Jump to content

(V) Dana - 13 Septembrie - 0760532258


Nick Name
 Share

Recommended Posts

Anuntulo pe publi24:

Sunt o blonda senzuala,sunt siliconata si am botox te pot satisface din orice punct de vedere
Pozele sunt 100%te vei convinge la fata locului.
La mine,hotel sau resedinte
Cunostinte limbii:italiana,Franceza,Spaniola si cunostinte minime de limba engleza
Masaj erotic cu ********** cu **** si normal.
Zona 13 septembrie.
Ca pret discutam prin telefon sau la mine acasa.
Lucrez singura , nu am colega si am apartament de lux.

PROGRAM DE LUCRU: 09:00-02:00

Pozele din anunt au in comun cu fata din locatie doar culoarea parului, deci nu are sens sa le atasez.

Fata din locatie este o blonda inaltuta, cu sani foarte frumosi, este subtirica (fara sa fie slim), are niste tatuaje si fundul este un pic celulitic. Are ceva probleme dentare (ii lipsesc niste dinti de prin partea stanga - probabil a fost lovita cu dreapta). Fara sa arate rau, fata este de origine romma, mai mult din punct de vedere al comportamentului si limbajului.

Ca locatie: un bloc pe 13 Septembrie, pe langa ANAF - nu este pe 13 septembrie ci pe o alee, in spatele primului parc de dupa blocul cu ANAF. Pe acolo se face si intrarea in bloc (Waze-ul te duce prin spatele blocului). Apartement destul de murdar dar fara mirosuri suspecte (trebuia sa plec de la inceput, cand am vazut ca este murdar). Baia nu am vazut-o la culoare.

Serviciile oferite: oral si normal la umilul pret de 100Lei/finalizare sau 200Lei/ora/2finalizari. Nu face anal. Oralul si normalul doar protejate.

Am agreeat pentru o finalizare oral+normal. Dupa ce am confirmat ca nu mai are colega am purces la lucru. A inceput cu un oral protejat fara nici un pic de atentie asupra altor zone. Cand a reusit sa o scoale am trecut la un misionar. Cand am solicitat capra din dotare am fost izbit de un damf de candeala oribila - semn ca nu se spalase de ceva vreme. Nu am apucat sa ma misc ce 3 ori si am fost salvat de soneria telefonului ei si de o voce care a  strigat ca a venit celalat client. A iesit sa vorbeasca si s-a intors cu telefonul la ureche rugand-ul pe confutadores sa astepte doua minute ca este in dus, insistand sa ii confirme daca asteapta sau sa ii spuna de pe acum daca nu pentru ca ea este foarte ocupata. Am decis sa plec, in conditiile in care imi era evident ca nu pot termina nici macar oral . A ramas ca se va revansa data viitoare cand voi veni.

Concluzii: nici futut si cu banii luati. Este un fast fuck de doi lei chitit pe tepe. Eu am aruncat 100Lei - nu o faceti si voi.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...