Jump to content

(V) Elvetianca Blonda Sectia Politie MALL VITAN - 0728751206


madmax01
 Share

Recommended Posts

Blonda MALL VITAN 0728751206

 

Locatie ok garsoniera , baie ok cu tot ce e necesar prosop curat, papuci , geluri , ..undeva langa mall vitan..foarte aproape..

Fata..aici sunt multe de spus..pot sa incep cu ceva ce a mai fost spus aici .si anume ca ARATA DE N ORI MAI BINE CA IN POZE !..super sexi .. senzuala..sani de nota 10(silicon) fund de nota 11(personal imi plac femeile cu fund mai mare ..gusturile nu se discuta..am mers special la ea pt anal)foarte vorbareata.orientata catre client..fara fite ..ce sa mai ..o prezenta de nota 10 !

 

Prestatie..oral deep de nota 10 ..atentie la oua..tot ce trebuie..

 

Anal - nota 10 ..schimbat pozitii fara comentarii..ma indemna sa o bag mai mult.."TOATA"

 

Eu personal o recomand ...va spun sincer de mult nu am mai futut asa o bunaciune ..daaca aveti suma mergeti cat mai rpd ca din ce am inteles nu o sa stea prea mult pe aici...poate am exagerat cu notele de 10 dar asta e parerea mea.

 

O zi buna !si ms Alina pt prestatie !

Link to comment
Share on other sites

Mel Gibson, cat ai plătit !?

Ai prima recenzie aici si ne ai uimit pe toți cu pionieratul tau..

Ceva îmi candeste a acvariu.

 

@root: nu e fair sa postam poze cu sigla altui forum concurent, asa ca le-am sters. Inainte de postare, incearca un crop la poze. Merci anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca a fost exaltat madmax sau nu, dar un sâmbure de adevar tot exista.

Fata a lucrat vreo 6 ani in Elvetia (zice ea), a aparut prin dec.2017, pauza pana pe 8 ian.2018, si acum se pare ca e asaltata de baieti.

Cica are servicii bune spre foarte bune, aspect stil Brasil, oral deep, iar analul e fără menajamente, nu prefera fast-fuck-ul, 200 fin cu 300 ora, maxim 6-7 clinenti/zi.

 

Citez: ”programil de la 12 la 20 .dc intetvine ceva in program anunt(cum am anuntat si azi ca lucrez pana la ora 18)
servicii:oral nep normal ANAL (MY FAVOURITE)french kiss 69 finalizare orala.
ft important si INSIST:
1.Maxim 6 -7 cl pe zi.nu lucrez pe principiul fast fuck.si nu subt genul sa fac in masa.
2.dc nu rasp la tel lasati sms.
pup 

Poze din locatia din Calea Vitan, in spatele sectiei de politite:

 

1.thumb.jpg.a1b8399bf7f73511470d1381b7bc7d05.jpg2.thumb.jpg.ba262a2af7bc4095cfd2e2db458fbfe6.jpg3.thumb.jpg.a438234fe4cd8995662cbb8d7b5550ef.jpg4.thumb.jpg.3ae46ae7f28e3b92e3816e45ccf19ff7.jpg5.thumb.jpg.63bc4f16a54c079a53338f55995b87fb.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Am fost si eu sapt trecuta.

Blonda, destul de mica de inaltime, dar urcata pe tocuri pe care nu le da jos nici in pat.

Sani siliconati f ok, fata perversa de filme xxx (are si ochelari :) )

Oralul bun cu multa saliva si deep, analul f bun, pretinde ca ii place mai mult decat normal. FK la discretie. Sifonier cu oglinda langa pat pt corectarea miscarilor :)

2 numere fara graba, fara fite, fata a activat Elvetia si se pare ca incearca si piata de aici. Primul nr finalizare cob, al doilea in prezervativ (durex). Am apreciat ca a schimbat cateva pozitii de anal la nr 2 pana am reusit sa termin (mi se intampla f rar)

300 ron la final.

Succesuri nemeritate !

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/11/2018 at 14:19, Root said:

Mel Gibson, cat ai plătit !?

