Jump to content

cuib moldo-prestatoare, mosilor, 0736123803


finlandezul
 Share

Recommended Posts

ca sa mai indulcesc descrierea experientei, o futui (pardon, facui!!) balada. 0736123803, 0736.123.803

 

pe mosilor in spate

sade curve, trei sunt toate,

in spate la BCR:

sa nu mergeti, nene!

 

locatia-i slabuta

daca dati din puta

sa stiti ca-i totu protejat

chiar si un muiat.

 

150 de parale

toata ora are

insa ora frate

moare la jumate.

 

nu e rea prestatia

insa-i graba mare

chiar de-i corpul tonic

dinti in gura n-are.

 

vorbesc de Alina

din moldova venita

n-ar fi rea rau fata

daca-ar fi scolita

 

futai pe viteza

cam o semi-teapa

de scrii in engleza

fast-fut zici, nineaca!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sper nu supar pe nimeni pe aici...las si eu recenzia la moldoveanca Dina. (asa se "advertizeaza"/recomanda Dina rusoaica - Anunt pe AT )

 

Nu a fost deloc rau cu rusoaica/moldoveanca Dina. Ba chiar m-am simtit foarte bine si m-a energizat intalnirea cu ea. Nu o sa va mint: nu am ajuns chiar asa usor la ea. (din cauza urmatorilor factori: program scurt in timpul saptamanii 10-18, nu ia programare, "revino cu un tel cu 20-30 de minute inainte"). Ba chiar mi-a tras si o mica teapa. Dar ce te intelegi cu nebunul cand si a pus in cap sa futa rusoaica? Fast forward:am fost intampinat de cealalta moldoveanca, colega ei Gabrieyla (Roscata Antonia de aici -http://www.ddcforum.com/fete-din-at-(ce-stiti-despre)/bruneta-zona-calea-mosilor-0722717260 ( 0722.717.260 )/msg85032/#msg85032) . Locatia se prezinta ca un cuib clasic: stanga camera / dreapta camera / la mijloc perdea din spatele careia se aud  voci si susoteli. Mic chit-chat cu colega Gabrieyla in sufragerie si 1-2 minute a aparut si Dina. Foarte volubila, energica si cu zambetul pe buze. Mi-a placut instant. Ne am retras in dormitor. Ca fizic mie mi-a placut: blonda, inaltime medie, cur maricel. Din pacate sanii cam micuti, si carnea cam moale. Prestatia s-a desfasurat in coordonatele unui futai scurt, frumos si furtunos. (mai pe stilul sportiv as zice). Oralul neprotejat, cam stangaci si cam pe repede-inainte;fara deepthroat, tehnica deficitara si cam reticenta la lins oute.Dar nu m-a deranjat asa mult , gagica imi placea mult si deja voiam sa trec la etapa urmatoare. La normal ii place si se implica activ: contre, se atinge pe sani, gemete usoare. Curul e piesa de rezistenta iar privelistea cand i-o tragi in pozitia capra face totii banii. De altfel in pozitia asta am si terminat pompand frenetic cateva minute.

 

Notele juriului:

 

Fizic: 8 pt fata / 8.5 pt corp (cur bun, sani mici)

 

Oral: 6-7 (neprotejat, cam pe repede-inainte, fara deepthroat, fara lins oute)

 

Normal: 8.5 (implicare, contre, ii place )

 

FK -GFE: N/A  "dragoste nu e pe aici, poate si-a gasit in alte parte loc de veci" Glumesc,  nu am incercat astfel de nebunii. Nu era nici cadrul, nici atmosfera si nici eu nu aveam dispozitia necesara.

 

Igiena: 9 (curata, fara mirosuri suspecte)

 

Locatie: 6-7 (specifica cuibului, mobilata cam modest)

Atitudine: 9.5 (energica, vesela, mereu cu zambetul pe buze )

 

Pret: 70 ron fin/ 20 min

 

Nr de tel: 0736123803 ( 0736.123.803 )

 

De revenit: as reveni daca s-ar elimina problemele cu programarea/tepele

Concluzie: o rusoaica/moldoveanca tonica, buna de tavalit, care ii "plashe" sa se futa, atitudine putin de fast fuck, locatia cuib: PRIMUL VENIT = PRIMUL SERVIT

 

PS: Nu va recomand sa mergeti la Dina daca sunteti pretentiosi, daca cautati GFE/FK sau puneti pret intimitate (locatia e cuib in toata regula)

43084_4daf282afcfa08984c18035f2d3f5ced1acc88fa.jpg

43086_f9baceb6f8e139c7eefe70a5ffb35bb6548d3c2f.jpg

43088_2b9bac10a1b4f4ff723f3a197c07c0b3c023223e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu la Dina, ieri. M-a starnit din prima cand am vazut-o cu curul ala frumos. Tatele le are cam mici dar nu m.a deranjat. Vorbeste cu un glas mai coborat si cu accent rusesc. Initial mi s-a parut putin ciudat dar ulterior am gasit-o chiar adorabila. Pielea o are frumoasa, fara defecte de genul celulita, cosuri, vergeturi. La fata e frumoasa, gingasa, ti-e drag sa te uiti la ea cand o futi.

