Jump to content

(V) Bruneta, zona calea Mosilor, 0722717260


ciprian
 Share

Recommended Posts

Am fost la respectiva in urma cu 3 saptamini, intr-o seara, dupa 9.30, poate chiar 10. Sta in blocul cu reprezentanta Vodafone, intrarea facindu-se prin spatele blocului. 0722717260, 0722.717.260

 

Cind am ajuns in zona, am fost rugat sa mai am rabdare 15-20 de minute, ca fetele sunt foarte aglomerate, si s-au facut si niste incurcaturi intre clienti. Se parea ca stau de vorba cu o secretara, care facea toate programarile. Dar pina la urma s-a dovedit ca nu au nici o secretara, erau doar ele doua. Cum nu aveam unde sa mai duc, am asteptat, si in cele din urma au urcat la ele.

 

La ora respectiva in locatie erau doar 2 fete, ea ( Angi ) si inca o tipa roscata, mica de statura, care nu mi-a inspirat nimic interesant . La vremea aceea, roscata raspundea pe numarul 0785035801 ( 0785.035.801 ) si isi spunea Antonia. In acest moment , pe numarul de telefon al roscatei apar fotografile unei brunete, care tot acolo lucreaza.

 

Am ramas la Angi, servicile oferite fiind de normal protejat, oral neprotejat (fara finalizare orala sau sarutari pe gura), 69. Am stat doar o finalizare, pentru care am lasat 70ron. Desi in anunt spune ca are doar 24 de ani, eu sunt convins ca avea peste 30. Oricum, e draguta, are undeva la 1.65-1.68 inaltime.

 

Prestatia nu a avut nimic extraordinar, dar fata a avut o atitudine prietenoasa, nu m-a grabit de nici un fel. Dar si eu m-am miscat repede, eram deja in intirziere acasa.

 

Oralul a fost facut binisor, clar era loc si de mai mult, din cind in cind ajutat de mina. Pasa curata, epilata recent, frumos mirositoare. Normal facut in 2 pozitii si finalizare in prezervativ.

 

Tin minte ca avea niste sani  frumosi, probabil 3,usor lasati (de aici si convingerea ca ar avea peste 30 de ani).

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]

 

Pozele sunt ale ei, doar ca eu nu tin minte acele suvite blonde.

 

42654_de32ac1453ad7c687452ea39906ddd8c4ea692bd.jpg

42656_e8673a75abdffbdf9a2155d3b412ed46b0629f9b.jpg

42658_bbb2ba5bef1298c2195ca238bbe50045525a6637.jpg

42660_75f91ed67950fc0b18f0bce1a6c469a88afaaf1e.jpg

42662_35bc0c1124ba0b906bed151d9416f33d6bdf4f9e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Intre timp am dat si de noul telefon al roscatei minione, este 0764644624 ( 0764.644.624 ), cu fotografiile atasate mai jos. Locatia : blocul cu reprezentanta Vodafone la parter de pe calea Mosilor.

La telefon spune ca are 23 de ani, face normal protejat si oral neprotejat, 69, nu accepta finalizare orala si nici fk. pentru o finalizare cere 70 de lei.

[attach=1][attach=2]

42664_27150f1aeafc8a796e5d04066d37e0acdef505b2.jpg

42666_40cd521d1ed9cc4ff53ca58afd8530af8e903970.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sunt fete ok acolo, se schimba mereu, nu stiu de unde le aduc. Le-am incercat aproape pe toate de prin martie de cand cunosc cuibul. La Angi n-am fost dar o sa intreb de ea. Din cele care sunt acum am fost la Alina, la Ana si la Antonia. Alina e mai veche. E buna dar am fost de prea multe ori cu ea. Din cele ce au fost, au fost si cateva f bune de care imi pare rau ca au plecat (Raluca cu un oral neprotejat demential, Misha, o gagica f prietenoasa) dar si cateva matracuce afurisite (Alis incapatanata, alta tiganca tare in gura, Mihaela si Roxana cam grabite si neprietenoase). Acum e "curat" acolo dar e posibil sa se intoarca unele.

