Jump to content

Elena Garleni 0737683170


Root
 Share

Recommended Posts

Am cunoscut o prin 95-96, dar i am pierdut nr sau eu telefonul.

Nu mai țin minte. Intre timp i am văzut anunțul si am bănuit ca ea e.Bingo !

Aceeași locație, budoar misto.

Matura skinny, blonda, cca 50 ani, saggy tits milf, ochi de curca, hairy pussy.

Oralul a rămas divin( vorba lu' Rat).

Se excita teribil la limbi. Poze reale

Achitat 100 de gogoși.

188403961.jpg

186899731.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mda... am fost. Ce să zic? Tanti nu e în categoria 50+ ci mai degrabă în 60-... deci cine are aplecări gerontofile sau vrea să vadă cum e... go for it!

Ca plus, menționez că tanti e foarte pricepută să te facă să te simți în largul tau... din spusele dumneaei am înțeles că a văzut multe puțe mici, disfuncții erectile și alte asemenea la viața ei și te tratează cu blandețe! :P

Ah, și încă ceva: nu e blondă bă băieți, are părul alb da' nu se vede foarte bine că e întuneric în hogeac! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Ultima poză este făcută, probabil, acum vreo 10 ani.

Mai nou doamna se prezintă deloc skinny, ba chiar cu un pic de burtă (nu-i dizgrațioasă, dar este vizibilă), cu pizda tunsă regulamentar și cu o mină obosită. Are voce tabagică deși nu a mirosit a ţigări. A propos de miros, camera, altfel curată, parcă avea un iz ușor de transpiraţie.

Oralul a fost fix banal, nu m-a impresionat.

- fără supt de coaie (numai 2-3 limbi),

- vreo 15-20 de minute de molfăit pe prima treime de pulă (am încercat să îi iau un exudat faringian dar a început să behăie)

-fără spoit măselele (a scos pula dintre fălci și a pus-o pe ţâţe când mi-am dat drumul).

Plusuri ar fi la aplombul cu care a supt aproape neîntrerupt și faptul că mâinile au fost utilizate foarte puţin.

În rest mi-au plăcut ţâţele metresei, surprinzător de tari și ferme. Mă așteptam la două fleșcăituri, dar nu-i cazul. Mă gândesc că or fi amatori de  combinaţii futut între ţâţe + muit jupâneasa.

Lozul a fost 100 de leușteni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • Futuloiu changed the title to Elena Garleni 0737683170

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...