Jump to content

(V) DIANA 0727141618, 39 ani, OBOR

ddc_forum
 Share

Recommended Posts

• Administrators

poze:

• Administrators

La domnita cu pricina am bifat acum cateva saptamani. Dar sa trecem la subiect:

- locatie : Bd. Dimitrie Cantemir, din directia Piata Unirii cum treci de intersectia cu B-dul Marasesti, pe partea stanga in blocul cu Alfa Bank (parca).

-in locatia cu pricina activeaza si conitza cu nr. de tel. 0726094553  (blonda siliconata de etnie minoritara banuiesc) <Link catre forumul vechi>

-prestatia una modesta (oral neprotejat si normal)- o finalizare - sta ca pluta in pat nu se implica nici macar nu se chinuie sa mimeze actul, decartat 100 Ron .Pentru amatorii de "cum on mouth" se cotizeaza separat 50 Ron.

-igiena lasa un pic de dorit - nu a intrebat nimic de dus  iar cand am intrebat eu a spus ca nu e nevoie .....

-camera mobilata cu strictul necesar - o masa , un pat (partea comica - cand m-am asezat in pat acesta era rupt si pus la misto de forma - a specificat ca a uitat sa ma atentioneze ca nu e bun decat jumatate de pat).

-pozele postate mai sus o pun intr-o lumina mult prea favorabila , in realitate cam plinutza, cearcane in concluzie cam nasparlie.

-concluzia finala e ca nu merita banii investiti.

Cam atat imi vine acum in minte.

• Administrators

@kokolin92: foarte bine ca ne-ai spus si noua, dar cu crezi ca era mai bine sa ne povestesti acum cateva saptamani?

Sau ai asteptat sa deschida cineva subiectul?

De asta avem forum cu astfel de informatii, sa ne povestim, sa ne avertizam, sa ne detaliem, pt. a evita astfel de neplaceri cauzate de lipsa de erotism a ddc.

Mai ales ca nu te-ai simtit bine, trebuia sa ne povestesti mai repede, pt. a nu se mai intepa si altii.

E un sfat, nu trebuie sa te superi.

• Administrators

Imi cer scuze ca nu am fost ata de prompt (timpul nu imi prea permite - de acasa evit sa accesez forumul, motivele sunt stiute de fiecare...)- o sa incerc de acum inainte sa postez cat mai repede experientele mele ( mai am 2 de acum cateva zile). O sa caut pozele si postez parerile.

• 4 weeks later...
  • Administrators

DIANA, doamna matura, 39 ani, discreta, pasionala, te asteapta pe tine domn selectiv si manierat pt. a te relaxa in compania mea, 0727141618

Sincer nu stiu de ce am apelat la acest anunt,dar trec peste asta.

Sun :imi raspunde o voce suava si foarte calma si blanda.

Detalii:100ron, (30min.oral ,normal,masaj)150(2nr ,oral ,normal ,masaj)

Zona :Obor ( Optinova)fapt pt care ma si deplasez spre duduie fiind aproape.(atras de voce si de poze si de pret)(poate si negociez ceva,

Ajung la locatie :

Locatia:apartament 2.3camere ,si cum am eu mereu noroc forfota.(mai locuieste cu o duduie are si ea anunt (Eva0729773206 doar am vb cu ea la tel din greseala:) la telefon si am aflat locatia si faptul ca mai locuieste cu aceasta Diana,

Prezentare dudie:165,45-50kg.nici roscata nici satena (spalacita )fata imbatranita insa la corp nu isi arata varsta deloc ,cu un minus sani .Imi indica camera de prezentare si joc si imi spune pe acelasi ton cald si calm sa ma fac comod .Zic pas din cauza fetei imbatranite si dupa prima imagine dantura cu toate ca la corp sta bine .

Ma intreaba din ce cauza nu vreau sa raman si ii spun ca nu prea are sani si nici pozele de pe site nu seamna ,(fapt pt care isi da bluza jos si imi arata sani mici si lasati)

Atentie :ok credeam ca este o problema de bani ,

) zice ea

In concluzie nu stiu exact de ce nu am ramas ,Poate trebuia sa ofer 100ron si sigur nu refuza ,poate chiar si mai putin pt 30 minute ,

Pt cei care vor sa mearga la ceva rapid si poate nu au probleme cu fata ,...Poate face lucrare buna Eu nul ma cam uit si la aspectul asta.Poate daca arata mai bine cerea 200ron.