Jump to content

(V) Blonda Miky, Titan, 0799182770


TomaDaniel
 Share

Recommended Posts

Titan, blonda, ofer masaj de relaxare domnilor manierati intr-o locatie discreta. Cer si ofer seriozitate. 0799182770, 0799.182.770

 

Am fost, e de cacat. My bad... la ce pula mea poti sa te astepti la 70/150 lei in Titan?

Da' asa-i cand gandesti cu capul de jos...

Link to comment
Share on other sites

De mult timp n-am mai futut sub 100 lei, dar parca m-ar tenta carcasa, doar de dragul sportului...

 

Zi-mi te rog, de ce a fost de cacat?

Sta singura? Urme de pesti ceva?

Accepta oral nepro?

Fast-fuck?

Cum are sanii? Nu pot observa din poze, doar ca e cam plinuta, daca ai putea aproxima niste masuratori ar fi perfect.

La față e urâtă sau acceptabila?

 

Multumesc anticipat.

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6]

42960_e424fc086240a4c50dca18b8f87990f5ccf5de10.jpg

42962_961237bea1f5acc2af844eb30a03de7bcd9f1d0b.jpg

42964_162bb23363b4382c17308c666b5457c7a60dd316.jpg

42966_490668802790fc00016bbea842bf733f7b508e7d.jpg

42968_1451898a7a8ce20b27e4e815b44ae82ccff04864.jpg

42970_3875fb6af8ae45aa82c5724f2a3ae152d51580dd.jpg

Link to comment
Share on other sites

E de cacat, asculta ce spun eu. Si pe mine m-a tentat carcasa, plus ce a zis un nimfolabar ca cica e "bulanoasa si curimanoasa" - deja mi-o imaginam cum o fac elice-n pula...

La fata locului e o piticanie bruneta vopsita blond care vorbeste mult si prost. In apartament se auzeau tot felul de bufnituri, susoteli, parlamentari, apa trasa la closet - cica era "colega".

In drum spre dus am observat vreo 4 telefoane insirate frumos pe masa din bucatarie.

Cand ne-am apucat de treaba incepuse cineva sa dea cu matura de partea cealalata a usii. Cica era tot colega, care facea curat. "De ce, te deranjeaza?  :o"

Ca si prestatie, tanti mi-a oferit vreo 3 pupici si a supt pula vreo 30 de secunde dupa care a luat o pauza si a inceput sa vorbeasca. Ca sa nu cred eu ca e vreo proasta, ca ea are si studii superioare si in plus tocmai ce mai face inca o scoala (ceva cu asistenta medicala sau cu moase, n-am inteles prea bine) si ca ce daca ea suge pula ca in fata lui Dumnezeu toti suntem oameni si suntem egali!  :o Zic, hait! Pe urma a mai zis ceva ca ea are clienti fideli ba chiar unii dintre ei politisti care sunt cei mai fideli dintre toti!  :o

Asa ca am ingaimat si eu ceva care sa fie in ton cu ce s-a spus, am pus-o cu curu' in sus in varful patului, m-am concentrat intens ca un curvar  si dupa 5 minute de dat la buci am reusit sa finalizez, m-am imbracat si-am plecat.

Daca ma intrebi pe mine nu sunt foarte sigur ca tanti vrea sa scoata bani din futut. Cred ca mai degraba a descoperit ca e mult mai simplu sa bata campii dupa ce ajungi in curu' gol in fata ei. Ca de taiat, ti se taie instant. Si functie de cat timp iti ia sa realizezi asta si sa te cari - platesti 70 sau 150n de lei...  :-X

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da, acum m-ai lamurit pe deplin. Multumesc.

Cica ar fi stat singura, dar se pare ca are femeie de serviciu in casa, probabil si pe post de colega/secretara/smardoi.

 

Nu mai vede ea pula de la mine!

