Jump to content

Cristiana, zona Stefan cel Mare, 0746828144


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anuntul suna cam asa Cristiana 22 de ani ,reala sunt o fata finuta si plina de viata atenta la placerea ta ,te invit intr-un apartament din zona stefan cel mare -obor unde igiena si discretia ma reprezinta. Te primesc tot timpul in lenjerie sexi Te respect pe tine si programarea ta ,nu te voi face sa astepti. .pupici

Se pare ca presteaza intr-o locatie folosita si de alte fete, (intr-un bloc aflat linga sediul IGP), ultima dintre ele fiind o anume Antonia, care avea anunturi diferite, cu diverse numere de telefon. Am intrebat intr-o doara de Antonia, dar actuala fata a zic ca ea habar n-are de nici o Antonia, specificind ca lucreaza aici de vreo 2 luni, nu mai mult. Oricum, nu conteaza. Locatia e decenta, baie cu de toate, prosop curat.

Tipa are undeva la 1.68-1.70m, suita pe tocuri cred ca se ducea spre 1.80. E slim, chiar slaba, sani nr.2, craci misto, dar o strica fata. Cap mic, buze subtiri, nu schiteaza nici un zambet, da senzatia ca este tot timpul stresata, sau ca nu ii convine ceva. Am ramas pentru o finalizare, cu 80lei. Servicii : normal protejat, normal neprotejat (fara FO), 69. Nu accepta FK, dar nici nu mi-am dorit. 

Oralul a fost fara prezervativ, destul de bine facut, fara sa se ajute de mana. Am mai lins-o si eu putin intre craci, am intins-o cu picioarele pe pereti, am pus-o  pe marginea patului, a stat cum am vrut, apoi iar i-am bagat-o in gura. Am trecut si prin 69, m-am mai delectat cu pasarica ei mica si curata, apoi mi-a montat prezervativul. Am stat eu peste ea, in  misionar, apoi pe la spate. Spre final mi s-a parut ca s-a incins si ea putin, si parca s-a mai destins.

Per total, prestatia ei nu a avut nimic deosebit, dar fata s-a straduit , a avut o atitudine cel putin corecta, fara sa dea semne de graba. Nu e de revenit, doar de bifat. Pozele sunt reale.

Toate bune !

 

1.jpg.83ea03c4d32296c333184d8bce3a7448.jpg

2.jpg.0160159ac94009f4facc644ee0fed759.jpg

3.jpg.cebb963a7d6dec15b3e97573572b7e19.jpg

4.jpg.2070716bdcd322493e44ebc30515c465.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

am trecut si eu pe acolo, prin iulie , am avut in mare aceeasi experienta ca si bestfriend, ce-ar mai fi de adaugat , probleme cu dantura , tarif mic, 80 parca , am lasat 100 pentru a nu fi cumva grabit , nu am fost deloc, nu m-au deranjat telefoanele , am stat 20 de minute, foarte obedienta fata si ascultatoare

multumit de prestatie, in mare masura datorita siluetei care ma atrage , pretul convenabil ,pacat de lipsa de comunicare, cu greu am reusit sa-i smulg trei vorbe  din gura .

mai nou se intituleaza ELENA  0744872774

6eec5ee8f53426445c80ae538ae69e0c.jpg

9df6543a807de1ba007d02c2aaf70543.jpg

a0d4cd110d71ffddc0db7696de0b57ec.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Eu am prins-o daca nu ma insel prin toamna sub numele de Daria in zona stefan cel mare pe langa militie

gfe slab, servicii clasice dar decente, lipsa comunicare, arata mai bine la trup (fund cel putin) decat la fatza. Pretul era la fel, 80 de lei/fin, cam corect pentru ce ofera as zice

eu unul nu cred ca mai revin

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...