Jump to content

(v) SYMONA Milf 0761912955 - NERVA TRAIAN


gotti
 Share

Recommended Posts

Programare la Symona fără probleme, respectată la minut, telefon 0761912955 ( 0761.912.955 ).

Am regasit-o intr-o locatie discreta, linistita, curată, pe Nerva Traian, capatul spre Timpuri Noi, stă singurică intr-o garsonieră, așteptând s-o viziteze domni discreți și respectuoși.

 

Symona – minionă, corp armonios, sâni mari nr.3, dar ușor lăsați (vedeți pozele in premieră cu sânii Symonei, cu acordul ei, bineînțeles), piele fină ingrijită, mani-pedi efectuate, drăguță la față, igiena ok, epilata total, estimez undeva la 33-35 ani (dacă am exagerat, probabil fața m-a indus in eroare), aproximez inaltime fără tocuri 160 cm cu vreo 50 kg. La față seamănă cu Mona de la Top.

M-a așteptat cocoțată pe tocuri, imbrăcată (dezbracată) cu body și desuuri negre (bikinii roz sunt doar la poze – nu a fost tinuta de așteptare), un zâmbet formal până să se destindă atmosfera.

 

Ca și atitudine, e o fată liniștită, ușor timidă, ascultătoare, la o țigară si apă (pentru mine) s-a mai acomodat cu persoana mea. GFE – 8.

La capitolul sex e mai curajoasă: oral neprotejat umed (nota 8), nu reușește DT, dar suge cât e nevoie, ceva limbi pe coaie, iar supt capul pulii, sărutări pe gât/urechi, piept, am incercat FK dar a lăsat sa se ințeleagă că nu acceptă (păcat), revenim la oral, dar pentru că acceptă CIM doar contracost (50 lei), am preferat să mă călărească si bine am făcut pentru că Symona știe să se unduiască bine in pula: ba pe vine, ba in brațele mele cu acces la sânii cu sfârcuri mari, ba opt-uri foarte excitante. Un normal protejat cam de 9, mult mai bun decât oralul, ce a condus evident la o finalizare in prezervativ, cu bruneta in brațe.

 

Concluzii: o fată ok, liniștită, ce oferă servicii corecte la un preț ok.

Eu voi reveni, voi faceți cum credeți că e mai bine pentru voi!

Achitat 100 lei pentru vreo 30-35 min, fără grabă, fără stress, fără gălăgie.

Raport calitate/preț - bun!

 

[attach=1][attach=2][attach=3]

 

P.S. se pare ca este o rebrand-uire a Alyinei de aici http://www.ddcforum.com/fete-din-at-(ce-stiti-despre)/bruneta-zona-unirii-0729798170/msg84228/#msg84228 , colega cu o celebra Betty de la drept, de care s-a despartit in urma unor neintelegeri legate de comision.

43419_c74483b36e38ebb26904e51eb0e6fa5579d69796.jpg

43421_c94ac3fb67e37a0acc9773c9396403c30764c9cc.jpg

43423_c728c7de84f337d565a2aaf349f4d396e93f2304.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Am fost de cand s-a mutat singura, prima vizita cu zapada mare (si probabil doritori putini). Prima data bine, a doua oara ok (am lasat de la mine ca imi zisese ca ma inghesuie intre doua programari), a treia oara fast-fuck. De fiecare data am pltit extra pentru CIM si doar prima data a fost cu. A treia oara "mi-a facut bucuria sa o scoata ca sa termin pe sanii ei frumosi" fara sa ma intrebe daca asta vreau. Concluzie: mergeti doar o data. Daca insistati aveti grija ce stabiliti de la inceput.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Ori n-a raspuns ea la tel (pe nr asta am prins-o: 0729797491) ori s-a dilit! M-a luat tare cu recitarea serviciilor si cand i-am zis ca ne cunoastem de pe Nerva a inceput cu bombaneli la adresa forumistilor (sigur a celor de pe ailalta strada) si mi-a inchis :( 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Root changed the title to (v) SYMONA Milf 0761912955 - NERVA TRAIAN

Foarte curios, sa fie tot Symona aia de acum cativa ani.

Nu neaparat ca e blonda acum, dar parca arata mai țeapănă la corp, pare mai tanară.

Avem info solide ca e aceeasi Symona de acum 5-6 ani?

Poate i-o fi preluat cineva nr. de telefon si numele de scena.

Link to comment
Share on other sites

Confirm eu ca ea este. Acum 6-7 ani activa sub numele de Alyna, pe Nerva la et. 1 si era bruneta, Din pacate s-a haladit si este pusa cam pe japcutza acum. Succes celor ce doresc sa o viziteze!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ai fost la ea de curand? Poti sa detaliezi vizita, te rog? Sa intelegem cum s-a haladit....

Confirmi ca este ea in noile poze postate de Root?

Multumesc

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...