Jump to content

(V) masaj si sex cu o doamna matura Izvor - 0732559796


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

Guest ddc_forum

Asta e faza ca nu imi mai amintesc. Era tot ceva cu anunturi, dar nu anuntul.ro. Am incercat sa o caut din nou. Stiu ca era inregistrata pe un singur site. I-am si zis ca ar trebui sa se promoveze mai mult. Din pacate, timpul a trecut si nu mai stiu site-ul, textul anuntului sau numarul de telefon. Stiu doar strada (Vasile Croitoru) si ca sta la un bloc. Speram ca unul din voi sa completeze cu telefonul. Daca imi mai aduc aminte ceva revin.

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Cred ca asta este anuntul:

"DOAMNA 40 de ani, fac masaj de intretinere, relaxare si celulita. La domiciliul meu intre orele 13-16 si la domiciliul clientului intre orele 20-24. Prestez si pentru clientii din hoteluri. Rog maxima seriozitate. Detaliile prin telefon; 0720497363 / 0732559796 / 0761977413 "

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Asta tre sa fie. Asa era, facea la ea acasa pana dupa amiaza, dupa care mergea in deplasare. Nu va lasati inselati de text, face si alte chestii, dupa cum se vede din recenzie.

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

salutare

 

am sunat pe numarul 0732559796 si a confirmat tot ce a declarat colegu de mai sus.

Locatia Rahova cu programari intre 13 si 17 (ultima programare) durata o ora masaj + masaj erotic + finalizare. a zis ca acum este un pic vanata la ochi deoarece a incercat sa bata un cui in perete si sa lovit cu ciocanul ( cum dreacu nu pot sa-mi dau seama) :).

Nu stiu daca o sa ajung azi dar saptamana asta sigur o vizitez si revin cu detalii.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest ddc_forum

citind "arhiva" si locuind prin apropiere, am fost la dansa . 70 lei masaj si 100 lei si o finalizare . tipa se arunca si la 150 lei dar daca sti sa-i tai elanul, ramai la 100 lei. la masaj este ok, chiar mai buna decat oana din prelungirea ghencea ( si masajul si fizic vorbind). masajul a fost ok cu o crema ce pe parcurs incalzea pielea , si itzi crea o senzatie buna. dar partea cu eroticul este jale . a parut scandalizata numai la ideea de a suge pula , dar sa o mai si suga, iar la futut ...daca futeam caloriferul cred ca aveam parte de mai mult GFE. deci 70 lei pt un masaj este ok . 100lei pentru un masaj si un futut rece ...este si el ok , dar 150 lei este inadmisibil. are aceiasi locatie , dupa spusele ei este apartamentul propriu si sotul locuieste la etajul 5 ,fiind divortati sau asa ceva . tetrailes bahtalo !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ddc_forum

Am fost.

Cea mai neplacuta experienta din ultimul timp.

Masaj foarte slab.

De sex n-am mai avut nici un chef.

In timpul masajului incerca sa negocieze alte tarife decat cele vorbit initial.

Nam timp acum dar va voi povesti tot ce am patit.

 

De evitat din toate puterile ( parerea mea).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 9 years later...
  • 6 months later...
  • Root changed the title to (V) masaj si sex cu o doamna matura Izvor - 0732559796

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...