Jump to content

Diana 0729645758 36 ani, Dristor (0729173399 0737815503 0721459079)


Afriq
 Share

Recommended Posts

Am tot cautat topicul Dianei 0729173399, 0729.173.399 ... stiam ca era pe undeva dar se pare ca la retragerea intempestiva de prin vara a disparut si de aici.

 

Cei care ma cunosc de multa vreme stiu ca nu prea is de prins pe la fetele "pufoase"... chiar nu ma incita...

 

Cu toate astea, din nou, am gasit un anume "ceva" care chiar m-a atras din pozele postate... asa ca pun manuta pe telefon si o sun pe Diana.  Repede, ca abia s-a intorsdupa o pauza si poate asa am sanse sa imi rezerv o ora cu ea! Noroc partial, in sensul ca am reusit totusi sa am parte de o programare la o ora rezonabila. Îi stia vocea zglobie de la telefon ca am tot incercat sa gasesc un timp liber comun, nu am mai intrebat de servicii si tarife ca tocmai le postase aici la anunturi si gataaa... banuiesc ca daca nu am pus intrebari oi fi un client mai vechi asa ca nu mi-a dat locatia exacta din prima. Fac programarea, sub rezerva confirmarii cu juma de ora inainte din partea mea sa nu cumva sa fac vreo pana sau sa fiu rapit de vreo tinerica...

 

Locatia vis-a-vis de benzinaria de la Mall Vitan, la ore e varf mai bine parcati in mall sa nu intrati in cautari nesfarsite printre blocuri

 

Interfon, lift, cioc-cioc la usa... deschis usa, catelu sare bucuros, fata trimite catelu in alta parte si pe mine in camera de lucru... EXTREM DE SIMPATICA !!! Si, vorba ei, nu cu toate tiglele pe casa... dar in sensul bun. Ce sa va zic... chit-chat super ok, fata volubila, atractiva, si arata al naibii de bine - oare din cauza de zambet sau doar pentru ca are o atitudine extrem de degajata...??

 

OK - ma intreaba de dus si o apuca rasul la expresia mea revoltata cand ii explic ca is un jegos si chiar trebe sa ajung acolo... imi da un prosop roz ca sa se asorteze cu chilotii mei cei rosii (sa nu ma deochi !), papucii de rigoare, ies tiptil sa nu ii vine vreo idee fiarei (am patit-o o data la Xenia asa ca ma feresc!). Baia cu bune varietate, pentru toate pohtele.

Ies, intra si ea de refresh si se intoarce invelita ghidus in prosop.

 

Hai la orizontala - hai si o glumita, imi exprim ingrijorarea asupra cauciucului si imi zice sa nu imi fac griji (???), preludiu acceptat si apreciat prin reactii sonore dar mai ales fizice care fac masculul din mine sa se umfle in pene (moamaaa ce tare is !!!)... stie sa te faca sa te simti excelent de la bun inceput. Ajunge la un moment dat la concluzia ca nu a apelat ea la serviciile mele ci invers asa ca sare deasupra se uita la mine si zice: "acum! Repede!!! CU SAU FARA???" io, sarmanu... speriat, zic cu o voce pierduta: Se poate fara??? YES !!! si trece la oral. Bland, tandru, placut, sa nu cumva sa imi creasca tensiunea - mdeh... om batran! Dupa actiune prelungita si extinsa alternativ catre anexe ajung la concluzia ca o actiune buna e compusa din mai multe parti... asa ca cer cauciucul - o marca necunoscuta mie dar, surpriza, fin si nu ma strangea - WOW se anunta o experienta mai mult decat placuta !!! Asa a si fost... normal misionar, cu participare entuziasta de ambele parti, la final chiar ma gandeam ca am dat drumul prea tare la herghelie dar... se pare ca nu.

 

Din punctul meu de vedere este una dintre putinele fete pe gustul meu, care nu pun accent numai pe sex ci se orienteaza spre nevoile clientului, sa il faca sa se simta bine din toate punctele de vedere. Si, culmea, eu sigur o sa revin!

 

Note:

Locatie: 8

Aspect fetita: 9

Atitudine/GFE: 10 ca mai mult nu e...

