Jump to content

Baia Mare

longgone
 Share

Recommended Posts

• Replies 38
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• longgone

1

• ddc_forum

37

• Administrators

Draga Ratledge, multumesc pentru ajutor.

Da, confirm, ea este cea din poze.

Pozele sunt facute in garsoniera ei.

Bafta la Natiune!!

• Administrators

@bebe25:

Cateva intrebari ajutatoare pt. mine si nu numai:

Sta singura? Ai mirosit ceva personaje dubioase?

La fatza cum e?

Cat ai stat? E cu ochii pe ceas? Te-a grabit?

Sa inteleg ca te-ai delectat cu 2 numere?

Merci anticipat pt. raspunsuri si sa-ti fie de bine.

• Administrators

Am fost si eu zilele trecute dar vad ca am pierdut startul:)))) Nu sta cu ochii pe ceas. Foarte vorbareata, comunicativa, vrea sa te simti bine, totul e sa te porti omeneste cu ea. Fata: comuna spre draguta, piele alba, fina, iar in garsoniera totul e la vedere, adica din ce am observat nu mai era nimeni si nici nu avea unde sa se ascunda. Nici pe casa scarii nu am observat miscarti de trupe, nici cand am iesit din bloc. Oricum parchez mereu in zona niciodata la scara.

Atentie la dus, sta sa pocneasca teava de acolo. Care stii sa repari?

) Abia m-am spalat cu un jet subtire de apa. Grija mare, cada e din beton si gresie, daca ai cazut sigur iti rupi ceva. Prosop curat, mic, alb, "profi". Are bagaje peste tot pe dulap si langa, cred ca e alta studenta din provincie care o face "temporar".

In alta ordine de idei oralul mi-a placut in mod deosebit, foarte inspirata la capitolul asta, no hand job at all, iar normalul in pozitii provocatoare, la insistentele ei. Eu unul m-am simtit bine.

• Administrators

Cateva raspunsuri pentru gotti77 si nu numai:

- domnisoara sta singura, intr-o garsoniera curata; eu unul nu am vazut indivizi dubiosi prin zona dar probabil ca pe aproape exista si cineva care sa-i ofere portectie la nevoie;

- la fata e simpatica, iar ochii ei sunt chiar f f frumosi; mutrita de secretara/receptionista pe care sa o "imbarligi" si sa o futi la primul party de companie;

- nu m-a grabit; dupa marturisirile ei lasa intre clienti in jur de 30minute, ceea ce e OK din punctul meu de vedere; de obicei am stat la ea cam 1h si 15 minute ( cu tot cu dus inainte si dupa );

- avand in vedere ca eu termin un "numar" mai greu ( cam in 40-50 de minute ) nu sunt adeptul a 2 numere intr-o ora; oricum fata presteaza 2 numere intr-o ora in masura in care clientul se incadreaza(aproximativ ) in aceasta ora ( asta tot dupa marturisirile ei );

Oricum , cel putin in relatia cu mine , pana acum s-a dovedit a fi o tipa OK, dar dupa cum stim nici o minune nu tine mai mult de 3 zile...vom trai si vom vedea cum va evolua/involua si acesta domnisoara in materie de servicii prestate...

Bafta la Natiune !!

• Administrators

Minunea a tinut si a patra zi. O experienta interesanta, dar cu cateva "dar"-uri.

Atentie, vorbeste mult. Mie imi convine, fiindca reusesc sa le dezghet mai usor si mai repede, intru beneficiul actiunii ulterioare. A fost si cazul de fata. Altii, insa, inteleg ca nu se dau in vant dupa conversatie. Atentie insa la prima impresie pe care o lasati. Are oroare de ticniti si nu ezita sa ii dea afara dupa cinci minute.

Steroidule, uita de ea. Desi nu are grozavii in gura, vei fi descurajat. Sorry !

Altfel are un corp absolut notabil, cu o piele fina, care inca n-a apucat multe E-uri.

Si niste ochi foarte verzi si foarte mari.

Dar si o garsoniera groaznic de albastra. Atat de albastra incat cand am plecat am avut impresia ca mi-a ramas pe haine. Si mult timp am vazut in fata ochilor culoarea complementara - portocaliu.

Avand in vedere ca orizontul meu de asteptare la pretul de 150 RON inclina spre tepe, am fost foarte multumit de prestatie. Apropo, face minuni cu gura. Am prestat ca de obicei doar un numar prelung, dar amatorii pot si doua de aceiasi bani, cu conditia sa se incadreze intr-o ora, o ora si un pic.

Daca am scapat ceva important, dati cu intrebarea.

A.

• Administrators

A.

please, stie careva daca domnisoara Adriana 0720612272 - titulescu, mai are si un alt numar de telefon? ca pe cel de sus incerc de 2 zile si e inchis

tks

• Administrators

Numarul de telefon este cel postat....dar ea este plecata pana luni la munte....intr-un weekend prelungit :wink: ......

Bafta la Natiune !!

• Administrators

Salut,

Am fost si eu la ea mai la inceput, cand a aparut pe site(AT), dar am uitat sa postez. Pot confirma cele spuse de bebe25, inclusiv dusul care sta sa explodeze.

In rest:

- vorbareata

- aspect placut

- oral neprotejat cu finalizare orala

- normal in orice pozitie

- vrea sa te simti bine

- anal nu

- 150 RON

- zona linistita si fara miscari dubioase in bloc si fara fetze dubioase

• Administrators

Se pare ca ori ii place f. mult la munte, ori, ceea ce este mai aproape de adevar, cred ca a renuntat la aceste prestari de servicii, pt. ca eu personal o caut de o vineri in continuu si are tel. inchis.

Se pare ca s-a cobit ca minunea ar dura mai mult de 3 zile...

P.S. poate cine a vizitat-o si s-a pus bine cu ea poate mai are vreun nr. de telefon valabil.

• Administrators

eu i-am dat si mesaj si tot degeaba.

unde mai pui ca am sunat-o si eu de o gramada de ori si nimic.

dar poate stie confratele bebe alt numar de-al divei si ne ajuta

bafta in toate

• Administrators

Avea doua telefoane (aparate), cand am fost eu, dar nu m-a dus capul sa ii cer un numar (de telefon...) alternativ. Sorry !

A.

• Administrators

Frati confffutaciosi, am apucat sa o vad pe dra exact in ultima zi inainte sa plece si tot ce s-a spus mai sus este perfect adevarat, cu un plus, o suge extra-or-di-nar!

Pentru prieteni, sarut nu a vrut, pentru ca "face niste lucruri, chiar daca se spala pe dinti" si nici eu nu am insistat!

Am rezolvat pentru voi: Din acest moment, numarul este valabil si fata raspunde la telefon, cine nu vrea sa o rateze, apelati cu incredere!

bafta!