Jump to content

(V) Simona, Mall Vitan - 0763434315


longgone
 Share

Recommended Posts

  • 5 months later...

shaky- 11-04-2010

(V) Simona, Mall Vitan - 0763434315

Daca am vazut ca in nisa mea de pret (100 lei) nu aduce nimeni noutati, am riscat din nou: DOMNISOARA atenta la dorintele tale, o perversa in pat iti ofer un oral adanc si umed.normal in orice pozitie, anilingus, cunilingus, uro la cerere si alte fantezii. Te astept cu siguranta vei reveni, zona Mall Vitan, 0763434315 03 Nov 13:21 100L Sta impreuna cu DOAMNA experimentata, prezentabila si foarte sexy ma adresez domnilor care stiu sa aprecieze calitatea,ofer sex oral cu fin orala,normal si anal in diferite pozitii,anilingus si mici fantezii.satisfactie garantata, Titan, 0721804635 MATRIMONIALE Ea cauta >>> 03 Nov 11:00 100L Care tocmai terminase reprezentatia si era la dus. 1) unde ai gasit anuntul- eterna biblie AT 2) interval orar in care e disponibila-pana la ora 19.00 3) locatie-vav de deja celebrul minimarket Maicom, langa Mall Vitan.Apartament cu doua camere, curatel, baie ok, apa calda, gel de dus, prosop curat. Camera de lucru in care am fost eu este chiar langa baie si nu are usa, asa ca a trebuit sa ma scund dupa dulap pana a iesit celalat confutador de la dus. Patul este mare, lenjeria curata. 4) grad de curatenie-Curat, fata a facut dus imediat dupa mine. 5) aspect fizic-Este o mandra cam la 25 de ani, frumos proportionata, ten bronzat de la mama ei, putina burtica dar nederanjant.Cur bombat, sanii medii, foarte tari si frumosi. Pielea este foarte catifelata si placuta la atingere. La fata se vad clar originile, dar este o tigancusa frumusica. 5) atitudine -O experienta placuta. Desi m-a primit intr-o tinuta de casa (pantaloni scurti si tricou) care nu mi-a transmis nimic, in clipa in care a venit de la dus am vazut un corp care m-a ambalat imediat. A inceput cu un oral banal, nepro la cererea mea, presarat cu gemete care nu se incadrau in peisaj, limbi peste tot inclusiv in apropierea ochiului maro, dar nu char acolo.Are o pasarica rasa regulamentar, cu niste labii maricele si scofalcite specific rasei. Normalul a inceput misionar, cu priviri in ochi si gemete false amplificate. Apoi am intors-o pe o parte, a urmat pe la spate unde am si terminat admirand privelistea unui cur frumos. 8 ) pret-100 de lei la inceput pentru o singura finalizare.Exista si varianta lunga la 150 lei. 9 ) impresii / concluzii-o experienta placuta dar nu memorabila. Am vizionat-o dupa ce m-am imbracat si pe colega ei care nu arata rau, mai ales ca in anunt promite si anal dar am uitat sa intreb. 10) poze cu respectiva(reale) -HELP

 

raoul- 11-04-2010

 

Pe tine te exita tot ceea ce are terminatia Mall Vitan, sentimentalule :))

 

shaky- 11-04-2010

 

Multumesc pt poze! Scriu cam greu aacum!Vb maine cand sunt treaz alcoloistule! Sa te vd pen tine dupa 3 sticle cum reactionezi la stimuli ! DAca nu vad bine ette de la alcool su de la miopie?

 

raoul- 11-04-2010

 

:)) ai scris intr-o engleza destul de civilizata

 

steroidu- 11-10-2010

 

Pe urmele Sacalului, am patruns si eu la si in Simona. LOCATIA: vis-a-vis de Maicom, cum zicea si Shake, 2 camere destul de curat, mobilat nici batraneste nici modern, miros de prajeala in bucatarie si hol (din fericire nu si in laborator). FATA: Simona - 1.68, origini evidente, nu e o frumusete, dar zambeste mult si asta o face placuta. Are cam 58 kg si celulita pe fund, fara ca asta sa ii distruga totusi aspectul. Sani nr 2 relativ tari la pipait (cu o forma nu foarte bine definita, mie nu mi-au placut decisiv) si inceput de burtica. Dentitie ok. Colega ei (the name escapes me) are cam 30 de ani, e placuta la fatza (mai draguta parca decat Simona), dar e si mult mai legata la trup (imbinari cam groase pt gustul meu). Din ce am discutat cu ea, pare a fi si bine mobilata la mansarda (peste medie) PRESTATIA: Am asteptat in sufragerie sa termine un client care era in locanta inaintea mea, si care o luase si el la interviu tot pe Simona. A terminat cam dupa 10 minute, dupa care am fost poftit la foc automat in laborator eu. Fata a executat dus regulamentar intre noi. Oral pro, facut cu intentii bune, executie ok, normal misionar, gemete minimale, in media prestatiilor din piata, final in chapeau. N-am a ma plange, e o solutie de criza ok, probabil nu voi reveni. PRET: 100 RON pt o finalizare, am stat cam 40 de min cu tot cu asteptarea dinainte, banii dati la inceput.

0763.434.315 0763.434.315 0721.804.635

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...