Jump to content

Matura, 42, piata romana - 0754958709


ADRASTOS
 Share

Recommended Posts

"Descriere

Era o pisicutza mumoasa si aranjata, si eu n-am de lucru, zic cred ca si fratele tau arata intr-un mare fel, si ea a zis da, daca nu era frate-miu, il faceam gagicu' meu...uat...cum, adica, ea s-a uitat in felul ala la el..ee eu nu sunt sigura ca pot sa ma mai tin...de-abia ce-am facut 42...mie mi se pare putin...o mai fi mult pana departe...zici ca sunt cu un baiat care nu mai termina...da' pana cand"

Intr-adevar, textele anunturilor suna ciudat, nu ca n-ar fi si ea la fel de dusa :)
Dar trecand peste asta, este cel putin pt mine o experinta din lista celor "de revenit".

Tipa are in jur de 1.70 cm,  varsta cred ca este corecta, pt ea pare pana in 40.

Natura a fost darnica cu ea, pt ca nu i-a lasat carnea sau sanii :)

Sanii sunt medii spre maricei, pe solduri nu are celulita sau depuneri extra, una peste alta este o surpriza placuta, neasteptata :), de fiecare data primindu-te echipata si usor emotionata de vizita :)

Vorbeste non-stop cu ea si chiar cu oragnul ei :) 

Finalizarea este 60 lei, nu se uita la ceas si a fost printre singurele la care am mai ramas la o tigara si un pahar. De obicei ma imbrac si plec dupa.

 

ee8869cf01ac69b1f8e552d8bd39c94d.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • longgone changed the title to Matura, 42, piata romana - 0754958709
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...