Jump to content

Adina blonda 0764712718, zona Spitalul Pantelimon


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anuntul suna ceva de genul "Adina,27 de ani,1.70,53 kg. Finuta si sociabila fara fite si foarte radatoare, te astept in locatie mea ...bla bla bla ..."

Anuntul apare si In Anuntul telefonic, si In Publi24, iar pe alte forumuri are ceva recenzii, pe care eu le-am citit abia dupa ce am fost la domnisoara. Am prins-o destul de greu la telefon, dupa vreo 3 saptamini de tatonari. Iar cind am prins linie libera, n-am iertat-o.

Pe scurt: locatia este undeva intre Piata Delfinului si spitalul Pantelimon, punct de reper fiind un bloc cu banca Transilvania la parter. Locatia se afla intr-un bloc retras, cam nashpa, in spatele celui cu B.Transilvania, asa ca daca vii pe acolo seara, dupa 8.30 , cum am facut eu, sansele de a gasi loc de parcare sunt zero. 

Tipa este cea din poze, si o pot descrie ca fiind  o frumusete stearsa. Daca  o mai tineti minte pe Laura Dern, din filmele lui David Linch (printe altele) cam pe acolo se situeaza si tipa, adica inalta, draguta, sani 2 spre 3, foarte frumosi, fund usor bombat, gura interesanta dar vorbeste cu ea inchisa, am crezut initial ca are aparat dentar (dar nu are, si culmea, daca reusesti sa-i vezi dantura, chiar pare ingrijita). Am mai remarcat un piercing in buric. 

Am ramas pentru o finalizare (100ron) , cu oral neprotejat (pt finalizare orala mi-a mai cerut 50 in plus, daca as fi fost interesat), normal protejat, 69 , mici fantezii (care or fi alea) si fara FK.

Baia avea sampoane din belsug, iar prosopul primit a fost curat si pufos.

Inainte sa se urce linga mine in pat l-a inspectat cu atentie pe ala mic, apoi a stins lumina, raminind la lumina data de televizorul aprins.

Oralul a fost facut direct, fara pupaturi sau alte manevre, si destul de mecanic. Apoi am trecut eu la oral, unde am dat de o pasarica proaspat epilata si f gustoasa. Aici fata s-a mai destins putin, a mai scos cateva icnete, usoare, destul de naturale. Apoi s-a gindit ea sa o mai suga nitel, asa ca ne-am schimbat din nou pozitiile. Dupa care, deodata s-a oprit , s-a uitat la mine si m-a intrebat " Ma futi ?"

Pai normal, asa ca a scos repede un prezervativ Love plus, la imbracat pe Johnny si s-a pus in 4 labe, cu spatele la mine, tinind picioarele strinse. Am dat in ea intai cu blindete, apoi din ce in ce mai puternic. Apoi am intors-o cu fata la mine, si am continuat cu cracii ei pe umerii mei, pina la finalizare. 

Fata e ok, dar nu incearca sa se faca prea simpatica, parca ceva o retine. Dar a fost civilizata, a mirosit bine, nu m-a grabit, desi se pare ca lucreaza doar pina la 9 seara, si eu eram ultimul client, care am venit exact la inchiderea programului. Intilnirea s-a desfasurat pe parcursul a maxim  30 minute.

O experienta rezonabila, dar nu as mai reveni.

Referitor la poze, asa cum am mai spus, sunt ale ei. Am o retinere doar la poza in care apare cu parul roscat, posibil sa fie dintr-un anunt mai vechi. Acum e vopsita blond.

Toate bune !

 

 

post-19-0-46540900-1513419136.jpg

post-19-0-73283500-1509284185.jpg

194339751.jpg

193280631.jpg

post-2-0-56909300-1515398708.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E veche, a fost cateva luni colega la Diham 23 cu Alexandra (i-am sters nr si acum nu mai gasesc anuntul), s-au certat (?) si s-a mutat aici. Locatie saracacioasa, fata obosita si plictisita, aia nu, aia 50+, asa ca am zis pas. La Diham zicea Alexandra ca face si anal, in functie de dimensiuni :), aici cica nu (mi-a zis ca nu a facut si nici nu intentioneaza). La Diham a chemat-o Alexandra la show (anul trecut prin toamna s-a petrecut actiunea) si m-au usurat de inca 100 lei pentru un supt de cateva minute. A aparut foarte ingrijita si frumos costumata asa ca mi-am propus sa o revad insa cand am sunat Alexandra mi-a zis ca a plecat din locatie. Acum mi s-a parut obosita, plictisita, sacaita, uzata si avea si ceva bube (cosuri) pe fata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...