Oral: 8,5

Normal: 10

halat: 200 ora

post-2145-150392429818_thumb.jpg

post-2145-150392429823_thumb.jpg

post-2145-150392429825_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

S-a retras la sfarsitul lui 2017 si acum a revenit. Cum imi fac timp voi reveni si eu.

Buna!

Numele meu este Diana si am 36 de ani.O doamna matura cu forme. Educata si cu bun simt.

Sanii nr. 4-5 naturali 100%. Pozele sunt ale mele si sunt reale.

Deci, pentru iubitorii de forme mai marisoare cred ca sunt ceea ce va doriti.

Va astept in locatia mea din zona Dristor.

 

Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la: 0729645758 sau WhatsApp ,SMS

Daca exista comunicare si o igiena corporala adecvata, eu va pot oferi:masaj de relaxare, french kiss, contact oral protejat/ neprotejat(igiena maxima),contact normal obligatoriu protejat.

Ca parte financiara am urmatoarele tarife:

30 minute/ 1 finalizare – 100 Ron

60 minute/ 2 finalizari – 200 Ron

Deplasare(60 minute)  - 300 Ron

Programul meu este:

Luni – Vineri : 09:00 – 21:00

In weekend voi anunta pe site daca voi lucra.

Nu primesc persoanele sub influenta alcoolului sau a altor substante.

NU FAC ANAL!!!

1331375063_Diana9000729_645_758.thumb.jpg.065224456655965e6119026b89ef29d2.jpg1.thumb.jpg.8db1a783ed1e5b45ef962c7fee013f3e.jpg2.thumb.jpg.e4babd256f7fc13176324d6499b91755.jpg3.thumb.jpg.f8522e7c37644136e2b9d627d1a16350.jpg4.thumb.jpg.0dd69bb30c0834d5383eaaf7c5ad8212.jpg5.thumb.jpg.c2fe76c149b6ce634e68f92dc8ae8790.jpg6.thumb.jpg.60f7cf54e8307c66f2a51b2c2c83e57b.jpg7.thumb.jpg.5693a087b415f23a3dbd723515bfb9d1.jpg

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Era acum niste ani pe Burebista. Dupa ce m-am chinuit zile ca sa ajung la ea, cand a deschis usa am zis pas desi m-a luat cu "nu sti ce pierzi!". Se pare ca am facut alegerea corecta :)

Link to comment
Share on other sites

De regula, nu ma insala ochiul in poze, dar aici chiar m-am pacalit.

Pozele sunt reale, din locatie, dar intr-adevar, sta intr-un fel in care nu i se vede burta dizgratioasa si cele 2-3 colăcei cand sta in misionar.... Țâțele sunt mari și mișto de bagat pula-ntre ele.

E constienta ca e plinuta, eu zic grasă, cica era si mai grasă, dar a mai slabit,  indeamna cui nu-i place privelistea sa plece.

Pentru ca eram in criza de timp, ca de obicei, si in cunostinta de cauza ca mândra presteaza onorabil pentru 100 lei, am purces la duș si după dușul ei a inceput oralul neprotejat (ca cică prezint igienă perfectă ;)) si FK, un oral mediu, mai soft așa, cu lins de coaie, fără presiune, cu tits-fuck, eficient pentru un futai corespunzator in misionar, unde am incercat sa evit contactul vizual asupra colăceilor, delectându-mă cu sânii si cu FK.

Pentru cine preferă plinuțele/grăsuțele e de vizitat, pentru ceilalti nu.

Voi reveni după ce mai slăbește 10-15 kg...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@TomaDaniel Buna seara....in primul rand daca nu ti-am oferi oral neprotejat asta inseamna ca igiena nu era corespunzatoare...in al 2 lea rand nu iti permit sa ma jignesti ca nimeni nu te-a obligat sa ramai sau ti-am bagat mana in portofel sa iti iau bani.....si in ultimul rand daca mai vazut asa grasa cum spui de ce nu ai facut stanga imprejur si sa pleci...pana la urma casa este a mea iar usa este a ta.O seara placuta 

Link to comment
Share on other sites

@papuasul  Buna seara ....eu nu am fost niciodata pe Burebista....mai mult ca sigur ma confunzi...eu in vocabularul meu nu am fraza ''nu sti ce pierzi!''.   NU M-AM NASCUT SA FIU PE PLACUT TUTUROR!!! O seara placuta 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...