 

Stiti ce imi place aici? Ca lucreaza non-stop, e deschis si duminica si mereu raspunde cate o fata la telefon. Nu mi s-a intamplat vreodata sa plec nefutut de acolo. Singurele probleme pe care le-am avut au fost de le contrarile cu pusul prezervativului. Nu accept sa-mi puna ele prezervativul si vreau sa mi se respecte vointa asta. Peste tot am avut problema asta cu fetele, nu doar in locatia asta. Niciuna nu stie sa puna prezervativul corect dar toate se incranceneaza sa-l puna ele.

 

Totusi stiu ca politica fetelor din aceasta locatie e "totul protejat", chiar si oralul, ceea ce pentru mine e de bine. Eu nu mai fac nimic neprotejat si asa va recomand si voua.

Link to comment
Share on other sites

Niciuna nu stie sa puna prezervativul corect dar toate se incranceneaza sa-l puna ele.

Profit de ocazie si intaresc cele spuse de colegul Cotoi. Crdeam ca sunt singurul patit. Mai fetelor care mai cititi pe aici chiar are dreptate omul. Majoritatea (nu spun toate) dati dovada ca nu cunoasteti fiziologia unei puli, in schimb sunteti ambitioase. Profit si predau o mica lectie, sper sa fiu iertat pentru of:

1. pula, in mod ideal sculata, se beleste inainte de a se pune prezervativul

2. prezervativul trebuie sa lase pula in prozitie fireasca. Am patit ca acesta sa fie atat de stamt si prost pus incat pula statea stramba si durea

3. pielea pulii nu trebuie sa faca cute sub prezervativ

4. flocii, daca exista, de asemenea nu au ce sa caute sub prezervativ. Acestia vor fi smulsi in momentul scoaterii prezervativului

5. capatul prezervativului trebuie sa ramana liber si nu mulat pe capul pulii

mai sunt si altele

daca credeti ca este complicat lasati-l pe posesorul pulii sa se descurce singur!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A venit de 4 zile o gagica noua in locatie, o cheama Marina, are 20 de ani, bruneta. E f buna la corp, cur misto detot, craci, țațe marimea 2-3 si țapene, carnea sta bine pe ea, tonus bun, piele fina, frageda. La față nu-i cine stie ce, avea cam mult fond de ten si mirosea a tigari cand ma apropiam de ea dar e draguță in atitudine si zambitoare, amabila. Cu mine s-a purtat si s-a futut f bine, energica, pasionala. Mi-am pus prezervativul de la inceput, n-au fost discutii. Erectia n-a fost o problema la cat de buna e gagica. Nu stiu daca accepta oralul neprotejat, nu m-a interesat. Cere cam repede schimbarea pozitiilor si nu insista mult pe oral. Am schimbat 4 pozitii. Rezoneaza bine dar nu excelent, deasupra mai are de invatat. Pe la spate pare ca-i place si misionar, geme si insista sa dai in ea. S-a petrecut totul foarte furtunos. Mi-ar fi placut mai mult de ea daca nu pleca in camera cealalta cat timp m-am imbracat. A fost cam rece la faza aia desi in rest destul de comunicativa. Nu e nici noua sa zici ca nu stie si ea. A mai lucrat si prin alte parti.

 

Am stat 30 de minute la ea din care vreo 20 au fost la orizontala. I-am dat 70 de lei de la inceput. A raspuns pe numarul din titlu. Uneori raspunde ea, alteori Alina. Alina e veche, de anul trecut. Am inteles ca urmeaza sa mai vina niste gagici. Imi pare rau ca au plecat alte doua si n-am apucat sa le fut. Nici pe Angi n-am prins-o din pacate. Se schimba des fetele aici si vin unele interesante.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...