Jump to content

(V) www.nirvanamasaj.ro 0721904419 Eroii Sanitari


zippo
 Share

Recommended Posts

salutare si la mai mare! Am repetat experienta cu Olivia in H2O, fiindca merita.....Aceiasi problema cu cada de jacuzzi ce functioneaza aleator, cu apa calda ce devine rece din motive de 'casa veche,centrala defectuoasa'-do i care?!?!?! In rest, Olivia super deschisa si atractiva ca nainte. Poti sa si alternezi, mai in cada, mai in pat....Daca ajungi sa comunici cu ea, devine fata asta foarte simpatica si placuta, si in plus are un corp de invidiat (o ajuta si varsta, bat-o vina...)accepta mangaieri,atingeri, si cat timp nu esti brutal, te va trata bestial! merita revenit, dar cred ca ar fi cazul sa faca ceva cu jacuzzi-ul ala, devine deranjant. forta fie cu voi!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

am fost acum vreo sapt. la Nirvana. Erau doua tipe plictisite(nu rele la corp).

 

Cost: 200 lei DOAR masaj

Durata : 60 min

Nu s-a grabit, nu s-a uitat la ceas dar...in rest...nimic special, nimic deosebit. Mult plictis, putina implicare.

 

In concluzie, pretul mi se pare mare pentru serviciile oferite avand in vedere ca in alte parti la 200 lei poti sa ai parte de mult mai mult.

 

Nu am mai fost demult aici si eram curios daca s-a schimbat ceva. In afara de locatie(care e aproape de mine) nu vad de ce as reveni in urmatoarele luni .

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Se spune ca NIRVANA este starea perfecta de bine pentru trup si suflet totodata, o stare pe care nu o putem atinge ci de care doar putem incerca sa ne apropiem. Prin masaj erotic, respectam aceasta definitie si facem tot ce ne sta in putinta pentru a va aduce cat mai aproape de o calatorie unica spre starea de NIRVANA.

Masaj de relaxare 60 min 120ron

Masaj erotic topless 60min 175ron

Masaj erotic nud 30min 120ron

Masaj erotic nud 60 min 200ron

Masaj erotic cu supriza 60 min 300 ron

Masaj erotic cu 2 maseuze 60 min 350 ron

Masaj erotic cu 3 maseuze 60 min 450 ron

Masaj erotic cuplu 60 min 400 ron

Masaj jacuzzi 90min 400 ron

Masaj la hotel 350/400 ron in functie de locatia hotelului

Masaj erotic+show cu vibratorul 300 ron

EXTRAOPTIUNI 1.show lesbi 2.streaptease 3.lapdance 3.show cu vibratorul 3.frisca 4.iti poti crea propriul pachet in functie de fanteziile tale

Fetele sunt noi, permisibile, cu experienta in domeniu, zambitoare. O echipa deosebita.

[attach1][attach2][attach3][attach4]

amy.jpg bianca.jpg sofia.jpg 10754870_773098409392682_1319980519_n.jpg

post-10416-150392380259_thumb.jpg

post-10416-150392380261_thumb.jpg

post-10416-150392380264_thumb.jpg

post-10416-150392380268_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

incitat de ideea vikingilor de a ajunge in Valhalla, eu m-am multumit cu Nirvana. cea autohtona.... am intrat cu o donsoara tare frumusica, super slim, blonduta si tunsa inegal (senzatie!) pe numele ei Teo. imi spunea ca-i ffveche pe acolo, dar eu nu o stiam....

masaj relaxare: bun spre f bun

masaj erotic: bun si interesant, am muncit-o ceva, saracuta.....dar nu s-a lasat, are o tehnica plina de erotism

apoi inca un pic de relaxare. era rupta la sfarsit. de oboseala, desigur....

concluzie:merita cu prisosinta intalnirea cu ea.

Am impresia din vazute dar si din ce mi-a soptit o pasarica, ca cei de la Nirvana au inceput sa se reabiliteze, aducand/incurajand si fete care-si cunosc meseria si NU o fac doar de nevoie.

sper sa continue in acesst trend.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cand vine vorba de saloane de masaj cred ca 2 chestii sunt adevarate: omul sfinteste locul....si...... cum ti-o fi norocul!

