Jump to content

Blonda , zona Cantemir, 0725473852


ciprian
 Share

Recommended Posts

Anunt gasit pe internet, la "Servicii diverse" din Anuntul telefonic. Suna cam asa : "te astept la un masaj de relaxare si tonifiere la domiciliul meu discret si curat. Unirii Splai."

Pe fata nu am gasit-o pe Splai, ci intr-un bloc din Bdul.Dimitrie Cantemir nr16, aflat pe partea dreapta a bulevardului, cum mergi de la Unirii catre Parcul Tineretului (cred ca pe aceiasi parte cu celebra shaormerie, dar eu nu le am cu shaorma, asa ca prefer alte puncte de reper).

la telefon raspunde ori blonda, ori o colega mai matura . Exista diferente intre vocea tinara a blondei, si cea mai "dogita" a maturei. Uneori, cred ca matura preia si din telefoanele blondei, face un fel pe secretara .

Cind am ajuns eu, matura era ocupata, asa ca nu stiu cum arata. In schimb blonda e acceptabila. Are 1.60, cred,  si 24 de ani varsta declarata. Cind am urcat la ea, vreo 5 minute a vorbit la telefon cu nu stiu cine, timp in care am eu am studiat-o putin. Avea parca un tatuaj pe incheietura unei maini, cred ca scria ceva , poate un nume. Picioare scurte si groase, si o burta cam proeminenta, m-am gindit ca poate e gravida. Dar nu am intrebat-o.

A incheiat discutia la telefon, si a inceput sa imi povesteasca , cu lux de aminunte, despre ce era vorba (in discutie). Am rugat-o sa revenim la ale noastre : normal protejat, normal neprotejat,  finalizare orala, fk. Sau parca la telefon a zis ca accepta FO si Fk, dar la fata locului a dat-o la intors, nu mai tin minte exact. La 60/ finalizare.

Cert este ca nu am ramas. Pozele din anunt sunt mai jos.


 

188168171.jpg

188168191.jpg

189099801.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Cuib la Zepter, in anunt scrie Roxi, la tel zice Iulia, 24 de ani, 60/150, ONP cu CIM. Din detalii pare ca locatia este chiar in blocul Zepter, et.1 (au mai fost si vizavi la Naturalia). La tel raspunde o babeta isterica, la fata locului numai nasoale. Pozele sunt din alt film sau facute dar din unghiuri super-favorabile. Mai au anunuturi cu Anca, Andreea si inca unul pe care nu mi-l amintesc.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...