Link to comment
Share on other sites

Subscriu la cele spuse de colegul TomaDaniel. Dezamagitor e cuvantul care defineste cel mai bine experienta. Mai ales daca ai filme in cap cu ""blonda, tate , cur mare". La fata locului te intampina o tipa spoita in cap, fata clasica de tarancuta si cu un halat batranesc tras pe ea. Destul de volubila si zambareata dar cam aici se opresc chestiile bune. Intrat in camera incepe cu indicatiile si cu palavrageala ieftina. Despre ea, mai cu seama asipiratiile ei, despre ea, ,,talentele ei" (clientii fideli) si povesti cu-despre si de la clienti fideli. Si turuie, turuie...chiar si cu gigel in gura. Oral banal, "ca sa fie", fara nicio tragere de inima. Futai mediocru, ,,blonda"" Miky fiind genul ,,overconscious" (studiaza atent orice miscare, orice grimasa). Iti trebuie intr-adevar un mic efort de concentrare ca sa finalizezi si nu ramai cu banii dati chiar aiurea.

 

Fizic: 7 (genul cu curu' mare, tate lasate, cam durdulie) Fata 6

 

Oral: 6  (,,ca sa fie")

 

Normal: 7 (sta cum o pui, implicare foarte slaba)

 

GFE: N/A

 

Igiena: 7 (miroase de casa, usor iz de transpiratie)

 

Locatie: 7

 

Pret: 70 ron/fin

 

Plusuri: parca face finalizare orala (dar nu sunt sigur), finalizarea care dureaza 25-30 de minute, nu cere banii inainte

 

Minsuri: aspect neingrijit, vorbeste mult si prost, zero chef de futai

 

Concluzie: o experienta banala, pe alocuri corecta insa, flecareala, aspectul neingrijit si lipsa de implicare o transforma  intr-o experienta cu adevarat dezamagitoare

 

De revenit: nu e cazul

 

PS: colega e o milfeta satena interesanta (voi detalia cu alta ocazie)

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru aceste recenzii. Chiar am incercat de mai multe ori sa ajung la blonda, dar , de cate ori am sunat, mereu am dat peste colega ei. La un moment dat, fata cred ca nu avea chef de musafiri, pentru ca am auzit-o cum i-a soptit celei de la telefon ca sa revin peste o ora , ca ea ar fi plecata din locatie. Nesimtire maxima.

Acum vine partea frumoasa : intr-o seara, mi-am luat inima in dinti si m-am dus la colega lui Miki, cea care raspunsese la telefon.

Locatia este undeva pe linga parcul IOR, la parterul unui bloc cu 10 etaje, pe aleea barajul Cucuteni. Locatia nu este cu iesire directa in bulevard, ci se afla pe o strada adiacenta, deci seara e mai greu cu parcatul.

Mi-a deschis o tipa roscata, bronzata la solar, cu virsta probabil peste 35 de ani, imbracata intr-un capot de baie roz/mov/magenta si incaltata in papuci de casa. La prima vedere mi-a placut, desi nu are o figura remarcabila. Ca inaltime, are aproximativ 1.65m, e genul slim, cu sani 2 spre 3, e curata, miroase placut, e rasa in totalitate jos, cu exceptia a cativa pufi (sau fire rebele) .

Pe scurt, a fost o experienta placuta, drept pentru care am revenit dupa o saptamina. Presteaza oral neprotejat dar fara finalizare orala, cu limbi peste tot, la normal  sta in orice pozitie vrei, se saruta pe gura in draci, este foarte prietenoasa, si parca nu s-ar mai dezlipi de p*l@. La 70/finalizare .

Ca texte, are intradevar texte asemanatoare cu ale colegei ei : ca are clientii ei , ca cei care vin la Miki nu mai vin si la ea (si viceversa), mai si lucreaza pe undeva (deci nu traieste doar din asta).

In timpul primei vizite, am auzit si eu unele zgomote prin apartament, cat timp usa de la dormitor era inchisa) si mi-a spus ca e colega ei. Pe care, la final, nu am vazut-o , pentru ca plecase ..

E foarte grijulie cu tine, te ajuta sa te dezbraci, intreaba daca totul e in regula, iti tine haina la plecare. Plus sarutul de "la revedere", nelipsit.

