Jump to content
fantasymassage

Fantasy Masaj / 0731959382

Recommended Posts

varud76

Hello,

Vizitat Larisa zilele trecute,masaj relaxare 7-8,cu potential,are forta in maini,masaj erotic 7-8,la fel cu potential.

Larisa are un corp dragut,sani frumosi,fund bombat,la inceputuri in ale masajului,de toate felurile,dar o prezenta placuta.

Imi mentin ideea ca standardele( sau cel putin rezultatele) sunt mai  coborate fata de inceputuri.

Varu

fantasymassage

Hello,

Vrem sa multumim celor care ne-au vizitat si totodata apreciem feedback-urile oferite pana acum, ce ne-au ajutat sa imbunatatim serviciile oferite.

De asemenea, va anuntam ca incepand cu luna aceasta introducem o noua oferta:

--->> sedinta de 2 ore de masaj erotic nud va avea pretul de 300 RON in loc de 360 RON <<---

O zi frumoasa! 

fantasymassage

Hello,

Asa cum v-am promis revenim cu poze ale noilor fete din echipa Fantasy(Delia, Ela si Iulia), cu mentiunea ca postam curand si pe site poze profi.

Enjoy

fantasymassage

Hello,

Ne mutam!!!

In intervalul 1 iulie - 5 iulie salonul va fi inchis!

Incepand de miercuri ne gasiti la noua locatie din Calea Floreasca 44.

Multumim!

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

quark

cred ca in ultima perioada am facut carare la noua locatie din Floreasca. mai jos raportul meu de activitatea:

1.) Iulia - pozele pe site sunt mai mult decat sugestive, Iulia fiind o pustoaica subtirica cu foarte mult "vino'n coace". se vede ca e la inceput de cariera, e un pic crispata / speriata.

daca va place genul skinny e alegerea perfecta. note: look 9, masaj de relaxare 7-8 (e mai mult o mangaiere / nu are forta necesara), masaj erotic 7-8 (e lipicoasa dar nu are experienta), GFE: ma abtin (cu mine a devenit relaxata de-abia la sfarsit) 

2.) Larisa - pozele de pe site o avantajeaza, are cateva kg in plus dar nimic deranjant. are mult mai multa experienta ca Iulia.

note: look 7-8, masaj de relaxare 9, masaj erotic 9, GFE: tot 9

3.) Ela: ptr mine a fost alegerea perfecta: face un excelent masaj de relaxare si erotic (de 9-10 ambele). la masajul erotic e foarte naturala, cel putin eu aveam impresia ca o stiu de 1000 de ani; la GEF ii dau un 10 dar aici totul e relativ

off topic: se poate scoate cumva autocorrect-ul din noua versiune a site-ului?

quark

nu stiu cum stati voi dar eu in ultimele doua luni nu am reusit sa fac vreo programare la fanteziste. si am incercat nu gluma (fiind la doi pasi de biroul meu imi convine). telefonul este mereu redirectionat pe ton de ocupat. inteleg ca sunt pe val dar ai putea la telefonul ala sa-i pui un mesaj gen "ne pare rau dar azi suntem ocupate" ca sa nu suni ca cretinul. cred ca si-au luat adio de la banii mei :)