Jump to content

NATALIA Calea Vitan 0741703124 / 0785871207


kristi2222
 Share

Recommended Posts

VIZITAT SI EU.

 

LOCATIE : Deja descrisa, totul ok , cochet,curat.

NATALIA :  mie mi a placut mult!  supla, sexy, fund, picioare, si sani frumosi,  frumoasa si la fata, par negru,lung.                                                                                                                          10

 

GFE :  BUN!  accepta si intretine sarut, se straduieste sa-ti faca pe plac.                              9

            e adevarat ca la varianta de 1 finalizare n am prea avut timp sa ne giugiulim f mult, dar cat a fost, a fost bine.  un picut parca grabita la inceput  si la final.

 

ORAL :  BUN, NEPROTEJAT, CU CEVA MANUTA CA AJUTOR.                                              9

 

NORMAL : accepta pozitia propusa de partener, se straduie sa fie "acolo", cu tine.              9,5

 

o experienta reusita.  O recomand.

 

150/fin.  nu am incercat varianta de o ora,la 300 lei, deci nu stiu sa mi dau cu parerea viavi de raportul calitate/pret la varianta mai lunga.

 

P.S. Stiti ca nu le am cu pozele, sunt de gasit "pe alte strazi"

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Numar nou 0747549422, Cantemir

30 min* 150 ron,  60 min * 300 ron

 #Ca servicii: -Sex Oral(Protejat/Neprotejat in functie de igena)

#Sex Normal(PROTEJAT)

#FK(in functie de igena)

#Pozitia 69

#Cunnilingus

#Anillingus pasiv

#COB

#GFE

Extra servicii:CIM, COF,

(50 ron extra fiecare)

image.thumb.png.5cfce58ec59d4c1ebd2085ddc93b498f.pngimage.thumb.png.62862cdc9a4e16217faa72b264a62923.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 5 months later...

0785871207 tel actualizat.

 

desi fata isi schimba numarul din cand in cand… pe alte platforme de socializare si a pastrat intotdeauna identitatea - Natalia.. ceea ce ptr mine este un indicator bun ca este serioasa.

comunicare usoara si de bun simt (wapp in cazul meu) am stabilit o intalnire cu cateva ore inainte.  a avut rabdare cu mine (si eu cu ea) desi nu aveam prea multe oportunitati in program si a trebuit sa modificam ora de vreo doua ori.

pozele sunt reale, fata are sex-appeal, silueta de fotomodel, inaltuta, cur micut misto, sanii mici, trasaturi ale chipului discutabile, mie mi a placut. ten extra creol.. probabil solar + parinti. lenjerie eleganta.

detalii gen manichiura, makeup, par, totul aranjat si de bun-gust, 
igiena f buna, totul mirosea misto… si fata si zonele intime😂

dupa calculele mele 28-29 ani. apexul sexualitatii feminine. parere personala.

ca prim contact, Natalia este vesela si sociabila, posibil si putin mai educata decat restul colegelor de meserie. are bun simt si pare sincera overall.

sexul a fost misto, desi am avut parte de o intalnire scurta.(30min)

usor perversa, pozitii diverse, oral bun, umed, finalizare orala facuta cu simt de raspundere.
nu am benficiat de cine stie ce GFE, fara saruturi sau alte dragalasenii… cum o mai lauda lumea.. ori era spre final de program si nu mai putea, ori nu i a placut fata mea… nici nu insist daca nu vine de la sine. nu m a deranjat. oricum te lasa sa o smotocesti si sa ti faci damblaua.

alte observatii.

apa calda lipsa, nu mi a spus dinainte, m am spalat in lavoar 🥶 am primit prosop curat.

ea - probabil servetele antibacteriene .

sustine ca nu baga pe banda rulantq, max 5 gentlemeni/zi. eram al 4 lea si cica pleca acasa. 

locatie Calea Vitan. pe langa Zizin - cred, etaj superior, ceva babe in fata scarii. parcat pe bulevard unde nu scria rezervat la adp. usor de gasit.

teoretic are o colega. nu era prezenta. matura.. mi a spus ca nu ar fi de interes ptr mine.

150/300

eu, achitat 200
mi a placut fata, probabil voi reveni.


 

 

45073E18-8C03-4C7A-82A2-4124DE675363.thumb.jpeg.51e084478582cb87478d438bd17b3f6b.jpeg

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to NATALIA Calea Vitan 0741703124 / 0785871207

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...