Jump to content

Bistrita


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

Guest ddc_forum

Salutare, in acest oras am gasit un motel club de streptees super ok ca preturi.Numele motelului este Bodea si se afla la 3-4 km de Bistrita pe drumul spre Vatra Dornei pe partea dreapta intr-o curba.

Fetele presteaza la bara timp in care poti consuma o cafea sau un whisky cu gheata la preturi derizorii.Se poate lua camera la pret de 50-80 ron pana dimineata.

Dupa dans fetele abordeaza clientii si ca si consumatie vor un energizant cu whisky la pret de 20 ron, dupa tratative ...

De aici va descurcati si singuri, eu unul am fost multumit.

Bafta multa. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

@alexica: ne lasi sa murim de curiozitate?

De ce nu ne povestesti si noua cum ai petrecut?

Parca nu erai timid.

 

Sa inteleg ca ai platit decat energizantul si camera de motel si ai avut o gagica?

 

Daca mai sunt si alte informatii poate ne spui si noua ce ne asteapta in caz ca ajungem prin zona: cum arata fetele, cat ai platit, ce ai facut cu ele, cat au stat la tine in camera, etc, stii tu...

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

pe mihaela 0743974688 de pe forumul de cluj o gasiti si in Bistrita doar ca nu are locatie si trebuie gasit un hotel,in rest piata este foarte slaba ,deci draga alexica fa un bine si ne spune si noua oarece prospaturi prin zona..........

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Ref. la Mihaela 0743974688.

In ultima luna am discutat (telefonic) de doua ori cu ea. Prima data m-a sunat ea (gresheala aproape impardonabila pt o ddc, dar de data asta am iertat-o. Oricum i-am atras atentzia sa nu cumva sa mai repete aceasta gresheala, cu valabilitate extinsa nu numai la “ilustra” mea persoana). Ne stiam de ceva vreme, in sensul ca am prestat o singura data la ea, pe vremea cand era foarte putzin timp in Cluj restul, respectiv in majoritatea timpului, la acea vreme prestand in Bistrita, dar ca nomada (neavand locatzie, eu fiind doar pe fuga in Bistrita am apelat la oferta, destul de piperata, a unui motel din zona). Se pare (de fapt nu se pare, ci cert) shi-a salvat nr.-ul meu de telefon in agenda personala shi m-a sunat sa-mi faca cunoscut faptul ca shi-a inchiriat locatzie in Cluj unde intentzioneaza, sa presteze de acum in colo.

A doua oara, relativ recent, am sunat-o eu, am intrebat-o daca e in Cluj, mi-a amintit ce-mi spusese cu o luna in urma ca s-a decis (cel putzin pe moment) sa presteze in Cluj shi in Bistritza va merge tot mai rar. Am intrebat-o de locatzia din Cluj, pe unde e situata, mi-a spus ca undeva pe Motzilor, shi sigur o sa-mi placa. Din pacate, nu am putut stabili o intalnire, la ora propusa de mine ea avand agenda deja ocupata, iar ora propusa de ea fiind de neacceptat pt. mine (bugetul de timp cu ale lui constrangeri ishi spune cuvantul). Asha incat a ramas pe alta data sa ne revedem.

 

Concluzie 1: se pare ca, cel putzin o perioada, nu va mai activa pe piatza din Bistritza.

 

Concluzie 2: avand in vedere Concluzia 1, cum ca nr.-ul prestatoarelor din Bistrita s-a diminuat cu 1, ceea ce face ca in baza noastra de date sa trecem actualmente la nr.-ul prestatoare deloc placuta cifra 0 (zero), te rugam @alexica, da-ne mai multe detalii despre ce shi cum cu stabilimentul gasit de tine. Evident daca se poate, sau consideri tu ca merita a ne indrepta atentzia (avand mai multe detalii) inspre acel loc “de pierzanie”

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Revin cu detalii, se pare ca nu va sunt de ajuns detaliile descrise de mine.OK.

