Jump to content
fantasymassage

Fantasy Masaj / 0731959382

Recommended Posts

spume pe bune

If you can  buy it, sometimes  it worths it !
Am cumparat cu 200 lei , pret working days, o ora de masaj+dans la bara cu Iulia, gandind nu la cine stie ce bara -bara, dar macar ( dans) la bare.
Si a fost sau n-a fost? A fost!! Afost  erotism curat, nu vulgaritate .Dra avea chef sa danseze la modul general .Trecerea de langa  bara metalica pe  langa  cea omeneasca la modul teasing a fost naturala. O intalnire ...memorabila  (in orice scop...) mai ales ca n-am finalizat niciunul sa ajungem la pete si șervete. Ajutat de atmosfera din camera, m-am simtit de parca am fost la un dans de agațat în o sala de club inchiriata exclusiv.
Masaj erotic 10, corp 9- ,cu fund de milioane, dar nu conteaza, GFE 10; superexperienta, ca delicatete si femininate; un 'Fantasy tango"care poate  la alta fata  ar fi degenerat in  'capra" fara căprar.Chiar a unduit sexy, cred ca mult peste tot ce am vazut in filmele americane , sau am auzit ca se practica odinioara  la  Babylon-ul romanesc (cand "dansul privat "era ca "intrare".)
Apropo de permisiviate..cred ca intrebarea e cam degeaba si de autobaza.De moment ce o femeie isi vinde timpul si, partial,  nurii , pe bani, permisivitatea psihologica este implicita.Acum dialogul intre ...parti  poate avea loc mai ...deschis, o etapa fiind trecuta mai simplu si mai rapid decat in viata reala.
Spunea cineva pe site-ul colorat ca Iulia are un erotism rafinat si un mister de pisica egipteana. Cand se uita 'bland" si șăgalnic dintr-o parte, in comunicare non verbală, mie imi amiteste de velociraptorița 'Blue" din Jurasic World...

spume pe bune

Uf, atunci era mai la cald, acel dans a fost Super.Sa zicem GFE 10 ( o data la Iulia, nu zic ca aceasta este media) pt disponibilitatea de a avea relationari naturale femeie barbat care doresc ambii sa se bucure de o intalnire cu componenta erotica  , stiind de la inceput ca e fara sex. Ce se intampla si ce nu se intampla, este de comun acord, ca intre parteneri.In viata reala fizic se intampla mai multe, dar diferenta ramane de ...suprafata . Comunicarea si dorinta recioproca de a se simti bine impreuna este aceeasi.Iar 10 intotdeauna este si pt incurajare, nimic nu e de 10 niciodata  nicaieri.Cine da nota  premiaza o cale, nu un obiectiv atins.

Coldplay, a mai fost o faza pur subiectiva ptcare am dat 10 atunci..Dansul acela al bara m-a vindecat cumva de o anume dependenta.Creeindu-mi alta...😁

coldplay84

Spume pe bune, multumesc pt raspuns.  Am citit, pe alt forum, ca face si FK.         O fi adevarat, la tine a fost si cu FK?          Eu nu am beneficiat de asta, poate in viitor.

spume pe bune
On 18.10.2018 at 14:18, coldplay84 said:

Spume pe bune, multumesc pt raspuns.  Am citit, pe alt forum, ca face si FK.         O fi adevarat, la tine a fost si cu FK?          Eu nu am beneficiat de asta, poate in viitor.

Sa traiesti, e bine sa fii rezervat la ce se scrie, mai ales cand e prea de bine sau prea de rau.Cum am simtit eu, NU am fost incurajat catre asa ceva si de obicei eu cam simt ce pot incerca si ce nu.La modul general NU incerc ce simt ca nu ar merge, ca sa nu inhib si sa ma intorc la patratica 0.