Jump to content

Cuplu căsătorit, cu experiență, transilvăneni pentru câteva zile la București


Dorina.Dorna
 Share

Recommended Posts

Salut. Dorina și Sorin, cuplu căsătorit, intelectuali.  bisexuali sau hetero (în funcție de dorința clientului), 38 și 43 ani, pentru câteva zile în București, Universității. Oferim atmosferă destinsă și distinsă, experiență și bună dispoziție: threesome, cuckold, submisivitate, spanking, spit in mouth, deepthroat, cum in deepthroat, piss (inclusiv piss in mouth), bondage, lick boots, dublă penetrare anală, dublă penetrare vaginală, dublă penetrare vaginal-anală, dirty talk, role play, swallow, masturbare vaginal-anală, etc. Așteptăm propuneri incitante, jocuri de rol. Vom fi activi din 21, marți: telefon 0753688758 ( 0753.688.758 ), 250 h.

width=66 height=100https://s2.postimg.org/bz0p8lxlh/IMG_1711.jpg[/img]

 

width=66 height=100https://s21.postimg.org/gjb9ehijn/IMG_1766.jpg[/img]

 

width=100 height=75https://s31.postimg.org/ao2dv93gn/noi_4.jpg[/img]

 

width=100 height=66https://s11.postimg.org/6qoa988ov/IMG_3274.jpg[/img]

 

Link to comment
Share on other sites

Bine ati venit in Bucuresti.

Pana cand intentionati sa stati in Bucuresti?

Am incercat sa va sun de mai multe ori dar nu a raspuns nimeni. Mai aveti si alte modalitati de contact?

Link to comment
Share on other sites

Mulțumesc. Ultima programare, vinerea viitoare, ora 10. Din nefericire, lista de rezervări e aproape plină. Cererea a fost mult peste oferta noastră, cantitativ vorbind. Calitativ...sunt multe de spus. Am cunoscut, până acum, doar oameni de bun simț, educați și la locul lor. Ne-am străduit să onorăm această prezență cu dedicarea noastră.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Administrators

Am fost, m-am bucurat ca am fost.

 

Dorina e placuta, usor dominatoare, inalta (cred ca bate spre 1.72) si bulanoasa. Pe tocuri, arata superb. Fara tocuri arata ok. Ii place sa i se spuna ca e o curva proasta, etc. Nu accepta palme peste fata, dar apreciaza mult mini-pedepse peste cur.

 

Sorin e cuckold-ul, dar o face intr-un mare fel - adica nu iti da deloc impresia ca e un lache flausat aruncat si el pe acolo. E foarte articulat, bland dar upright - nu mi-a venit sa fac absolut nimic cu el - a fost un spectator nederanjant la antrepriza mea cu Dorina.

 

Am stat cam o ora, am platit 250 RON. In meniu au fost oral NP cu deep (facut bine), futai din toate partile (Dorina s-a udat singura si a devenit exact potrivit mie de larga - love that) plus 2 minute de anal, ca nu puteam sa nu bifez. Femeia mirosea superb din toate gaurile - pula mea, imi venea sa ii deschid pizda sa ma uit dupa braduti. Super clean, super ok, mani si pedi perfecte (in nuanta mea preferata). La final, i-am dat si un mini uro, pe care l-a gargarisit bucuroasa.

 

Am primit bonus 2 pahare de palinca de Cluuuuj.

 

Singurul minus ar fi ca am fost putin pus pe fuga, din pricina prea multelor programari (dar, ca sa fiu corect, nu am fost deloc dat afara inaintea orei, ci doar avertizat ca ora se termina la fix). Ca in maneaua aia veche - sunau telefoanele / ca dracii.

 

All in all. Very positive. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Spre fericirea unora, Dorina si Sorin au revenit prin Bucuresti pentru aproximativ o saptamana.

Din nefericire, pentru mine, lista de programari a fost demult inchisa.

Raman, din nou, cu speranta ca voi ajunge la ei o data viitoare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...