Pozitia locatiei este descrisa primul post, locatia ofera cazare, bar cu un fel de restaurant daca pot sa spun asa si ca distractie fete care danseaza la bara pentru deliciul consumatorilor.Camerele sunt la nivel de o margareta, adica ai un pat si o perna, un asternut "curat", un tv, o bucatarie, o baie cu prosoape "curate" ( eu le folosesc pe ale mele din dotare intotdeauna ) si un sifonier. Cheile camerelor sunt pe modelul celor de la casa bunicii mari si grele :lol:

Barul-restaurant este genul " comunist ", dar nu asta este important,nu?

Fetele sunt de peste tot ( ultima data am gasit o tipa din Bucuresti ), sunt cantonate in aceasta locatie adica acolo dorm, mananca, si acolo presteaza.Fetele se schimba destul de des, din discutiile mele cu ele multe vin de afara satu o perioada in tara si apoi pleaca iar.

Cu bara se descurca bine, toate se simt bine la atingerea otelului.

Dupa dans fiecare fata vine la o masa sa stea de vb cu musterii, asta e jobul, va cere ceva de baut si depinde de musteriu (e bine sa intrebi inainte cat e bautura ei), sa nu luati sampanie e scumpa si nu merita in acest moment al discutiei.Dupa tratative fiecare se descurca, preturile pot varia de la 50e-100e poate si mai mult depinde de ce vrei dar nu uitati ca se negociaza totul aia sunt banii fetei.E bine sa discuti dinainte ce doresti ca sa nu te trezesti ca in hogeac fata iti reproseaza ca nu ai vb una alta cu ea la bar.

Nu pot sa spun ca toate fetele sunt ok, dar ideea e ca sunt defiecare data alte fete, e la bulan si la nimereala.

Daca locatia nu e ok pentru odihna va puteti lua camera in oras, dar fetele nu presteaza decat in locatia respectiva, depinde de fiecare.Sunt foarte multe pensiuni la intrare in oras si sunt ok din punctul asta.

Era sa uit, se poate da factura pentru cei ce au nevoie de decontare si se poate trece ce valoare vreti voi, inclusiv pretul distractiei din hogeac... :lol:

 

Bafta multa,

 

PS: "timiditatea este un dispret instinctiv al vietii" - pour les connaisseurs.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest ddc_forum

Ce oroare, nici acum dupa cateva ore nu imi revin.

 

Anuntul din AT 0733858336 :

SEX, normal, oral cu o roscata frumoasa, sanii foarte mari, ochii verzi, ten alb, plinuta cu forme apetisante, ofer servicii de calitate unui domn casatorit pretentios, satisfactie zona Tineretului, poze reale

 

La telefon o voce placuta imi face cunoscute detaliile \'afacerii\'. Ca un facut, toate criteriile erau indeplinite: oral nepro - checked, CIM - checked, programare din scurt(15 min) - hecked, 1 numar -100 RON. Cum am mai zis, vocea era chiar placuta si f. amabila.

 

Am avut o mica retinere la auzul varstei de 35 de ani insa eram in zona si am zis ca merita incercat.

 

Booon, ma ghideaza vocea placuta pe la Tineretului, vis-avis de Palatul Copiior, pe lana carciuma lui Craciunescu - La Misto. Ajung la bloc, sun la interfon, urc cu o baba speriata in lift pana la 4, faptura ma verifica prin vizor si imi deschide.

 

\'Deschide\' e un fel a spune pt ca faptura statea ascunsa dupa usa abia asteptand probabil sa intru si sa inchida capcana. Ce voce placuta nene, functia auditiva mi-a fost brusc blocata de cea vizuala - doar vedem faptura miscand din buze, fara insa sa o aud. Cu mare efort fac un sumar: 40-45 ani, blonda, pe la 145-150cm, in capot (de ala de care avea bunica) DESFACUT!, niste butuci pe post de picioare....Mi-am dat seama ca asta nu e tot fiindca nu recunostem sanii nr5 din reclama - in camera astepta \'colega\' tot in capot, intr-adevar cu bidoanele la vedere. Colega:35-40 ani, grasa, machiata oribil...ufff, ce sa mai, o grozavie.

