am programat

Constatari:

POZELE NU SUNT ALE EI

1.Zona: Calea Victoriei 85,in blocul cu Hugo Boss

2.Locatia: Curata si amenajata frumos, dar nu am vazut nici un prosop prin zona, ce-i drept nici nu am facut dus ca eram venti de acasa.

3.Fata:Dupa cum spuneam pozele nu sunt ale ei, si nici nu arata foarte bine, dar e OK (are incisivii cam naspha)

4.Corpul:Zice ca are 22 de ani, si daca e asa insemna ca a fost rulata destul de mult, sanii sunt cam lasati, nu e nici grasa nici schiloada si are un cur destul de misto.

5.Atitudinea:E constienta ca nu e cine stie ce frumusete si mai cere si tarif de dama de lux, asa ca macar aici face eforturi, incearca sa vorbeasca cu tine cat mai mult, nu te grabeste si e prietenoasa.

6.Prestatia:Prestatia mi s-a parut foarte buna, oralul este neprotejat cu limbi pe oo si cu ejaculare "unde vrei" (eu am ales in gurita).Normal, nu am servit.

7Pret:200Roni o finalizare si 250 Roni doua finalizari

8.Concluzie: Desi prestatia a fost buna, pretul est mult pre mare... in concluzie nu ma vad sa mai trec pe la ea.

Mai are o colega (minoritara), la fel de vorbareata care dar mai urata.

Pe masa erau vre-o 5-6 telefoane , banuiesc ca au preturi diferite in functie de situl de unde le iei.

Si foarte sinistru mi s-a parut cand am vazut o crema pe noptiera pt exeme, psoriasis, etc.Nu stiu daca fetele au contactat ceva sau sunt doar iritate.