Jump to content

0749871321


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

Guest ddc_forum

Mi se arata un drum in Cetatea de Scaun a lu\' Stefan cel Mare, recte Suceava.

Stiti cumva daca exista ceva demn de semnalat referitor la ddc-istele de prin zona? Pt. ca mi-e greu a intzelege ca nu exista aceasta specie cu raspandire universala tocma\' intr-o zona cu un trecut remarcabil in ceea ce priveste abordarea nitzel mai flexibila a relatziei barbat - femeie (nu intamplator am mentzionat la inceputul postului numele lu\' Stefan cel Mare, nu din alte considerente decat numeroasele escapade care le-a avut cu femei care nu cred ca erau chiar "sfinte". Sa fi disparut bunele obiceiuri din zona? Sigur, nici eu nu-s ilustrul domnitor, dar poate se gaseste ceva shi pentru oamenii de rand.).

Lasand tonul ushor glumetz la o parte, revin cu solicitarea de a face cunoscute ceva date ale unor ddc-iste din zona.

Sau, macar, in ultima instantza, ca o ultima solutzie, poate cineva sa-mi spuna, sa-mi impartasheasca impresii proprii despre Salon Senzual (Suceava, Obcini, str. Fantana Alba nr. 10, cf. link-ului urm.: http://www.masaj-senzual.ro/contact.html).

Sincer, nu astept sfaturi de genul: "pune mana pe telefon shi suna, sa afli ce shi cum", asta stiu shi eu, astept impresiile unuia / unora care au avut ocazia sa impartasheasca din serviciile oferite. Ce, cum, in ce conditzii, etc., stitzi voi f. bine.

Daca vetzi considera ca anumite info pot fi daunatoare "imaginii salonului", se poate shi pm.

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Eu cred ca, Stefan al mare le-a dovedit pe toate, acum sunt calugarite.

Asta este, Luni plec, daca execut ceva va spun.

Va doresc o saptamana mult mai futacioasa decat cea trecuta.

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Din propria esperentza...oarecum vasta :roll: ...poci pen\' ca sa marturisesc ca in astfel de mici citadele moldo-transilvano-valahe, cu greu potzi descoperi ceva interesant, cu esceptzia banalelor traseiste, care numa de esceptzie nu iashte... :cry:

 

Crema damezelor provinciale se inghesuie la portzile Capitalei sau ale unor orashe mai reprezentative... :?

 

De ani de zile caut ceva ca lumea prin Braila, Calarasi (altceva decat podu\' patru !!!!), Slobozia, Galati...aiaste urbe fiind focusul meu de bizniz. Cu mana pa cordu\' obosit va declar ca FOARTE RAR am reushit sa am ceva sansa si in majoritatea cazurilor nu era neaparat vb de "profesioniste", ci de autostopizde, incantate in cele din urma de faptu\' ca transportu\' era free of charge, ba pe deasupra se puteau alege si cu o delicioasa ciorba de burta... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

nu pot sa cred ca n-ai gasit ceva la camera prin galati sau braila!

chiar n-au nici un anunt in ziarele locale ?

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Dragul mieu,

 

Of course, "ceva prin camera" se mai gaseste (a se vedea, de ex. celebrul Pod 4), dar nu numa\' ca nu sparg aveaone, da\' nu sparg nici nuci... :lol:

 

Io ma refeream la prestatoare cu cuib, pe care sa te poti baza intr-un mod constant si care, scuza-mi pretentziile exagerate, sa mai si cunoasca ceva din aceasta ancestrala meserie... :P

 

Desigur, ezista si solutia unei amante, da\' cre\' ca-mi cunoshti deja principiile care ma ghideaza in veatza... :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ddc_forum

am primit zilele trecute acest banc pe care probabil majoritatea il stiti. am ras de m-am spart asa ca vi-l pun si voua:

 

**************************

 

Cica...

1. O celula umana contine 75 MB informatie genetica.

2. Un spermatozoid 37,5 MB.

3. Intr-un mililitru cub de sperma sunt 100 milioane de spermatozoizi. In medie, la o singura ejaculare se elibereaza 2,25 ml in 5 secunde.

 

Deci - logic - latimea de banda a pulii este:

(37.5MB x 100M x 2,25)/5 = 1 687 500 000 000 000 = 1687,5 TeraBytes/s.

De asemenea, este cel mai ineficient mod de a folosi un mediu de comunicatie. Faci broadcast cu 1687,5 TB/s cu acelasi set de informatie (redundanta uriasa!) cu speranta ca poate 37,5 MB din ei vor ajunge la destinatie. In plus, are si o latenta uriasa, primesti ACK-ul (acknowledgement-ul) cam in 2 luni, si raspunsul la cererea ta se compune in 9 luni. Si de cele mai multe ori e doar spam!

Asa se explica de ce zice lumea ca: "Imi merge Net-ul ca pula!"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest ddc_forum

Achile ai fost de curand pe ala Podul 4? Cum mai este pe acolo? Ai de unde sa alegi?

Ultima data am fost super dezamagit. Erau doar cateva repetente urate cu patima si foarte vulgare. Inainte (5-6 ani) treceam pe acolo destul de des. Era paradisul femeilor si aveai de unde sa alegi. Luam camera 105 cu baldachin si oglinda deasupra patului.

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Mon cher Marcu,

 

Lucrurile nu s-au schimbat prea mult in bine.

Fetitzele isi fac aparitia la orele serii si se posteaza in barul cu biliard, pingpong si pokere de langa stabilimentul central.

 

Ultima oara (acu fo luna) se stransesera cca 7-8 dameze, dintre care fo 5 cu greu atingeau majoratu\'. Poci pen ca sa spun ca 2-3 erau chiar "piese", dar atitudinea tipic centurista (destul de des intalnita in acest loc) m-a facut sa spun pas.

