Jump to content

Dani - 0735379796

ddc_forum
 Share

Recommended Posts

• Administrators

• Administrators

Hotel Royal este situat la intersectia Bulevardului Unirii cu Bulevardul Mircea Voda in imediata apropiere de Tribunalul Bucuresti (cladirea noua)

• 3 weeks later...
  • Administrators

Am fost aseara la ea.

1.Locatia:La Kogalniceanu, pe una dintre stradutele de la stauie.

2.Locatia:Laboratorul e curat, baia si prosoapele nu m-au interesat ca eram venit de acasa.

3.Aspect fizic:

a)Desi nu e o frumusete la fata, e draguta si are chipul unei pustoaice de liceu desi ea zice ca e la facultate. Are si ceva cosuri, dar sunt mici si nu sunt disgratioase.

b)La corp arata bine, nu are silicoane sau alte tunninguri, dar are carnea tare pe ea si sanii sunt fermi

4.Atitudinea: Vorbeste , zambeste dar se vede ca vrea sa tina o oarecare distanta (sau poate ca eu nu mi-am exersat charmu\' indeajuns).Sta in ce pozitie vrei, geme usor (dar nu exagerat sau deranjant).Mare problema a fost ca nu a acceptat oral fara anvelopa nici in ruptul capului (chiar daca la tel a zis ca e in functie de igiena personala) si credeti-ma, sunt un baiat curat.

5.Pret: 100 RON o finalizare.

6.Orar: pana pe la 4AM

7.Mai are o colega, cu tate mari dar nu prea imi placea de fatza ei ... nu neaparat urata dar nici nu i-asi fi dat mai mult de o m@#e.N-am intrebat daca fac showuri.

Concluzie: foarte probabil sa ma mai intorc acolo pt ca orele de "actiune" se impaca bine cu orarul meu si pt ca mi-am adus aminte de anii de liceu cand mai prindeam cate o una pe la cate o petrecere (care nici atunci nu ar fi supt-o nici in ruptul capului)

• 2 weeks later...
  • Administrators

Caut si eu un show lesby autentic 100%(sa se sarute si sa se linga cu pasiune in toate locurile) , sa accepte si oral neprotejat protagonistele si sa arate si bine, sa aiba si prestatie buna . Banii nu sunt o problema (orice lucru are limitele lui) .

Toate cele bune !!!