Jump to content
gotti

(V) Diana-Renata 0731135494/ 0734653823 Calea Giulesti

Recommended Posts

gotti

Din alte surse:

Buna ! Vrei ceva total diferit nu ezita...sunt o persoana rabdatoare eleganta dragalasa si ft discreta...Iti ofer servicii de 
calitate si iti pot indeplini fanteziile ...pt mai multe detalii suna-ma 0734653823...

Am vizitat-o si eu pe gagica bruneta din Giulesti și vă prezint părerea mea:

Programare serioasă, confirmată si efectuată la minut, foarte promptă.

Din punctul meu de vedere, nu a fost ceva ieșit din comun.

Exceptând amabilitatea fetei, a fost o experiență low-cost de la locație până la finalizare.

Locația – 7. Într-un bloc de cartier, pe str. Zboina Neagra, fără țigănie la prima vedere, nimic suspect prin zona, garsoniera e veche, mobilă veche, baia curată (geluri, prosoape ok) unde proprietarul a avut măreața idee să pună pe podea faianță lucioasă in loc de gresie, pentru a facilita alunecarea futacilor neatenți.

In afara de faptul ca e educata, amabilă, plăcută în discuții, tipa e foarte categorică cu oferta, are câteva reguli de neîncălcat (oral protejat fără exceptii, fără degete in pizdă, la oral sa n-o apăs pe cap, etc…) si pare ca nu vrea să se lase pradă plăcerii, are un scenariu prestabilit de la care nu vrea să se abată. Atitudine – 8,5, GFE nu prea pot nota.

M-a așteptat imbrăcată cu o rochie mulată roșie scurtă, pe tocuri 170 cu vreo 50 kg, la corp e ok, gen slim, are ceva arsuri pe un umăr dar maschează discret cu părul, la față e drăguțică, nu cred că e de etnie, igiena e ok (din ce-am observat la suprafață – la interior n-am avut acces), epilată, mani-pedi prezente.

Un pseudo-preludiu cu ceva pupicuri (a acceptat FK, dar mai mult de formă) un oral protejat început cu o semilabă si limbi timide la coaie, pus prezervativul pe pula flască (urăsc procedura asta), molfăit până s-a întărit si continuat oralul bunicel cu variații de DT până i-am cerut eu să trecem la normal. Unde am lăsat-o să mă călărească cum știe ea mai bine, după care am ”preluat legătura” si am continuat până la finalizare, incercând sa imprim o tentă mai senzual-pasională actului, dar cu greu s-a lăsat. Oral protejat (fără excepții) – 7. Normal protejat -8.

Concluzii: am stat 40 min si am achitat la final 100 lei (oferta fiind 100 lei/h/1 fin), un raport calitate/preț - bunicel. Nu-mi pare rău c-am vizitat-o (era de bifat si eram si prin zonă – ca să răspund și celor ce se întreabă de ce am mai stat), dar nu voi mai reveni. Voi faceți cum vă sfătuiește capul!  (…pulii)