 

Am fugit cat am putut de repede - noroc ca azi a fost o vreme de caine afara si mi-am mai revenit datorita vantului si ploii ce ma sfichiuau afara.

 

Nici nu stiu daca e ok sa le punem la tepe - pana la urma cred ca fapturile nu pot fi acuzate de reclama mincinoasa si probabil ca ar fi livrat ce au promis.

 

Sanatate!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest ddc_forum

@alexica

Ajung peste o saptamana in Bistrita si m-ar tenta sa trag la motelul recomandat de tine. Problema este ca nu reusesc sa-l gasesc pe net. Esti sigur ca se numeste Bodea? Nu cumva este Azzuro?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest ddc_forum

scuze!

prin bistrita nu am marcat mai nika, intrucat nu prea se gaseste ce!mai mult prin cluj, in special la blinda de la billa(citit tot ce s-a scris, si sunt adevarate toate 100%). in bistrita, recent am fost la la salonul pussycat, insa doar masaj se ofera. fetele is tinerele, insa mai mult de masaj nu accepta(acestea sint regulile salonului).sper sa vina cineva cu informatii noi!

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

@pauldaniel

 

Un nr. de telefon al salonului mentionat de tine (pussycat)?

Ceva mai multe detalii, tot legate de salon?

Ca de ex.: atmosfera, gradul de curatenie, locatie (aproximativa, e util pt. cei care eventual cunosc zona. De ex. in Cluj, aici sunt pe teren propriu, nu cred ca m-as incumeta sa fac o incursiune nocturna pe Byron, hai sa zicem), serviciile oferite (OK, am inteles ca masaj, dar niste detalii suplimentare n-ar strica, ex.: atingerile maseuzei de catre client sunt permise?, zona "crepusculara" a fetii e inclusa in acel "meniu al atingerilor", sau stai acolo intins ca mumia?), preturile practicate, cat de apropiate, ca si aspect vorbesc, sunt fetele (am inteles ca-s tinere, OK) de titulatura "fotomodel", etc., etc.

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

"Salonul de masaj erotic va invita sa va bucurati de arta veche a relaxarii - masajul." Telefon 0743861402 Locatia e spre Jelna la duplexurile verzi sant singurele din acea zona, in camera era un dulap si o saltea pe jos , saltea mica de o persoana;prosop curat, Doua fete Mihaela;O pustoaica simpatica draguta vorbeste frumos 1,65 undeva la 45 kg sani mici,cealalta nu am retinut numele putin mai scunda sani mici Preturi 130 ron masaj fara sa atingi fata;150 ron se permit atingeri sarut;180 ron cu frisca si ciocolata; 250 sau 300 ron cu amandoua nu mai retin, l Prestatie incepe cu un masaj de relaxare 15 minute dupa care trece la masajul erotic si termina cu o laba, fata se implica (Mihaela) dar nu accepta nici un fel de sex l

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

confirm intru totul cele spuse de offside!pacat ca nu se ofera si alte "servicii".poate gasim in viitor ceva mai placut!

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Am ajuns din nou la salonul pusycat ,acum sint 4 fete pe schimburi(2 ziua si 2 noaptea),dar au marit si preturile 150 ron masaj nud,180 chinezesc,200 cu frisca si ciocolata,250 cu fata la dus,show lesbi nu mai retin la ce pret. De data asta am ales o fata noua Denisa 21 ani,160 cm,45 kg,draguta dar fara sani,a inceput cu masajul de relaxare 10 minute dupa care a urmat masajul erotic, nu sa grabit deloc finalizarea venind dupa ce sa oprit muzica semn ca sa terminat ora. (nu accepta sex)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest ddc_forum

am vazut ca pe placere.ro si-a facut aparitia (din nou) myhamarmar. am incercat sa vb la tel cu ea dar nu raspunde. anul trecut cerea 150-250 , pt sex total, insa nu avea locatie. stie cineva ceva de tipa. tel ei este:0742742287.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest ddc_forum

Sa deschis un salon nou 0758526722,am discutat doar la telefon ,preturile intre 140-380(masaj timp de o ora cu o singura finalizare),sunt doua fete program de la 16pm-03am,in zona han,are cineva mai multe detalii?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest ddc_forum