Ai prima recenzie aici si ne ai uimit pe toți cu pionieratul tau..

Ceva îmi candeste a acvariu.

 

@root: nu e fair sa postam poze cu sigla altui forum concurent, asa ca le-am sters. Inainte de postare, incearca un crop la poze. Merci anticipat.

Se poate verifica tot ce am relatat..nu am nici o legatura cu fata..de obicei mai mult timp petrec pe forumul concurent..dar de ceva timp am inceput sa intru si aici..facand o descoperire notabila ..am zis sa impartasesc..

am platit 200 de lei 1 finalizare..

cat despre faze de genul “Mel Gibson” si cum va miroase voua la toti a peste sunt satul din partea cealalta!o zi buna va doresc

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 8 months later...

am tot incercat sa ajung la ea, abia de curind s-a intamplat. a fost cam pomul laudat. 

da, face tot ce zice ca face, dar se vede profesionisita din ea, are prea multe miscari si replici reflex. poate era obosita pe final de zi, poate asa e pana cand ajunge sa cunoasca omul mai bine, poate nu ne-am potrivit, poate putin din toate, habar n-am. nu m-a dat pe spate cu nimic, nu cred ca mai revin. eventual dupa vacanta si la inceput de program. 

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu la ea de cateva ori. Prima oara a fost la putin timp dupa ce revenise in Romania, si a fost foarte bine. Apoi, dupa cateva luni, am ajuns la ea pe cand era la Piata Alba Iulia si a fost doar bine.

Ultima oara am fost la ea pe Burebista si am gasit-o plina de basini in cap, ca doar fusese ridicata in slavi prin alte parti si, in plus, se credea si vedeta (isi face un fel de podcasturi pe WhatsApp in care ne arata cat e ea de "desteapta"). Plus ca s-a mai ingreunat cateva kilograme, iar prestatia a fost ca si cum ea m-ar fi platit pe mine, nu invers.

Concluzia e ca s-a blazat iar sansele ca eu sa mai ajung la ea sunt din ce in ce mai mici.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Fost (locatia de pe Burebista), vazut si cand i-am zis ca plec a inceput sa ma ia cu "de ce plec? ce nu-mi convine?"; "din cauza unora ca mine isi pierde programari de la clienti seriosi" (nu mi-a cerut sa-i platesc deranjul, ce'i drept); "ca vrem prea multe la la ce putin platim". Cand i-am replicat ca asa cum "ele isi rezerva dreptul sa-si selecteze clientii" si noi avem aceasta optiune, a cam luat foc. Fiind deja in usa am salutat-o din mers. 

Acum pe langa topic: desi precedentele comentarii sunt postate de mai bine de un an mie nu mi-au aparut pana nu a pus Root info de acum. Ori oi fi fost atat de zapacit ca nu le-am luat seama?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, papuasul said:

Fost (locatia de pe Burebista), vazut si cand i-am zis ca plec a inceput sa ma ia cu "de ce plec? ce nu-mi convine?"; "din cauza unora ca mine isi pierde programari de la clienti seriosi" (nu mi-a cerut sa-i platesc deranjul, ce'i drept); "ca vrem prea multe la la ce putin platim". Cand i-am replicat ca asa cum "ele isi rezerva dreptul sa-si selecteze clientii" si noi avem aceasta optiune, a cam luat foc. Fiind deja in usa am salutat-o din mers. 

Acum pe langa topic: desi precedentele comentarii sunt postate de mai bine de un an mie nu mi-au aparut pana nu a pus Root info de acum. Ori oi fi fost atat de zapacit ca nu le-am luat seama?

Stai sa vezi videoclipuul si iti revii😊

Link to comment
Share on other sites

Trista treaba! Eu mi-am revenit imediat dupa vizita. Chiar ma intrebam cati o viziteasa insa sigur are doritori. Eu nu sunt in target clar!

@Root: ty pentru video! Am citit ca tot posteaza si acum m-ai dumirit ca bine am facut pentru ca nu mi-am pierdut timpul ca sa caut asa ceva.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...