Dupa prima vizita, probabil facind acel "click", a fost de acord sa imi dea numarul ei de telefon, personal, care nu apare pe nici un anunt de pe internet. Asta asa e , am verificat.

Drept pentru care nici eu nu il voi face public. Sper ca nu ma veti injura.

Poze disponibile - nu (din moment ce nu are anunt).

Singurul sfat ar fi sa sunati pe telefonul lui Miki si sa cereti cu colega roscata, pe nume Gabi. Asta daca nu cumva raspunde chiar aceasta din urma.

bafta !

 

Link to comment
Share on other sites

Confirm intru totul recenzia lui besfriend si impresia foarte placuta pe care mi-a lasat-o Gabi (colega lui Miky). Am vizitat o de cel putin trei ori si de fiecare data am plecat binedispus si satisfacut. La inceput poate nu ti taie rasuflarea cu aparitia ei (mai ales daca te intampina imbracata de casa: halat, papuci) dar in dormitor se schimba putin situatia. La cei 36 de anisori ai ei (declarati si inclin sa cred reali) arata incredibil de bine, mai ales la corp. Talie de viespe si cur numai bun de.... La fata nu e cine stie ce, dar e placuta si are niste ochi verzi-albastri frumosi. Revenind la dormitor, am avut parte numai de surprize placute. In primul rand miroase foarte bine, pielea este bronzata, fina si ingrijita si saruta pasional. Oralul  este de calitate, se baga la deep (nu complet) fara sa o inviti. Oral sustinut si de lunga durata.O mare placere sa vezi cum ti o suge minute bune si se uita in ochii tai si din cand in cand se mai baga la un deep. Normal pasional cu implicare. Putin reticenta la anumite pozitii dar daca apuci sa o incalzesti cum trebuie, se dezlantuie dracusorul din ea. Lady on top de senzatie "asezonat" cu saruturi patimase si priviri foarte sugestive. Singurul minus la normal e ca nu i adepta (sau cel putin nu a fost cu mine) a schimbarii pozitiilor prea des iar spre final am primit niste sugestii discrete "daca o mai chinui mult". Inclin sa cred ca nu e vorba de timp ci pur si simplu de rodaj. La o futareala de peste 20 de minute sustinute isi cam pierde rabdarea, suflul. Ii place mai scurt si mai intens. Cam atat. Nu stiu ce as mai putea adauga, recenzia excelenta a lui bestfriend acopera restul.

 

Notele juriului:

 

Fizic: 8.5 (pt categoria milf, slim, talie de viespe, cur mistocutz) Fata: 7.5

 

Oral: 8.5 (bun, de calitate, sustinut si de anduranta, deep la greu* (nu complet)

 

Normal: 8 (pasional, cu implicare; as fi notat mai mult dar am scazut aici pt reticenta la anumite pozitii si atentionarile dinspre final)

 

GFE: 9 + (am scazut aici tot din cauza atentionarilor care parca strica din farmecul creat pana atunci)

 

Igiena: 10 (ireprosabil, miroase foarte bine)

 

FK: 10 (saruta patimas)

 

Locatie: 7 / Dormitorul (ei): 8.5

 

Atitudine: 10

 

Pret: 70 ron/fin (best deal pt categoria milf) Timp efectiv: 25-30 de minute

 

Concluzie:  milfeta super interesanta, corp slim, oral bun si sustinut, saruta pasional, comportament ireprosabil, atenta si dragastoasa cu clientul --->  a intrat direct in Top 3 Milf (mai avem Alexandra Ghica si Bianca Dr. Taberei)

 

Modalitate de contact: Se face programare la Miky si ajuns acolo ori te intampina Gabi care poate fi abordata direct ( daca poti ramane cu ea), sau in cazul in care esti preluat de Miky poti intreba daca are o colega. Am intrebat si mi s-a spus ca nu e niciun fel de problema intre ele daca alegi sa intri cu colega. La sfarsit, daca totul decurge ok, chimia e potrivita iti lasa un numar de telefon.

 

PS: Atentie Miky si Gabi pe langa faptul ca sunt colege, sunt si prietene foarte bune. De aici intelegi voi cam ce ar trebui sa nu faceti...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...