Jump to content

Noua in oras calea victoriei 0799445598


Oracle
 Share

Recommended Posts

te invit in patul meu pentru a petrece momente unice si de neuitat impreuna. servici ireprosabile discretie si igiena maxima contacteaza-ma si nu vei regreta te voi duce pe cele mai inalte culmii ale placerii. 0799445598

61d4de2637eb656d88cb982d78fa90e8.jpgb2fc6d2ed5431bf42b37810d5d61d761.jpg

Publi24 Post

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am ajuns la ea acum vreo 10 zile. Locatie pe calea Victoriei nr.95-97, chiar vis a vis de strada care duce catre piata Amzei, intr-un bloc vechi, dar cochet. Apartamentul e curat, baia are tot ce ii trebuie. Are si un  catel simpatic.

la vremea respectiva, fata nu mai era blonda (m-a anuntat la telefon) ci se facuse roscata. Sincer , am crezut-o , avind in vedere ca i se vedeau radacinile parului proaspat vopsite.

Este miniona (1.60~1.63, pe acolo) , frumusica, slim, ochi frumosi, placuta. Are o cicatrice  inestetica pe un umar, probabil o arsura,  care se intinde pina la sanul drept. Se poate ignora, in rest are un corp frumos, mai ales pentru cei 19 ani pe care ii declara.

Serviciile costa 100 finalizarea sau 200/ora si constau in normal protejat, oral neprotejat cu finalizare corporala, 69. Nu FK. De anal nu am intrebat, si nici ea nu a zis nimic.

Actiunea nu a avut nimic extraordinar : a trecut direct la oral, fara nici un preludiu. Oral facut corect, dar fara atentie la zonele adiacente. Apoi oral din partea mea, continuat cu 69. Ea era curata, epilata probabil in acea dimineata , fara nici un miros suspect. Apoi am continuat cu normal, lady on top, apoi misionar. Nici aici n-au sarit artificii. Cel mult finalizarea din prezervativ.

Tot timpul a avut o atitudine prietenoasa, dar oarecum la limita inferioara. N-a stat cu ochii pe ceas. Door II door, maxim 30 minute.

O data a fost suficient. Toate bune !

94069bb013f099a140bb311e34f33686.png

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Si la mine o data a fost suficient insa m-am limitat doar la o vizita. Eu am dat de o satena. Nu mai am tel. Oricum in ultimele luni s-au perindat mai multe pe acolo.

@best: multam de recenzie pentru ca am avut o " ingrijorare" ca n-am ramas, acum mi-a trecut :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...