Jump to content
ratledge

Smartphone

Smartphone   19 members have voted

1. 1. Ce marca de telefon mobil folositi ?

• iPhone
      7
    • Samsung
      9
    • HTC
      0
    • Alta marca (Smartphone)
      2
    • Alta marca (non-Smartphone)
      1

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closes on 27.12.2017 at 12:53

Recommended Posts

ratledge

Ce marca de telefon mobil folositi ?

bestfriend

Pe bune ? Ce-i cu intrebarea asta ?

Ultimul telefon mi l-a furat o parasuta din masina, acum o saptamina, la o muie scurta, pe Stefan cel mare. Cat de prost pot sa fiu ?

Si era una la care mai apelasem acum cateva luni, in aceiasi zona. Asa ca nu recomand nimanui sa faca prostii d-astea !

Ce telefon aveam ? chiar nu mai conteaza.

Cert este ca in momentul in care am descoperit ca nu-l mai am ,si am incercat sa il apelez,  deja telefonul era deconectat

Si apropo, daca peste o saptamina sau peste o luna dau din nou de nenorocita aia, ce pot sa -i fac ?

Chiar mi-am facut ceva scenarii in cap, dar acum , pentru un telefon, nu pot sa dau cu masina peste ea. Doar s-o sifonez putin. Dar stau cuminte in banca mea. 

• Like 1

steroidu

@bestfriend : unde ai gasit trotuariste pe Stefan Cel Mare? in afara de valoarea telefonului, cat a costat scurtul? mersi.

bestfriend

Intre intersectia cu Viitorului (Lizeanu) si intrarea in pasajul Obor, sunt intre 2 si 4 maimute. Doua mai tinerele si una-doua mai purii, peste 30-35 de ani. De obicei cer 40 pentru un oral , 50 daca sunt pe val, dar nu refuza nici la 30. Locul de batalie este o parcare din spatele blocurilor, pe linga o scoala.

• Like 2