Jump to content
madeleine

Fete de pe SugarDaters & CautSponsor

Recommended Posts

madeleine

Bună,

Ați întâlnit fete de pe SugarDaters? trebuie platit un abonament și aș vrea să știu dacă se merită?

steroidu

Da, e recomandat sa platesti acolo, ca sa poti sa vezi cui scrii. 3 pachete de tigari pe luna. Calitatea fetelor mi se pare peste media CautSponsor. Dar multe din ele isi doresc relatii pe bune (gen sa le scoti in oras, la film, la expozitii, la pula-mea-mai-stie-ce), si fac urat la ideea de plata / sedinta. E ceva foarte la mijloc intre Tinder si Publi24.ro. Nu stiu daca ma incanta site-ul, dar sunt sigur ca am vazut niste foarte piese acolo.

• Haha 1

madeleine

Interesant. Sincer sa fiu, nu ma deranjeaza ideea sa o scot la film, sau la o masa la restaurant si dupa aia sa mergem acasa, sa ne facem treaba,  fara sa o platesc cash. Chiar imi surade. Bun, multumesc frumos, in cazul asta, chiar acum voi plati abonamentul. Si ai dreptate, e doar 60 de lei. Bun pret, mai ales daca fetele sunt mai bune decat de pe CautSponsor. POate de aceea nici nu vor platite, ci doar plimbate pe la film, au si ele niste standarde. 

• Sad 1

steroidu

nu o platesti cash per intalnire, dar sa vezi cand o sa iti spuna ca a venit chiria, ca s-a imbolnavit bunica sau ca "vai cat de draguuuuuut e iPhone X, Iubi".

MFD 10 11

Ion1907

Dar despre Amalia21 sau Natasha8997 aveti ceva detalii? Poze reale, servicii etc

Amalia 150euro/intalnire

Natasha 500euro/intalnire.

Sau alte fete...

simplex

Cautsponsor a luat-o pe un drum greșit...

Mai recent, sub vălul fin și dantelele de neprofesionistă am descoperit-o pe ....celebra Annona.

Am închis site-ul, calculatorul și am fugit de mine însumi.....

• Haha 1