Jump to content

(V) Diana - Natiunile Unite - 0727900648


Nick Name
 Share

Recommended Posts

Publi24:

Buna, sunt Diana! Ofer servicii domnilor generosi, sex oral (protejat sau neprotejat in functie de tine) sex normal protejat, daca iti doresti fac si anal extra, intr-o locatie de lux zona Unirii, aproape de Centrul vechi.

Ma deplasez si la hotel.

I speak english.

Poze reale, confirm cu tatuajul.

 

0727900648 ( 0727.900.648 )

[attach=1][attach=2][attach=3]

 

Pozele sunt reale.

Serviciile sunt cele descrise: oral neprotejat cu finalizare corporala, normal si anal protejate. No kiss.

 

La Locatia din zona mentionata in titlu o regasesti, intr-un bloc vechi, pe tanara noua. Pozele sunt reale, dar mie mi se pare ca arata mai bine in realitate decat in poze. Este slim, cu ceva mici probleme de aranjament al danturii, dar nederanjante. Are sanii frumosi (potriviti ca marime; 1,5) si este simpatica la fatza. Curul este ok si el. Pielea fina si bine intinsa pe corp. Este genul slim, dar in modul foarte placut (adica nu skinny).

Apartamentul: curat si elegant. Cred ca mai are o colega despre care nu spune nimic. Ea zice ca este singura. La baie este curat dar nu imi aduc aminte de cate si ce fel de  geluri de dus erau.

Meniul: oral+normal=150Finalizarea; oral+anal=250 finalizarea (fara normal); o ora cu sex oral, normal si anal 400Lei; nu se poate o finalizare oral+normal+anal.

Ca prestatie: am ales o finalizare oral+normal. A inceput sa ma suga fara sa o beleasca. Am lasat-o asa pentru a ma putea bucura in voie de sanii ei precum si de pasarica stramta pe care o are (deci chiar stramta!) Oralul a fost simplu si fara nici un pic de atentie la alte zone decat membrul central al aparatului. Am testat pasarica cea mica si pot spune ca este foarte curata. Am desfacut si montat un prezervativ (nu mai stiu marca dar era destul de stramt) si am trecut la normal unde nu a participat mai deloc. Statea mereu cu capul intr-o parte, chiar si cand am penetrat-o pe la spate. Nu oi fi eu fat-frumos dar imi este clar ca pe el il asteapta. Am finalizat glorios in prezervativ.

Concluzii: o prestatie un pic sub banii platiti dar o consider meritata pentru bucata de carne pe care o futi.

Nota autorului: De futut acum, pana nu o largesc altii.

 

post-780-150392432168_thumb.jpg

post-780-150392432173_thumb.jpg

post-780-150392432177_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Din pacate o mare tzeapa !!!

Fiind la birou nu am putut sa o sun si am cerut toate detaliile prin sms. Mi a confirmat ora si m a intrebat ce servicii aleg. Mi a spus ca o ora costa 300 de ron si am intrebat cat costa in plus si pentru anal .Din acest moment s a rupt filmul, nu mi a mai raspuns. I am dat mesaj cand eram in masina, i am dat mesaj cand am ajuns zona, am sunat...mi a trimis mesaj ca i se pare ca mi arde de glume si sa sun in alta parte...deci aviz amatorilor !!!

Stima,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...