Jump to content

Soniia Matura Tepara Nesimtita


radu2
 Share

Recommended Posts

TE-AI SATURAT DE POZE FALSE VREI CEVA REAL ATUNCI AI FACUT ALEGREA POTRIVITA , SUNT O BRUNETA MATURA FIERBINTE CARE ITI POATE INDEPLINI TOATE FANTEZIILE SI DORINTELE POT CONFIRMA POZELE CU TATUAJELE DACA NU SUNT EU PLATESC DERANJUL 100 RON !!!

 

Servicile mele sunt *** normal protejat,**** in functie de igiena ,**** protejat contracost ....masaj de relaxare ,erotic, dominare soft ,hard, feminizare ,uro,scato,culiingus ,anillingus,** ...rog seriozitate si igiena si ofer discretie maxima

 

VA PUP SI VA ASTEPT LA MINE SA VA INDEPLINESC ORICE FANTEZIE !!!!!!

 

ZONA BABA NOVAC

 

NR TEL : 0765152104 ( 0765.152.104 )

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

 

 

Am sunat si mi-am facut programare. Locatia e la blocurile turn de pe Baba Novac, chiar inainte de Parcul IOR. La telefon a parut destul de normala, mi-a cotat 150 RON (nu am inteles daca era pentru o finalizare sau pentru o ora).

 

Am plecat prin traficul jegos de Bucuresti pana la locatie, am ajuns cu 5 minute mai tarziu de ora stabilita, am sunat, reject. Am mai sunat o data, iar reject. Pe la a 5-a incercare, o voce sictirita mi-a raspuns cu "nu mai insista ba baiatule, am treaba" [hangs up]. Asa ca am pus-o pe auto redial 2 ore, sa ii creasca si ei putin tensiunea.

 

Ulterior am primit diverse apeluri si mesaje in casuta vocala in limba strangatorilor de fier vechi (pe care nu o inteleg, dar era o satra intreaga in jurul telefonului, printre care una mai batrana, magraon si boraci).

 

O tiganca neserioasa si nesimtita, clar de evitat

post-2036-150392435655_thumb.jpg

post-2036-150392435659_thumb.jpg

post-2036-150392435663_thumb.jpg

post-2036-150392435668_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...