Jump to content

Andreea gipsy 0755243806


Root
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Am sunat-o din nou, mai mult la intimplare, si am prins-o in Bucuresti, pe Bdul Cantemir nr.21, scara 1, etaj 1.

A spus ca ofera oral neprotejat cu finalizare corporala sau in prez., 69, french kiss, si normal protejat. De anal, parca n-a specificat, sau nu mai tin eu minte. 70 finalizarea , pentru maxim 15 minute, sau 150/ora. Toate mi le-a insirat pe o voce de copil, si tot nu se putea abtine din ras, cred ca mai era cu o colega sau prietena. Stiam ca merg la un fast-fut, dar mi-am zis ca e pacat sa pierd asa o pereche de sani.

Asa ca m-am prezentat la adresa, undeva dupa 10 seara. Apartamentul nu e cine stie ce, probabil cu cel putin 2 camere; intr-una din camere am vazut-o si pe colega de apartament, de aceiasi etnie ca si titulara topicului. 

Domnisoara s-a prezentat Geanina, sau Janina, are 1.75m (fara tocuri) este slabuta, sani mari dar lasati, zambitoare, dar totusi rezervata. Zici ca e indianca. Cind am reluat toate serviciile pe care le presteaza , ca sa nu avem vreo neintelegere, a zis ca am pretentii cam mari, sa le vreau pe toate, doar la 70 pentru o finalizare. Cum alti bani nu aveam la mine, decit strict cat ne intelesesem la telefon, mi-a zis ca e bine si asa. Am primit un prosop curat si am fugit la baie, auzind ca cele 15 minute regulamentare includ si dusul meu. Baia era dotata cu cateva sticle cu sapun lichid, deci nimic de reprosat. 

Serviciile Geaninei au fost destul de slabe : cum s-a asezat in pat , linga mine, a inceput sa mi-o frece, ca sa mi se scoale, in timp ce eu am inceput s-o pup pe tatele alea imense. Am incercat s-o sarut si pe gura, dar a refuzat, dindu-mi doar un pupic d'ala, pe virful buzelor. Asa ca am renuntat, si am reluat  mulsul. Apoi ne-am inbirligat la un  69. Pizda era curata, fara nici un damf. Am lins-o cat m-a lasat, ea sugindu-mi-o in acelasi timp, intr-un ritm destul de constant si fara atentie la oua sau altceva in  plus. Apoi a pus prezervativul si m-am suit peste ea, in clasicul misionar. Am futut ce am futut, pizda destul de strimta, dar parca nu aveam nici o placere. Nici ea nu reactiona in nici un fel. Am vrut sa schimb pozitia, dar ea a zis Nuuu ! . Am continuat s-o fut,  pina m-am plictisit, si i-am zis ca trebuie sa schimbam pozitia, ca asa nu reusesc sa-mi dau drumul. I-am propus s-o fut intre tate, dar nu a fost de acord. Am luat-o pe la spate, am mai pompat ceva in ea, dar deja n-o mai aveam sculata ca la inceput. I-am propus sa mi-o suga din nou, dar m-a refuzat (ceea ce ma asteptam, ca sfertul de ora deja trecuse). Asa ca mi-am scos prezervativul , am pus-o sa se aseze cu pizda  peste mine, sa pot sa-i mai dau niste limbi, si mi-am luat-o singur in mana. Culmea este ca nu a comentat nimic, si s-a frecat cu pizda aia a ei neagra de mine pina am reusit sa-mi dau drumul. Mi-a dat niste servetele umede sa ma sterg, dar oricum am mai facut un drum pina la baie, sa ma spal cum trebuie. Apoi m-am imbracat, timp in care am intrebat-o daca nu cumva a lucrat si prin Sibiu, cu ceva timp in urma. A confirmat, spunind aceiasi adresa pe care mi-o spusese si cu 2 saptamini in urma. Si zicea ca in curind pleaca din nou, la Sibiu sau Brasov.

La sfirsit mi-am luat la revedere si am plecat. Am stat  aproape o juma de ora, si faza este ca nu m-a stresat cu timpul depasit, sau cu telefoane care sa-i sune, sau cu mai stiu eu ce alte texte bine-cunoscute. Dar implicatia ei a fost minima. Poate ca la 100 lei primeam mai mult. Sau poate nu ar fi fost nici o diferenta.

Concluzie : merge de  o descarcare, dar nu e de revenit. Pozele sunt reale.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...