Jump to content

(V) CARLA 0730925291 perfectfeelings

ddc_forum
 Share

Recommended Posts

• Administrators

Am fost eu la Claudia.

Apartamentul este curatel, ingrijit, aranjat specific pentru masaj.

Fata - migniona, nu slaba dar nici grasa. un pic de burtica , sani mari si destul de fermi pentru dimensiunile lor, piele fina. Intr-u cuvant foarte placuta la pipait.

Prezenta placuta,o intereseaza sa te simti bine.

La masaj se pricepe ( mai rar in zilele noastre), are si cu ce sa-l faca.

Dar, ... doar masaj. Nu mi-a permis nici sa ating fofo.

150 lei/ sedinta( 1h)

Mai erau 3 matracuci in apartament. Nu mi s-au parut interesante. Poate fi doar impresia mea.

Daca va intereseaza doar masaj erotic, este una dintre optiunile de incercat.

Hai bafta.

• 4 weeks later...
  • Administrators

It\'s a NEW ENTRY de pe 22.06.2009

" ATRAGATOARE, ador sa ating, imi place sa simt, ma joc cu placerea, daruiesc mangaierea. Sunt aici doar pt tine, pt a te face fericit, poze reale, ultracentral, 0730925291

www.perfectfeelings.ro Pret 200L "

Fata e noua in gasca fetelor de la perfectfeelings, unde the boss is Claudia din Banu Manta o veche cunostinta de a noastra, cunoscatorii stiu de ce.

Te rog draga steroidule sa pui tu pozele ca eu unu nu ma prea pricep, multam.

Sa incep cu inceputul, fata e nou venita, e din CT, ea zice ca e noua in bransa ceea ce ma face sa o si cred.

Programul este de la 11.30 - 20.30

Arata super la corp, broz by solaris, fata super ok, are toti dintii in gurita, in schimb are un aparat dentar care mai mult te intriga in placerile carnale, are 19 anisori, sani superbi cu niste nasturasi de sfarcuri tocmai buni de rontait, un fund putin plinut exact cum imi place mie, totul e la locul lui.

Camera unde sa produs desmatul e pe rosu cu 2 evantae chinezesti pe perete exact cum se va vedea si in pozele puse de fratele steroidu(inca o data multumiri acestuia).

Negocierea a avut loc in camera nu la fata locului, fata fiind foarte intelegatoare la nevoile coiosului.

Am inceput prin a dori sa stiu pretentiile ei financiare(asa procedez de fiecare data) in valoare de 250 ron, dupa care mi-am expus si eu pretentiile pentru aceasta suma( oral nep., 2 nr., cunilingus(fata e inebunita dupa asa ceva), french kiss, papucii pt. dus si o fantezie de a mea sa vina de la dus cu hainele pe ia(e mult mai palpitant sa o dezbrac eu pt. ca fata arata intr-un mare fel), fata a incuviintat docil din gurita.

Cand am venit de la dus camera era deja pregatita cu lumanari parfumate.

Am inceput prin a ne saruta in picioare si incet pe o muzica care-mi rascole toti rarunchii am dezbracat fatuca care a fost extrem de cooperanta, am ajuns pe salteau relaxa unde dupa un scurt lins pe oo sa intors brusc in poz.69 pt. ca se pare ca mangaierile mele au ajuns sa-i provoace fluturasi in stomacel. Pasarica e de vis eral umectata deja si fremata la fiecare atingere a micului ei mot.A durat in jur de 15min timp in care eu la platane in spatele ei si ea la stalpul meu cu un lins pe falus si inghitit de oute.Ca nota dau 8 pentru ca mai are de invatat dar este foarte dornica si ascultatoare la ceea ce propune micul pervers de sub ea.

Normalul a fost la inceput din orizontal lateral si apoi poz misionarului incet pana cand fata se pare ca a vrut mult mai tare.Am terminat amandoi in gemete de placere( a fost extraordinar).

Fata nu accepta ejaculare orala in gurita(probabil nu am insistat eu).

Dupa o pauza de o tigara a inceput repriza a doua cand ma rugat sa revin putin la pasarica ei si ea a trecut la micul meu pionier, URMAND UN SEX NEBUN pe la spate unde are un tatuaj tribal de mai mare frumusetea pe corpul ei bronzat ca de brazilianca autohtona, in timpul actului intorcea capul si se uita drept in ochii mei spunandu-mi "infigeo tare te rog"(mai are un tatuaj cu un delfin si o luna deasupra paradisului ei)

La normal nota 10 plus.

Am prestat sub numele de "mihaita" spunandu-mi ca daca mai trimit asa "baieti buni si iubareti" sai aminteasaca la tel. ca vin din partea mea.

Nu stiu cat de mult ar conta acest lucru dar va spun o chesti ca acum 2 sap. am fost in aceiasi locatie la Ema(Maria), dupa ce am citit recomandarile facute de fratele de suferinta gotti si cand in discutie am adus vorba de fratele nostru fata a devenit numai miere(multumesc frate gotti). Bine, cred ca si faptul ca dupa 2 ani Claudia si-a adus aminte de mine poate a contat, dar oricum fetele sunt super.

Eu unul cu siguranta am sa mai trec cat de curand iar daca unul din confratii mei doreste sa mergem impreuna poate sa-mi dea un mesaj si cu siguranta o sa impartasim experienta extraordinare.

Mai am de facut mentiunea ca frumusetea de carla mi-a atras atentia cand am atins si cealalta zona cu gaurica care arata ca la bebelusi, deci nu face anal si pot sa va spun ca-i plac florile ( o floare face cat o mie de cuvinte).

Inca ceva, fatuca din exces de placere si zel lasa urme pe spate si fund, asta poate fi o problema pentru unii din noi ...

Bafta multa.