Jump to content

Blonda, servicii masaj 0734260775


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anunt gasit in AT, suna cam asa :

"Refresh autentic masaj shiatsu (acupunctura fara ace) pe meridiane energetice, chackre. Inlatura oboseala, elimina toxinele. Info nutritionale, consultanta psihologica (bulimie, anorexie, depresii). Tratamente faciale. L-D."    Locatia este pe str.Harsova, la curte (undeva intre bulevardul Decebal si Baba Novac). Camera de masaj se afla amenajata undeva la etaj, dusul fiind pe balcon (cabina de dus din aceea cu multe jeturi).

Am platit 100 lei pentru o ora de masaj, in realitate am stat cam o ora si jumatate. La telefon nu mi-a spus despre ce e vorba (daca presteaza doar masaj sau si alte servici). Nu mi-a spus despre ce e vorba nici cind am ajuns la ea si eram pregatit sa platesc. iti spune ca "mai stam de vorba, sa ne cunoastem, bla bla bla...

Masajul s-a desfasurat pe o masa clasica de masaj. Cat a stat cu fata in jos am fost complet dezbracat ( am venit infasurat  doar in prosop, cind am iesit de la dus, gindindu-ma ca poate-poate ... ). Cind m-am intors cu fata in sus, a pus un prosop peste mine.

Masajul e destul de slabut, din punctul meu de vedere, desi ea la inceput s-a laudat ca imi va face un masaj cum nimeni nu mi-a mai facut. Vrajeala. A dat cu ceva ulei pe mine, m-a masat pe spate, pe picioare, pe talpi, m-a intepat cu coatele prin diferite puncte ale corpului si m-a intrebat daca ma doare. Pai normal ca ma durea, daca ma impungea cu cotul ei cel ascutit. Aiurea , se pare ca am tot felul de afectiuni ... Si nu m-ai vorbesc de piele mea, despre care a zic ca e foarte prost hidratata, ca nu beau suficienta apa. Aici a nimerit-o  :(  . Mi-a facut masaj si la maini - putin -  si la cap, m-a dat cu niste ulei si pe fata, m-a tras si de urechi . Deci nu pot spune ca nu m-a masat , asta e clar.

Dar femeia vorbeste NON-stop, e ca o enciclopedie, si nu prea ai cum s-o opresti. La sfirsit i-am promis ca voi reveni si cu o agenda, sa imi notez tot ! (just kidding )

Daca aveti cunostinte de medicina, de tratamente naturiste sau va intereseaza cum sa duceti o viata sanatoasa, poate e bine s-o vizitati. Eu nu mi-am dat seama daca tipa e "dusa" sau daca tot ce spune e pe bune. Dar mi-a dat atitea informatii , multe in totala contradictie cu ceea ce mai stiam si eu, incat am plecat debusolat. Cateva exemple :

- sa nu mai beau cafea dimineata (nici ness, nici capucino, nimic !) ca nu se mai fixeaza calciul in organism

- ceaiul verde nu e un anti-oxidant, asa cum credeam (nici pe departe)

- vinul rosu ? - o prostie de marketing, venita de la francezi si italieni

- sexul nu e bun sa fie prea mult, cum zice lumea  ( ??? WTF  ? )

MI-a vorbit in schimb de cuisoare (10/zi), pudra de roscove, mei, propolis, soia, ulei de in, etc etc etc . 

Mi-a recomandat si niste carti (Studiul China  https://www.librex.ro/alimentatie/studiul-china.html )  si Virgil Stroescu - Otrava din ceasca de cafea .

Si mi-a mai vorbit o gramada si despre toate bolile si pericolele ce te pasc in urma contactelor sexuale neprotejate, chiar si orale. Si zicea ca cea mai sensibila zona , care se poate "contamina" la noi la barbati, ar fi scrotul. Nu stiu ce sa zic, dar aici chiar m-a speriat, gindindu-ma la oralul protejat pe care il fac si de care am parte, plus saruturi si alte placeri de genul asta.

Ce sa va mai spun ? Arata bine, pozele sunt reale . Din cind in cind mai face vocalize, sau incepe sa cinte ceva gen opera (noroc ca nu continua - probabil din cauza vecinilor  :)  )

In schimb, tot timpul masajului a avut radioul pe Dance FM. Am platit la sfirsit suta de lei, cind tot incercam sa plec, dar ea inca vorbea .

Nu mi-a parut rau dupa bani, de ce sa mint, a spus si lucruri interesante. Si e buna rau. Mai are anunt si pe numarul 0736562364 .

Cam atit , toate bune !

 

191239801.jpg

191240751.jpg

191242791.jpg

191242901.jpg

x 177032801.jpg

x 177319161.jpg

x 177427691.jpg

x 178052511.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

E veche in bransa,...multe anunturi,...

Am fost pe la inceputurile ei in masaj,e dusa rau,prestatie(masaj) slabut,...de sex/laba nici nu s-a pomenit,nici nu s-a intamplat :)

 

Deci...pas

 

Varu

Link to comment
Share on other sites

Si eu care chiar voiam sa intreb daca ar fi vreo sansa de fut... Chiar e buna de futut. Mci Varu . Pacat. Nici cu ceva stimulente extra ? Are o fata care cere muie la greu...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tipa asta e o tepara foarte veche in bransa. Cred ca mai are un topic pe aici, probabil la rubrica de tepare, de mai demult. Isi schimba mereu numerele de telefon si numele din anunturi dar pozele o dau de gol. Iti lasa impresia ca se poate mai mult pana iti ia banii, dupa care se poarta ca o cizma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Da asa este ..veche in bransa..masaj prin Japonia etc   prostii

Se da foarte desteapta dar ..se fute dupa mai multe sedinte  cand simte ca te scapa mai pulsezi ceva acolo si merge dar futaiul nasol.

Nu o baga prea mult ..stai asa.. usurel ...cert este ca se termina foarte repede.Cel putin asa pare relaxata dupa si bine dispusa sau poate bine dispusa ca a incasat 150 de lei in 15 minute.

Cu perseverenta o futi dar nu stiu daca merita asteptarea.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, priams said:

Da asa este ..veche in bransa..masaj prin Japonia etc   prostii

Se da foarte desteapta dar ..se fute dupa mai multe sedinte  cand simte ca te scapa mai pulsezi ceva acolo si merge dar futaiul nasol.

Nu o baga prea mult ..stai asa.. usurel ...cert este ca se termina foarte repede.Cel putin asa pare relaxata dupa si bine dispusa sau poate bine dispusa ca a incasat 150 de lei in 15 minute.

Cu perseverenta o futi dar nu stiu daca merita asteptarea.

 in 3-4 ani de cand se discuta despre dansa pe diverse topicur/forumuri esti primul care spune ca a facut sex in conditiile in care nici finalizare manuala nu vrea sa ofere... cam macane recenzia ta si miroase a maseuza japoneza in foame... 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 09.01.2018 at 13:39, simplu said:

 in 3-4 ani de cand se discuta despre dansa pe diverse topicur/forumuri esti primul care spune ca a facut sex in conditiile in care nici finalizare manuala nu vrea sa ofere... cam macane recenzia ta si miroase a maseuza japoneza in foame... 

 

Daca recenzia mea ti se pare pro maseuza japoneza in foame inseamna ca esti un fin cititor printre randuri.

 

Link to comment
Share on other sites

te stiu de ani multi cumatra...ne-am si conversat la telefon...apuca-te de munca ca prosteala nu mai merge...te stie prea multa lume de tepara.

 

sau daca ai inceput sa oferi si sex spune public si sigur te vizitez..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...