Jump to content
Sign in to follow this  
Nick Name

(V) Alina - Dristor - 0729468963

Recommended Posts

Nick Name

Anuntulpe publi:

Descriere

Alina noua pe site ,1 70 ,50 kg ,30 ani , te invit la mine pentru un masaj erotic si relaxare ,servici total ,**** *** .cu *** ,normal in diferite poziti ,**** ,ador cuniligus ,aniligus ,** ,poze reale 70** sau 150 ora .0729468963

Tentat de ideea ca aceste poze ar fi reale m-am incumetat sa sun si sa o vizitez.
Locatia: faimosul bloc de la Dristor, la ultima scara din stanga, cum te uiti la bloc.
Ajuns in locatie imi deschide usa o tanara mignona (nu are mai mult de 140-150cm) si batraioara/foarte uzata-obosita. Ce-i drept - slim la constitutie. Sanii ii are foarte-foarte flescaiti motiv pentru care nu accepta sa ii dai jos sutienul. Nu avea nici o legtura cu faptura diafana din poze.  Mai are si o colega care, nici ea nu are vre-o legatura cu pozele.

Fiind in criza de timp si cu o mare nevoie de un futut am decis sa raman. Am fost un fast fuck din partea mea, ocazie buna de a verifica toate cele trei gauri disponibile ale doamnei. Nu mai tin minte exact cat am cotizat (70 sau 100 Lei).
Nu este o teapa decat prin prisma faptului ca pozele sunt false. Prestatia a fost ok.

Eu nu mai trec pe acolo.

Edited by Nick Name