Jump to content

(V) Delia 37 ani 0729574688 - C.A. Rosetti


gotti
 Share

Recommended Posts

Sunt Delia, am 35 de ani, sunt o blonda mignona cu ochi albastri, sani numarul 3, vesela si senzuala.

 

Serviciile oferite sunt de contact intim oral si normal, oralul poate fi neprotejat cu finalizare corporala, normal protejat in diferite pozitii si diferite alte fantezii in functie de placerile pe care le aveti ( FK, sarutari, sex intre sani, sex in duş, foot fetish, accept cunni si anni si altele in functie de cerintele dvs). De asemenea va mai pot oferi masaj erotic si de relaxare.

Nr de contact este 0729574688 ( 0729.574.688 )

Pretul unei ore este de 200 lei si include 2 finalizari , sau 100 lei 1 fin 30 min.

 

Programul este in general intre 12 -20!

 

Ca zona ma puteti gasi langa Universitate - Intercontinental, Magheru !

 

Pozele atasate imi apartin

 

Va sarut si va astept sa ne cunoastem

 

[attach=1] [attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7]

 

Delia era pe lista mea mai lungă, și cum trebuia s-o bifez, am ”vizitat-o”.

 

Locatia: 8 – colega cu Izabellabdsm și inca o fata Lori (e pe lista si ea….). – in zona C.A. Rosetti, un apartament normal, cu mobilier de acum vreo 10-15 ani, dar curat, baia curata cu diverse geluri de dus, prosoape mari curate si absorbante. Dormitorul micut, dar beneficiază de pat dublu, 2 fotolii si masuta, plus umerase, papuci, chiar si incaltator. Muzica pe hol (pentru a acoperi diverse manifestări din celelalte camere), lumină rosie in cameră (cam obositoare pentru cei obisnuiti cu soarele de amiază).

 

Doamna Delia: per ansamblu de un 7. Miniona, pe la 155 cu vreo 50 kg, slim, isi arata vârsta de vreo 38-40 ani, la fată e normală, pe stradă nu i-as acorda atentie. Igiena ok, epilata, îngrijită.

Ca si atitudine e ok, amabilă, încearcă si reuseste sa se facă plăcută, glume, zâmbete in program. De GFE nu prea e vorba – n-as putea nota, fiecare stiam pentru ce eram acolo, nu a fost vorba de vreo poveste de dragoste.

 

Prestatie: am optat (si bine am făcut) pentru 1 finalizare, așadar, după dușurile de rigoare, am trecut la un preludiu in picioare, cu pupicuri pe corp, sărutări pe buze (fără limbă - ceea ce ar fi presupus un FK real, pe care nu-l oferă!), trecut la un oral neprotejat bunicel, cu presiune, fără DT, atenție si la coaie, si la gland. Trecut in pat si continuăm cu oralul până am considerat eu că putem trece la un normal protejat LOT, unde tanti se mișcă bine, in diferite ipostaze ale călăririi, până la gongul final. Apreciez un oral și normal de 8.

 

Concluzii: o tipă normală cu servicii ok la un tarif rezonabil: 100 lei/finalizare/30 min fără grabă, fără agitatie. La 200/h e o scumpă, ar merge maxim 150/h!

Eu nu mai revin, am probat, e de-ajuns o vizită.

43449_5e0a0482523c1fe7391441a5a3e972158719090c.jpg

43451_f61642ab5875ad87365df9b46b2bcf1f4f17ee1e.jpg

43453_cf29ec0ca138bf2fa74eae59f524f695e14897b5.jpg

43455_96c9b89c8fa0abccf292f7b5da70ecaf65a24c04.jpg

43457_e8f2fb30d79448852a8cf037e183da91cd55740c.jpg

43459_a7aff3fc6be4ccd0277fd617c424a8fe1c41f498.jpg

43461_21038dcb1e23d7fa129f265e8fd3d3e675704bd6.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gresit tot ce s-a scris mai sus. E o taranca imputita careia ii miroase pizda a hoit si gura a canal si are o burta de baba cu piei scarboase.

 

Pe mine ma dezgusta falsitatea asta cu sarutari, mangaieri, prostii, zambete si gemete false si daca i se pare ei ca ai depasit 10 minute iti zice ca ti-a expirat timpul, sa termini si sa pleci mai repede. A durat 50 de minute de cand am sunat-o de pe strada pana am iesit pe usa blocului, cu tot cu convorbire, ghidat, urcat, coborat, dusuri inainte si dupa, dezbracat si imbracat. Sexul cu ea a fost o tortura, sa va spun si de ce. Am pus-o deasupra, ii mirosea gura si parul. Am zis sa schimb ca sa scap de mirosul de canal. Am pus-o cu spatele. Pe la spate ii mirosea pizda a hoit si a peste stricat. M-am pus eu peste ea, ii mirosea iar gura si pizda a hoit. Cum o puneam era o tortura olfactiva. Nu a durat mai mult de 10 minute sexul propriu-zis si, printre gemete si ofturi, m-a anuntat pe un tot grav ca s-a terminat timpul. Pe mine fazele astea ma scarbesc, asa ca psihic nu am mai putut sa continui. Plus ca incercand sa-mi tin respiratia din cauza mirosului fetidic, am pierdut erectia. A incercat sa mi-o scoale dar f greu a reusit. In final mi-a frecat-o cu prezervativul pus si asa am terminat. Groaznic.

 

A urmat un schimb de reprosuri la final. I-am zis "iei 100 de lei pe un sfert de ora ca sa-ti suport mirosul de hoit din pizda si la urma tot tie nu-ti convine ca nu termin intr-un minut". A zis ca ei nu i se pare ca i-ar mirosi pizda si o sa-si bage si ea degetul in vagin sa verifice. Nu cred ca a inteles ceva din discutie. Tot timpul avea replici in ea si era tare in gura, desi nu avea ce sa-mi reproseze inventa ca am stat prea mult tot ca sa zica ceva si nu-i parea rau deloc pentru dezgustul pe care mi l-a provocat pe banii mei.

 

Dupa ce am plecat, eram pe strada si tot mai simteam mirosul ala de canal si hoit. De scarba n-am mai putut sa mananc nimic pana seara tarziu.

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

A fost acum niste luni, poate mai bine de un an, pe Decebal. Mie nu mi-a placut si nu am ramas. In primul rand din anunt si poze nu te prindeai ca este asa bondoaca. Imi aduc aminte ca a fost suprinsa cand i-am zis ca nu raman insa nu a comentat prea tare, ceva de genul "ce te asteptai/ce nu iti convine?". Pe vrea aia nu cred ca avea pret pe finalizare. In fine, daca despre ea este vorba (si cred ca ea este), reuseste o performata rezistand atat. Nu zic nimic de noi "cotizatorii" ca nu mai vreau polemici.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...