Jump to content
doxa

(V) Flori Carmen Berceni 0721359748

Recommended Posts

doxa

Salutare tuturor.

Am obtinut info despre Carmen de pe nimfolabari. Citeva poze se pot vedea pe brx.ro. 0721359748

Locatia este pe Sos Berceni, la o casa la curte. Este curata, baie curata, prosoape curate, geluri la alegere.

Carmen este o femeie de 32 ani declarati de ea, corpolenta, cu sanii mari ( apreciez marimea 5-6 ).

Face un masaj foarte bun, se fute la fel de bine. Este pupacioasa, dornica sa te faca sa te simti bine. Intre noi doi a existat chimie si futaiul a fost memorabil.

Programarea am facut o pe Whattsapp si a fost respectata, Carmen fiind foarte bine organizata in acest sens.

Am platit la plecare 200 lei, pentru 2 ore.

Recomand pentru amatorii de grasute. Si pentru cei care stiu ca grasutele se fut cel mai bine.

Spor in toate.

gotti

Confirm tot ce-a zis Doxa mai sus.

Daca puteti trece de masurile extra (168 cm cu 75-80 kg si burta aferenta, dar mascata de body), Carmen/Flori e o tipa foarte lipicioasa, dornica sa te faca sa te simti extraordinar. Face un masaj de relaxare combinat cu erotic de ti se ridica tot! 

Oralul neprotejat e foarte bun cu DT sustinut, diferite pozitii (evident si cea cu ea intinsa pe pat cu capul jos), tits-fuck, 69 in care am observat o excitare puternica din partea ei (si nu, nu erau gemete teatrale). Finalizare adanc in gura, fara inghitire.

Fără grabă, atmosfera erotica cap-coada, 1 ora ca ma grabeam - 100 lei la sfarsit.

Bulgy

Confirm toate cele de mai sus

am dat o muie pe cinste... 

John H.

Tanara curata fac masaj de relaxare.detin locatie curata.folosesc ulei de masaj profesional .Masajul se face lent cu miscari pe tot corpul.Programari pe what. 0721359748

• Like 1