 

Dupa experientza mea, destul de vasta in aceasta urbe, dar nu de data recenta, e preferabil sa agatzi ceva prin oras (sunt destule cafenele unde se strang pitzipoance), bagi la masina, duci la Pod, bagi o ciorba, o friptana si o inghetata si dupe aia futzi ca boeru\', la camarutza.

 

Din pacate, aceste vremuri au apus pentru mine, insa de fiecare data cand imi amintesc, imi sterg suav o lacrima din coltu\' ochiului drept... :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest ddc_forum

Am fost eu la "masaj-sezual.ro".

M-am dus din disperare, pentru ca ma pliciseam de moarte intr-o dupamiaza de delegatie.

A fost o surpriza placuta.

Este doar salon de masaj erotic, dar fetele sunt dragute, atmosfera placuta, masajul de buna calitate.

Dai 200 si primesti un masaj cu finalizare manuala ( daca pot sa-i zic asa).

Oricum, raportul calitate pret este parca mai bun decat in Bucuresti sau poate am fost eu norocos.

Din pacate nu mai tin minte numele celei care m-a executat , dar este micuta 1.55, bine proportionata, cu sani nr 2 dar foarte fermi , par saten, foarte vioaie.

Cand mai ajung in zona , am sa vin cu mai multe amanunte.

 

Hai bafta

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest ddc_forum

O NOAPTE LA SUCEAVA...20 APRILIE...AJUNSI ACOLO INCEPEM CAUTARILE.2 PE NET, UNU LA ZIARE UNU PE TELEFOANE.FARA \'\'SUCCESURI\'\'.INTR-UN FINAL APARE SOLUTIA SALVATOARE, LA PENSIUNEA LA CARE NE-AM CAZAT \'\'BI-COM\'\', LA RECEPTIE UN PUSTI DE 20 ANI \'\'ALEX\'\', NE PROPUNE O CUNOSTINTA \'\'FRUMUSICA\'\' DUPA SPUSELE LUI, PE NUME RODICA DUPA SPUSELE EI. ACCEPTAM FARA ALTE DISCUTII SI PROPUNEM SA NE VEDEM CU DAMEZA IN ORAS.PROMPTA, IN 10 MIN APARE, IMBRACATA CA DE CLUB. UNDE DE ALTFEL SI LUCREAZA CA DANSATOARE.ARATA BINE 1.70, 50-53 KG. BRUNETA OCHI VERZI SUPERBI, SANI CUPA 4(SUTIENUL A RAMAS LA NOI).STABILIM DETALIILE (NOI ERAM 4 SI AM MAI FI VRUT MACAR O COLEGA DE A EI DAR ERA SINGURA. A ACCEPTAT CONTEXTUL SPUNAND CA FACE CAT 3 FEMEI) DUPA CARE NE INDREPTAM SPRE HOTEL.TIPA A CERUT 600 RON PENTRU TOTI 4 TIMP DE 4 ORE.NU A STAT DE CAT VREO 2 ORE SI CEVA DUPA CARE A FUGIT, LUCRU CARE NU NE-A DERANJAT PREA MULT, INTRUCAT FACUSEM CAM TOT CE NE PROPUSESEM IN ACEST TIMP. ORAL NEPROTEJAT, NORMAL PROTEJAT DIVERSE POZITII, TOTI IN ACEIASI CAMERA IAR EA LUCRAND CATE 2 ODATA. DATE DE CONTACT INAFARA DE TIPUL DE LA RECEPTIE SE PARE CA NU ARE NIMENI.IN CONCLUZIE:TIPA ARATA F BINE, NU E SCUMPA, INDICAT AR FI SA AIBA CEVA IN GURA TOT TIMPUL PENTRU CA VORBESTE NUMAI TAMPENII, ARE TENDINTE DE TEPARA DARA TREBUIE ATENTIONATA IN MOD CORESPUNZATOR, DANSEAZA BINE (NE-A FACUT UN PROGRAM DE STREPTEASE DRAGUT) MERITA INCERCATA.

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

@ monteko

 

1. Bun venit printre noi.

 

2. Te rog, pe viitor, evita sa folosesti in redactarea posturilor tale caracterele majuscule (caps lock) in exces (in cazul de fatza, excesul insemnand 100% din cele scrise de tine). Ma dor ochii citind 10 randuri scrise in acest mod. Si, la varsta mea, durerea de ochi "dauneaza grav sanatatii". De altfel, solicitarea mea, amicala, e in "spiritul si litera" regulamentului, pe care sunt convins ca l-ai citit si ti l-ai insusit. De asemenea, tot ca si sfat, dupa punctul care indica sfarsitul propozitiei / frazei, lasa, rogu-te un spatiu liber. Nu ca fac exces de reguli gramaticale (nu am caderea) dar respectarea acestora usureaza lectura, ceea ce e in folosul, atat a cititorilor, cat si a autorului.

 

3. Revenind la chiftea: un numar de telefon nu a ramas in urma intrevederii cu fatuca? Nu de alta, dar mai am si eu drumuri prin zona "cetatii de scaun" (nu dese, dar sunt) si gandesc ca mi-ar (ne-ar) prinde bine un contact cert si verificat de antemergatori.

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Scuze pentru derapajele de natura ortografica si ortoepica dar in graba de a posta impresiile la cald (abia ajunsesem acasa) plus oboseala cuvenita drumului...mi-au scapat.

Cat despre posibilitatea contactarii repet: singurul care poate da de faptura e tipul de la receptie Alex, domnisorica evitand sa ne lase vreun nr de telefon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...