 

Oralul l-am preferat cu prezervativ ca asa e sanatos, pus de mine ca intotdeauna si mi-a parut bine ca n-au existat contre. Mie mi se pare ca o suge f bine, pasional chiar, o strange cu falcile, trage de ea, nu-i de-aia sa dea din cap ca proasta. Are acelasi stil de supt ca si colega ei, Marina, pe care am vizitat-o azi a 6-a oara. M-as fi dus tot la Dina dar daca nu lucra, am intrat cu care era. Era si Gabriela dar astepta pe cineva. Oricum am fost si la Gabriela, saptamana trecuta. E buna si Gabriela, suge bine cam in acelasi stil ca celelalte, se implica, se misca, e ok. Se pare ca fetele din locatia asta au aceeasi scoala.

 

Dupa ce m-am lamurit bine cu oralul am trecut in pizda. Si-a dat cu niste unsoare sa-i alunece mai bine. Intr-adevar, e energica fata, mie imi place, a fost o partida furtunoasa, pasionala, cu gemete, contre, tot ce vrei. Intai ea peste mine apoi eu pe ea. La sfarsit eram transpirati amandoi.

 

Cred ca dintre toate fetele pe care le-am probat din locatia asta (mai mult de 10 de anul trecut pana acum), Dina mi-a placut cel mai mult. Se anunta vizite dese la locatia asta tinand cont de ce fete sunt in prezent. Mai e una bruneta mai volubila, mistocara, putin tupeista, am uitat cum o cheama. Mi s-a parut simpatica dar n-am vrut cu ea ca nu prea m-a atras la infatisare (machiata strident, corp cam neatractiv). Am inteles ca mai e una Jasmine. P-aia n-am prins-o. Sper sa mai vina.

 

O sa vedeti ca fetele din locatia asta care nu au nimic de ascuns apar in usa dezbracate complet si iti alegi pe care o vrei. Alea mai naspa vin cu tot felul de straie pe ele sa-si ascunda goliciunea. Era una intr-o vreme, o tiganca grasa cu niste piei pe ea de ti se facea rau cand o vedeai despuiata. Aia m-a pacalit odata. In usa parea buna dar cand s-a dezbracat in camera au inceput sa-i curga suncile si pieile cu vergeturi. Ce mai era sa fac? ii dadusem banii, s-a dus cu ei departe. De unde sa-i mai iau? Am zis "hai, treaca mearga, n-oi muri". Noroc ca eram statut atunci. Aveam vreo 3 saptamani de pauza. N-a fost nevoie decat sa mi-o suga putin si mi-am dat drumul f usor. Asta inseamna sa te duci statut la curve, judeci cu capul ala si mai prost.

 

Am uitat sa va zic, e 70 numarul cu oricare fata de aici, 150 ora, dar cine sta o ora la vanzoleala care e? E pe principiul futai pe banda rulanta, sa curga banu' repede si usor. Nu se respecta programarile niciodata, se stie. Pe mine nu ma mai deranjeaza ca m-am obisnuit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am ajuns saptamina trecuta la Dina. Nu e nimic de spus in plus, fata de recenziile anterioare : oral neprotejat (la insistentele mele, ca tot spunea la inceput "in functie de igiena", dar stiam ca urma sa fie mai mult ca sigur protejat, ca asa se intimpla peste tot), normal protejat in 2 pozitii, 69 si cam atat. Fara multe artificii pe linga ala micu. Cind i-am indicat sa ia ouale putin in gura, a zis "nu, nu !!!"

Fata e curata, placuta, si cam atat. Acelasi pret de 70/finalizare

Si mai are o colega draguta, Ana, slim, tunsa scurt, tot blonda, tot blonda, cu mici probleme la dantura, parca avea un herpes, sau poate doar o cicatrice la buza, nu mi-am dat seama prea bine, era toata numai un zambet. Cred ca la ea am ajuns anul trecut, in iarna, dar nu am apucat sa-i fac recenzie. Tin minte ca a fost o experienta placuta (in limita a 70lei/fin), cu oral protejat si 69 la greu, fara sa ma grabeasca catusi de putin. Numarul de telefon actual este 0764927643.

Atasez si poze ale Anei .

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6]

43158_609299287c434a9f0e8f990708ca3b565604614f.jpg

43160_f4ccbc07b79b109eec6949332a89b330f035d42f.jpg

43162_a7e29f3dba8bc58f4b8c201b0353ac1be583aea8.jpg

43164_5f88359bf6bea7fb4b836f45f8043ff17ed9e560.jpg

43166_facf744476047951082a4e9c8e50e590ab610e24.jpg

43168_97736a5f2fcb856cc4c13414b830345ec33147f9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...