Jump to content

fara_nume_4


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

:-* Cat de curand voi lua liber.  :)

Tarif 200 lei / ora la mine si 250 lei / ora la hotel. Programari cu 1 h inainte.

Doritorii ma pot contacta pe nr. 0740460624 ( 0740.460.624 ).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crysztina

    7

  • mona

    6

  • umberto

    3

  • albanezu

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

Practic orice servicii, fara anal. Detalii la telefon.

La mine 1 finalizare 100 lei, 20 min.

La mine cate finalizari se pot face 200 lei, 1 ora.

La hotel 250 lei, 1 ora.

Non-stop. Programari cu 1 ora inainte. :-*

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

;) Simona (Mona) Targu Mures - 0740460624 ( 0740.460.624 )  ;)

Pasionala, frumoasa, rafinata, deosebita. Pentru mine, persoanele care ma viziteaza sunt foarte importante, asa ca te voi face sa te simti in centrul atentiei. Ador barbatii rafinati si foarte curati, deoarece si eu ofer acelasi lucru! Rog seriozitate si discretie maxima!

 

Programari cu 1 ora inainte!

 

Varsta:27

Etnie :romana

Culoarea parului:blond

Culoarea ochilor:verzi

Inaltimea:170

Greutatea:58

Sani:mari

Limbi straine:engleza, franceza

Zona:centru

pretul serviciilor este: 200 lei/ora la mine si 250 lei/ ora la hotel

Poseda locatie:da, ultracentral

Disponibilitate:non stop

progamari in limita locurilor disponibile

Sex normal:da

Sex oral fara prezervativ:da

Deepthroat:da

Sex anal:nu

Sex intre sani:da

69:da

Girlfriend experience:da

Finalizare pe fata:da

Finalizare in gura:da

Finalizare pe corp:da

Masturbare:da

Fantezii cu roluri:depinde de rol

Bisexuala (pentru cupluri):da

Sex in grup (cu barbati):da

Show lesbi:da

Prietena pentru show lesbi:da

Fantezii extreme:depinde

Jocuri cu sfori:doar daca tu vrei sa fii legat

Stapana:doar pt. dominare soft

Masaj erotic:da

:-*

post-4848-150392378757_thumb.jpg

post-4848-150392378762_thumb.jpg

post-4848-15039237877_thumb.jpg

post-4848-150392378775_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

În domeniul BDSM pot fi extrem de sadica si dura, eleganta si discreta. Imi place sa domin hard, dar si soft, in functie de conjunctura. Sedinta poate include: anilingus, cunilingus, facesitting, cbt, dresing, feminization, fisting si multe alte fantezii dure.

Cer si ofer discretie si igiena maxima! Va astept sclavilor docili la picioarele mele...!

Tarif 200 ron/ora la mine si 250 ron/ora la hotel.  :-*

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

ieri ,in trecere fiind prin Tg.Mures ,cumpar ziarul local de anunturi si deschid la pagina dedicata masajelor unde erau postate o multitudine de anunturi.Incep sa sun in ordinea numerelor de pe tricou si la primele 3 numere nu raspunde nimeni ,la al patrulea raspunde normal o voce feminina cu puternic accent de unguroaica,amabila i-mi spune ca este vorba despre sex normal si oral protejat la 80 ron extragerea,intreb unde si descopar ca la 200 metri distanta de unde ma gaseam eu...in concluzie decid sa merg.Ajuns la locatie dau peste una bucata gospodina de 155/75 kg cu niste butuci de picioare gen pilier rugby...ce ma facut sa raman a fost curatenia care razbatea din apartament si de pe gospodina ,faptul ca este unguroaica(toate se fut bine)si nebunia mea si a celui din pantaloni.Nu pot spune ca a fost o experienta rea ,doamna cu toate dimensiunile ei avea carnea tare pe ea si totul a fost in limitele normale respectiv oral si normal protejate nimic extraordinar ...golit si plecat..pret /calitate/curatenie corecte  tel. 0758583748 ( 0758.583.748 )

 

Link to comment
Share on other sites

Avand drum prin Targu Mures, iar recenziile scrise despre Krisztina nu ma lasau sa-mi vad de viata mea linistita, mi-am facut o programare la d-soara cu o zi inainte, ca sa fie totul sigur. Chiar si asa a intervenit o mica deviere de la program, dar nimic grav, din fericire sunt un om flexibil. Locatia a mai fost descrisa, nu mai are rost sa prelungesc si eu sirul vorbelor, cei care vin din zonele vestice ale tarii au un avantaj clar, nefiind nevoiti sa strabata tot orasul in cautarea locatiei, ea se afla chiar la intrarea in Targu-Mures dinspre Azomures. Incaperea in sine este o casuta mica si batraneasca si beneficieaza de curte proprie, intrare separata, deci nu stiu cei care au considerat ca in curtea respectiva mai locuiesc alti vecini, ce au vazut... nu este vorba de asa ceva.

