Jump to content

(V) Blonda Tineretului - 0725087742


Nick Name
 Share

Recommended Posts

Anunt de pe publi

Descriere

Blonda draguta si fara fite te invit intr-un apartament foarte curat din zona tineretului-budapesta pt a trai clipe de neuitat locuiesc cu inca o fata dar care nu ne va deranja daca tu nu vrei. Mai multe detalii la tel . Poze 100% reale daca nu gasesti fata din poza platesc deranjul

0725087742

8c317c860a2040d6d39fd39d262653cb.thumb.jpg.fda22981e422153cf690c7d3d7bc498b.jpg29d50dc031d3b94e4567829316ba9729.thumb.jpg.d0e66de21f4b8d5826c992833036ce7c.jpg54dca8f3fe9e48040e4ecec95eda359b.thumb.jpg.5062d8da4cb8f50ab89f114b357f1705.jpg0366d216e70cca1f10f1f07c297d6d8b.thumb.jpg.baa55e4853fe5905105a8a7b8324fc76.jpg

Ca locatie: primul bloc pe partea dreapta, cum mergi de la Budapesta spre Tineretului. Cred ca este un apartament cu doua camere, relativ mic.

Fata: cea din poze cu mentiunea ca sanii sunt maricei si foarte interesanti.

Tariful: 100Lei/finalizare sau 150Lei/ora.

Servicii: oral/normal protejat, sex intre sani, diverse fantezii (nu aveam timp sa intru in detalii, deci nu stiu ce sunt alea); anal - nu . Mai are o colega care face si anal, dar nu m-a inspirat (o tigancusa bruneta - dar imbracata cam de casa - deci special pregatita ca sa o refuzi cand sta langa blonda din poza care este in chiloti si sutien).

Banuiala mea este ca acolo este un fast fuck.

Baia: onorabila dar mica. Am primit un prosop curat. Nu am retinut situatia gelurilor de dus.

Prestatia: a inceput cu niste saruturi pe corp si un fel de laba. Cum a reusit sa il trezeasca pe voinicul din dotare a pus un prezervativ si a inceput un oral onorabil, cu mine in picioare si ea in fund pe pat. A incercat un pic de deepthroat - interesant. Am incercat sa o pipai pe sani dar s-a ferit elegant. Am continuat cu un misionar, pozitie in care, din nou, am incercat sa ma bucur de sanii aia mari dar nu am fost lasat. In aceste conditii am pozitionat-o capra si am finalizat strangand din dinti in incercarea de a ma stapanii sa nu ii dau o palma zdravana pe cur (ceea ce ma tenta enorm de tare).

Concluzii: o descarcare rapida - onorabila ca pret si prestatie, dar fara nici un pic de gfe. Nu stiu daca mai revin, avand in vedere oferta destul de variata din zona.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Era dezbracata - si-a ferit sanii intai prin pozitia adoptata (este greu sa pui mana pe sani cand ea sta in fund pe pat, sugand de zor/bine pula in timp ce ma strangea de fund; efectiv nu mai avem pe unde sa bag mana la sani) iar cand am pus-o in pozitia misionarului nu m-a lasat sa pun mana. Cand am pus-o capra nu ma mai interesa sa pun mana pe sani pentru ca eram preocupat sa o tin de cur bine ca sa dau ca "surdu' in tobe".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...