Intrucat eu nu prea am noroc, afland ca o mai veche cunostinta  de la secretmasaj s-a rebrenduit sub numele de scena Amy, am decis sa merg direct la ea. Ceea ce n-a fost prea usor, caci colegele cred ca....."e concurentiale" intrucat intai n-au auzit de ea, apoi nu-i stiu programul (lucreaza mai ales noaptea, ziua doar la cerere). Noroc insa cu noul "guvern" de la Nirvana, cu care am intrat in contact si s-a rezolvat.

PE scurt, entuziasmul degajat cand am intalnit-o la secret (vezi recenzia) s-a reaprins.

Pe lung, e o tipa chiar frumoasa (cu un mare plus pentru ochii aceia verzi...) cu corp ultra-slim si intelect mult peste medie. E preferabil s-o intalnesti in club/bar/supermarket, dar si la salon e bine....hehehe....

Ca sa trec la concret, STIE sa faca masaj. Cel de relaxare, super profi, sigur ca are zile mai bune si altele mai putin bune, dar overall, un da hotarat. Masajul erotic e foarte....erotic, asa, la granita dintre masaj erotic si cum ne-am dori noi sa interactionam cu asa o mandrete de femeie. Ca plusuri esentiale pt mine ar fi ca nu vorbeste prea mult, si mai ales ca e deschisa si adaptabila nevoilor fiecaruia. Si ca are un fizic ce-mi place mai tare decat ii placeau electronii d-lui Bor. Si ala era obsedat de ei...... ;)

Per ansamblu constat o crestere calitativa a serviciilor nirvanice, reflectata nu neaparat de ambient, ci mai ales selectarea unor maseuze mai profesioniste.

    Forta fie cu voi. Si cu mine.....Finlandezul

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

offtopic dar nu ma pot abtine: nu-mi multumiti, va rog, ca nu suntem pe tristomane/nimfolabe.ro. urasc lingueala politicoasa si gadilarea zaharoasa extrem de gretoasa de acolo. Aasadar : multumesc ca nu-mi multumiti. hahaha...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

ca sa atingem "nirvana" ar trebui sa fim "indusi" in ea de catre fete  :)

 

la capitolul asta, salonul "Nirvana" nu prea sta bine in ultima vreme. sunt 2-3 fete pe 2 doua ture.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

nirvana a reaparut in peisaj cu un management nou si o echipa noua.

foarte pe scurt: am fost in recunoastere, mai au de investit in reamenajare dar mi-a placut. sigur voi reveni

Link to comment
Share on other sites

nu am talent la scris dar.....

dupa cum ziceam am fost si mi-a placut. si sunt pretentios.

locul necesita investitii (planificate pentru ianuarie) pentru categoria de pret (170 lei). sa zicem ca primesc un 7

am intrat cu sara (ex confidential) pentru ca mi-au placut ochelarii de profesoara. fata arata exact ca-n pozele de pe confidential.ro :)

partea de masaj de relaxare e destul de subtire dar aici standardele mele sunt f ridicate. sa zicem ca primeste un 6-7

la erotic este insa alta poveste: fata are experienta, stie sa-ti fie pe plac. dupa cum spuneam: mi-a placut si sigur voi reveni. nota? un 9+

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

probabil ca sunt eu mai norocos, dar pana acum nu as avea de ce sa ma plang la nirvana. poate doar de cabina de dus care necesita mici investitii.

personal cred ca locul este un pic underrated de catre useri cea ce nu e foarte rau pentru mine caci nu am probleme la programare.

in rest, cu putin curaj, am reusit sa ma desprind un pic de Sara si sa incerc si altceva si nu mi-a parut rau. fetele astea pot sa fie foarte dragute daca le tratezi cu un pic de respect.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

pentru cine vrea sa-si scarpine blana......s-a deschis salonul la nirvana......

oferta "educationala", f larga: Giulia, Giulia sau.....Giulia.

Evident ce am ales.

Asadar, miss Giulia: aratoasa, stie meserie: masaj de relaxare f bun, dar muult prea scurt, cel erotic ff bun, cu tehnica si dedicatie, dar pastrand o foarte profesionala "distantare sociala"

oricum,a meritat vizita, mai ales ca covidul a restrans piata teribil.

P.S.de luni mai revin si alte maseoze. numai echipa Corina Otilia Veronica Iulia Daniela sa nu revina....hehehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...