Jump to content

Bistrita


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

Nighclub Sonya in zile si nopti [/size]0747974374 ( 0747.974.374 ) [/size]. e un salon de masaj erotic undeva pe centura orasului  strada Tarpiului. Am crezut ca macar aici o sa fie mai bine decat cu Maria                                                                                                                                                                                    Deci sunat la numarul de telefon in jurul orei 19 ,o domnisoara imi confirma valabilitatea anuntului si incepe sa turuie oferta 120 masaj de relasare,140 masaj erotic nud cu finalizare(doar 45 de minute)si altele nu le mai retin,imi fac programare dar spune sa mai astept 20 de minute pentru ca fetele acum fac dus ma rog sun dupa 20 de minute imi zice sa mai astept 20 de minute(in timpul conversatiei telefonice am auzit cum o intreba pe alta fata  in cat timp ajung fetele?)am renuntat si mi-am vazut de drum                                                                                                    Sa nu uit dupa spusele domnisoarei sunt 4 fete la salon doua roscate , o bruneta si o blonda am sa incerc saptamana viitoare cand mai trec prin bistrita sa vad cum e

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • offside

    2

  • cosmin_v

    1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...