Ma oameni buni, unde gasiti voi preturile astea in Bistrita? Cand am fost pe acolo acum vreo doua luni, La BODEA, am gasit o fata, intradevar arata super bine, sani mari, bruneta, inalta cam 1,73-1,75 si cam 60 kg, nu mai retin numele ei, mi-a cerut ea 400 lei/h plus consumatia de la bar care era in jur de 100-150 lei. Desi aveam banii astia mi s-a parut enorm de mult. Plus, ca fata vroia sa mergem in camera acolo. Eu vroiam doar la hotel, ca eram cazat in oras. Fata a refuzat categoric. Am zis pas si m-am retras.

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum
Sa deschis un salon nou 0758526722,am discutat doar la telefon ,preturile intre 140-380(masaj timp de o ora cu o singura finalizare),sunt doua fete program de la 16pm-03am,in zona han,are cineva mai multe detalii?

 

Am fost la sfarsitul lui ianuarie a.c.. La telefon m-au ghidat spre o casa tencuita pe dinafara in zona cazarmii pe o straduta laturalnica, discreta, dar seara nu prea m-as incumeta singur pe-acolo. La apartamentul de la etaj aer cam imbacsit, dar destul de curat si destul de cald fata de gerul de afara. Am servit un masaj cu asistare la 200 RON. Consider pret marisor, dar tinand cont de piata bistritana si de oferta mai redusa, de.

 

Receptionera amabila te serveste la cerere cu ceva de baut (nealcoolic), La ora aceea (15) era doar o fata venita, brunata miniona, cu sani medii, bine proportionata, carne tare (s-a scuzat ca ar fi de la tara) epilata complet. Mi-a placut, de aceea am optat pentru asistare... Camera spatioasa, darpatul cam uzat.

 

Masajul il notez cu un 8 mai mult de framantare insa cu multa dedicare pe partea body. Este loc de mai bine desi fata-i harnica (de la tara :D ) Comunicarea de baza ok, Laba senzuala cu finalizare pe sani ok.

 

Probabil mai revin, dar as incerca si alte variante.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Salut! Am sunat si eu la 0758526722 ( 0758.526.722 ) , salon de masaj erotic Acaricio Sensual. Cica s-au mutat de pe Armatei. Noua locatie este aproape de Filadelfia , daca sunati o sa va ghideze prin telefon. Mergand pe partea cu Filadelfia, prima la stanga (dupa Filadelfia), intrati pe straduta, iar dupa 2-300 metri faceti la dreapta. O sa vedeti o casa alba cu portocaliu, cu niste scari in fata. Acolo este locatia.

Deocamdata spun ca au doar 2 fete, programul il au de la orele 14 pana spre dimineata. Cand am ajuns eu, pe la 14:30 era doar o fata , Alina, o fata micuta, roscata. Preturile variaza de la 150 la 250 lei/ ora, la tariful maxim permitandu-se atingeri, dus asistat, masaj cu frisca, etc. Am facut dusul impreuna, baia curata, prosop curat, camera cu pat sau cu saltea (la alegere). Fata epilata total, saruturi, degete in vagin, mangaieri, iar la final laba simpla cu ejaculare intre sani. Un minus ar fi faptul ca fumeaza si se simte. Nu prea are experienta, de multe ori intreaba "cum vrei sa iti fac? ". La final, sters cu servetel, dus, imbracat, apa plata si ... viteza acasa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Maria 0762354253 ( 0762.354.253 ) 'Doamna draguta ,38 de ani ,caut barbat sensibil,serios,pentru a petrece momente frumoase impreuna de preferabil la domiciliul lui.rog seriozitate si discretie.Suna ma dupa ora 14' anuntul gasit online pe un site din bistrita,la telefon a confirmat ca anuntul e valabil(pe fundal se auzea plans de bebelus)nu are locatie,pret cerut 100 ron finalizarea oral/normal NEPROTEJAT ,am intrebat ca protejat nu merge si a zis ca la ea i place numai neprotejat find prin trecere prin bistrita am renuntat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...