Jump to content

Buzau - Larissa fake shoes total 0736955216


Guest Futuloiu
 Share

Recommended Posts

Guest Futuloiu

Aflat cu ceva treburi la granita de nord a Munteniei, am vrut sa scap de presiune si ginduri negre si m-am hotarit sa apelez la una dintre prestatoarele celei mai vechi meserii din lume aflata pe plaiurile Buzaului, numai ca oferta este sublima si lipseste cu desavarsire...

In afara de cele citeva amarite de la intrarea in Buzau dinspre Ploiesti (centuristele locului), am gasit o singura oferta mai de doamne-ajuta, Larissa.

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6]

Fatuca isi are salasul undeva prin partea de nord a orasului, pe linga Mall-ul locului, intr-un bloc comunist, si arata ca in poze, care sint facute de un meserias, zic eu, pentru ca in realitate mindra e micuta de inaltime, cu tendinte de ingrasare, sini lasati (pentru virsta declarata, 27), si comportamente de manelareasa. Probabil ca a pescuit-o careva de pe centura, a spalat-o si a pus-o la produs la camera...

Actiunea a fost mediocra, a debutat cu o muie facuta cu mare atentie sa nu intre mai mult de capu' pulii, probabil ii este frica sa nu isi largeasca amigdalele sau cine stie. Am incercat un pic de savarina insa nu am insistat prea mult, si am trecut la un misionar. Fata e d'aia gemacioasa, cred ca asa a fost instruita, sa geama si cind isi taie unghiile, ca da bine la clienti...La un moment dat poate deveni chiar enervant insa eu am ignorat gemetele (care nu aveau nici o legatura cu ce se intimpla) si, hotarit sa scap de gindurile mentionate, am finalizat glorios la cauciuc. La numarul doi, care a debutat cu aceeasi muie mediocra (np), am rugat-o sa o lase mai moale cu gemetele, a incercat ea sa o scalde, ca ii place, ca pula e viata ei, ca asa face ea, insa i-am reamintit cine da cu banu' acolo si s-a conformat. Dupa ce l-a revergorat pe ala micu' am ales sa continui cu o mama iezilor, unde a stat cuminte si unde am si finalizat dupa ceva timp.

Decartat 200 ronishori pentru o ora, o ora si un pic, doua finalizari, insa parerea mea e ca la banii aia gaseam in Bucale ceva muuuult mai bun, si ca prestatie si ca infatisare, insa nu puteam sa bat 100 de kilometri doar sa dau la buci.

Din cite am gasit cit am sapat dupa o fata in Buzau, mindra este advertizata de o babusca mai rodata, Tatiana, si la un moment dat faceau naveta Braila-Buzau, Larissa prestind acum o perioada in Buzau, una in Braila

De revenit ? certamente NO, insa e singura alternativa la centuriste...

post-96-150392421846_thumb.jpg

post-96-150392421851_thumb.jpg

post-96-150392421857_thumb.jpg

post-96-150392421863_thumb.jpg

post-96-150392421869_thumb.jpg

post-96-150392421875_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • longgone changed the title to Buzau - Larissa fake shoes total 0736955216
  • 1 month later...

Pozele din primul post si prima poza din al doilea post sigur nu sunt a larissei despre care se vorbeste. larisa fosta mea colega nu a avut niciodata nr de tel care e afisat in titlu. Sigur e vorba despre cealalta larisa, ptr ca sunt 2 larise in buzau.Larisa , fosta mea colega are topic deschis aici si are cu totul si cu totul alt nr de tel , cu care activeaza de ani buni. Daca aceasta larisa are la anuntul ei poze cu fosta mea colega, atunci sunt poze false la anuntul ei. Larisa , fosta mea colega nu a facut , nu face si nu va face anal deloc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...