Krisztina este genul de domnisoara dupa care iti intorci capul pe strada si exclami, asa numai in tine, mormaind, ca ce ti-as face de te-as prinde. Inalta, cu parul ondulat, trasaturile chipului cu usoare tendinte mongoloide tradeaza originele ei, se deplaseaza pe acele picioare lungi si frumoase ca o felina gingasa si nobila, dar gata in orice clipa sa te devoreze. Te primeste imbracata elegant, te conduce de la poarta in casa, are o atitudine calma si zimbitoare, asa incit chiar in aceste prime momente ai o impresie foarte bine fondata, ca ai ajuns la locul potrivit.

Prestatia in sine... daca as fi primul recenzor care scrie despre ea, as scrie asa imediat la inceput, ca sa nu va tin cu sufletul la gura, ca se situeaza undeva la nivelul tezelor de doctorat de la o universitate prestigioasa, care vreti voi, Yale, Harvard, Stanford... daca imi permiteti sa fac o asemenea comparatie. Te invita sa te culci pe burta...pana aici nimic nou... si incepe sa aplice un masaj de relaxare uleios, dar masaj de masaj, nu mangaieri plictisite, iar acest masaj de relaxare este condimentat in permanenta de mici elemente de surpriza cum ar fi un sarut in ceafa, si imediat in clipa urmatoare simti o furnicatura pe bilute si penis provocata de o atingere suava a mainilor ei. Imediat dupa asta simti cum ti-o ia in gura degetul mare de la picior (asta ma rog, poate ca depinde si de om, eu am pedichura facuta intotdeauna) ca in clipa urmatoare sa ai impresia cum limba ei alearga brusc de la bilute, poposind in anus ca dupa aia sa te linga pe sira spinarii pana la ceafa, si deodata iarasi simti cum un sfarculet iti gadala anusul, aproape in acelasi timp cand iti linge talpa. Si te maseaza cu tot corpul, si se freaca de tine, si te mangaie cu buzele, cu labiile, cu sanii... si daca nimic in lumea asta n-ar fi sigur, ci doar un singur lucru, acesta ar fi cu certitudine faptul ca ai nimerit exact in locul potrivit, iar Raiul ti se poate deschide si aici pe pamant. Si inca nu m-am intors de pe burta pe spate... Acum sincer, eu nu stiu voi ce intelegeti prin sex oral, dar citind multe recenzii am inteles ca anumiti colegi considera ca sexul oral este actul prin care iti poti baga organul genital in cavitatea bucala a partenerei si o futi in gura, iertati-mi expresia. Si sunt anumite persoane prestatoare de servicii sexuale care chiar nu sunt in stare de mai mult, pur si simplu isi ofera acest orificiu ca si recipient pentru ejaculare. Cu o treapta mai sus se afla acele domnisoare care inteleg esenta placerilor barbatesti si asezoneaza aceasta manifestare a poftelor sexuale cu mici atentii acordate zonelor limitrofe, bilutelor, anusului etc. Dar sa nu oferi sex oral si in acelasi timp sa-ti faci clientul sa se simta ca dupa cel mai bun blow-job al vietii lui cred ca apartine doar acelor fiinte legendare care impinzesc de exemplu mitologia greaca, fiinte imaginare despre care credem ca n-au existat niciodata, cand de fapt nimfele exista domnii mei, traiesc intre noi. Iar una dintre ele este Krisztina. Si repet, si subliniez ca sa evitam orice neintelegere: Krisztina nu face sex oral! Krisztina e detinatoarea acelor technici de facut barbatii sa se simta bine, care numai putinelor domnisoare sunt date, dar ea le stapinaste cu perfectiune.

 

Ca sa revin cu picioarele pe pamant, la final am facut un dus impreuna, am decartat suma de 100 de lei, am fost condus la poarta, ne-am luat ramas bun, si sunt sigur, in ceea ce depinde de mine, ca voi mai reveni.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...