Jump to content

Irina Pitika acum Domina Floreasca 0726883201


mafalda
 Share

Recommended Posts

Fund obraznic, sani apetisanti, pasiune, rasfat, te astept intr-un ambient intim si discret,lasa-te sedus si purtat intr-o incursiune in senzualitate si erotism asa cum nu ai mai simtit niciodata. poze reale. 
Zona floreasca.  0726883201 , 0726.883.201

250 ron h
150 ron 30 min
Ana l 100 extra

Stapana.
Dominare (stap-on, bici, dildo, feminizare, umilire verbala, uro, scato, role play. etc) sedinta de dominare exclusiv 350 ron ora. 
Numarul de telefon este doar pentru programari, NU ofer detalii la telefon. 
Pentru intrebari legate de dominare pot raspunde pe whatsapp in functie de disponibilitate.

I speack English and Detuch.

Mistress. Domination (stap-on, whip, dildo, feminization, uro, scato, role play etc.) Exclusive dominance meeting start from 350 ron hour. The phone number is for appoinment only, NOT details on the phone. 

Lucreaza pe undeva prin Floreasca acum (strada Garibaldi, aparent), program 10-20, singura in afara de weekend, cand ii mai soseste o colega. 

Am incercat sa imi fac programare, dar tipa a fost neserioasa. M-a pus sa ii dau confirmare cu o zi inainte, apoi cu o ora inainte de intalnire, ceea ce am si facut, dar ea nu a mai raspuns la niciun mesaj (nu tu scuze, nu tu reprogramare, doar mutenie totala). 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 11 months later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...