Jump to content
fantasymassage

Fantasy Masaj / 0731959382

Recommended Posts

varud76

Hello,

Vizitat Larisa zilele trecute,masaj relaxare 7-8,cu potential,are forta in maini,masaj erotic 7-8,la fel cu potential.

Larisa are un corp dragut,sani frumosi,fund bombat,la inceputuri in ale masajului,de toate felurile,dar o prezenta placuta.

Imi mentin ideea ca standardele( sau cel putin rezultatele) sunt mai  coborate fata de inceputuri.

Varu

fantasymassage

Hello,

Vrem sa multumim celor care ne-au vizitat si totodata apreciem feedback-urile oferite pana acum, ce ne-au ajutat sa imbunatatim serviciile oferite.

De asemenea, va anuntam ca incepand cu luna aceasta introducem o noua oferta:

--->> sedinta de 2 ore de masaj erotic nud va avea pretul de 300 RON in loc de 360 RON <<---

O zi frumoasa! 

fantasymassage

Hello,

Asa cum v-am promis revenim cu poze ale noilor fete din echipa Fantasy(Delia, Ela si Iulia), cu mentiunea ca postam curand si pe site poze profi.

Enjoy

fantasymassage

Hello,

Ne mutam!!!

In intervalul 1 iulie - 5 iulie salonul va fi inchis!

Incepand de miercuri ne gasiti la noua locatie din Calea Floreasca 44.

Multumim!

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

quark

cred ca in ultima perioada am facut carare la noua locatie din Floreasca. mai jos raportul meu de activitatea:

1.) Iulia - pozele pe site sunt mai mult decat sugestive, Iulia fiind o pustoaica subtirica cu foarte mult "vino'n coace". se vede ca e la inceput de cariera, e un pic crispata / speriata.

daca va place genul skinny e alegerea perfecta. note: look 9, masaj de relaxare 7-8 (e mai mult o mangaiere / nu are forta necesara), masaj erotic 7-8 (e lipicoasa dar nu are experienta), GFE: ma abtin (cu mine a devenit relaxata de-abia la sfarsit) 

2.) Larisa - pozele de pe site o avantajeaza, are cateva kg in plus dar nimic deranjant. are mult mai multa experienta ca Iulia.

note: look 7-8, masaj de relaxare 9, masaj erotic 9, GFE: tot 9

3.) Ela: ptr mine a fost alegerea perfecta: face un excelent masaj de relaxare si erotic (de 9-10 ambele). la masajul erotic e foarte naturala, cel putin eu aveam impresia ca o stiu de 1000 de ani; la GEF ii dau un 10 dar aici totul e relativ

off topic: se poate scoate cumva autocorrect-ul din noua versiune a site-ului?

quark

nu stiu cum stati voi dar eu in ultimele doua luni nu am reusit sa fac vreo programare la fanteziste. si am incercat nu gluma (fiind la doi pasi de biroul meu imi convine). telefonul este mereu redirectionat pe ton de ocupat. inteleg ca sunt pe val dar ai putea la telefonul ala sa-i pui un mesaj gen "ne pare rau dar azi suntem ocupate" ca sa nu suni ca cretinul. cred ca si-au luat adio de la banii mei :)

Informer

Am descins ieri, dupa luni bune de la prima si unica mea vizita fantezista (Ana & amplasamentul anterior), fara sa realizez ca e happy hour (tainul clasic de 180 guldeni devine 140, practic 150, mi s-a parut ignobil sa pescuiesc bancnota de 10 adusa tacticos ca rest). Am avut de optat intre Eva si Eva, am riscat si-am ales Eva.

Frumusete spiritualizata, fizic robust, deloc diform (aduce izbitor facial si trupeste cu Ukra), a schimbat recent prefixul, plenty of tatoos, inflatie de no-can-do'uri as in no-FK, no-CL, almost no-nipple'licking, no-face touching  ("in definitiv e o slujba, nu o felie de viata privata, te-as masa si domina cu pasiune, dar nu vad de ce ne-am dragali & gingasi"), am conchis relativ repede ca putem stapani lumea impreuna, dar nu putem fi distribuiti cu succes in aceeasi pelicula (nu e vina ei c-am intrat intr-un showroom eMAG cautand piramidon si groceries, dar voi continua sa vanez anomalii si intamplari nonconformiste pana voi da de ele).

Femeia e minunata per-se, o recomand self-centristilor si meritocratilor, se vor recunoaste cu asupra de masura in ea. Am ales sa nu beneficiez de masaj, recte nu vi-l pot descrie.

Incaperea in care-am fost acomodat e ireprosabila, cabina de dus futurista ("Beam me up, Scotty !" gen) e la fel de spectaculoasa pe cat e de functionala. Voi reveni candva in stabiliment, dar certamente nu intr-o Sambata. 

Informer

Am mintit cu nerusinare (de-acum inainte ar trebui sa ma intitulez Malformer) si-am revenit ca molia la felinar la Liturghia de Sambata  :261_ram:

Larisa imi fusese recomandata cu limba de moarte de cea-plasmuita-din-coasta, am decis sa-i urmez povata, pe principiul ca nimeni nu poate evalua mai bine seturi de competente decat cea care alege sa nu le practice. A fost Jackpot by all means, Larry e chipesa, armonios alcatuita trupeste, volubila, playful, guresa si chiar mai provocatoare decat mi se povestise c-ar fi. Masajul vulgar a fost lipsit de stralucire (sau poate sunt eu un Cornell Dinu al masturbarilor oleaginoase), cel corp-la-corp a intros dramatic rezultatul in al 2-lea mitan, rareori am avut parte de ceva atat de erectil si levitant deopotriva. 

Urmeaza o troica (ni se va alatura Roxi), evident, intr-o non-Sambata :192_tophat:

coldplay84

As vrea sa-i fac o vizita Iuliei dar nu stiu cat de permisiva este. Ma poate ajuta cineva cu cateva informatii - accepta sarutari pe corp, mangaieri, cunilingus? 

Multumesc!

realmcsar

In functie de noroc. Mie mi-a spus ca pot sa-i fac cunilingus dar nu prea mult. Am intrebat-o ce inseamna nu prea mult, 1, 5, 10 minute... Intalnirea mea cu ea nu a fost un esec dar speram eu la mai mult erotism. Cred ca m-am obisnuit cu fetele de la sweetpleasure si am alte asteptari de la celelalte saloane.

coldplay84

Multumesc pt informatie. Si pana la urma, asa a fost doar putin sau te-a lasat mai mult? Adica i-a placut, a fost acolo sau doar asa putin ca sa scape de tine? La erotic se freaca cu corpul de tine sau doar atingeri cu mainile?

coldplay84

Am fost deja de patru ori la ea pana acum. Fata e deschisa sa experimenteze si lucruri noi, contra cost( care nu au legatura cu masajul), atata timp cat te porti frumos cu ea. Are grija sa dea muzica mai tare inainte. 

steroidu

Cat de mare cost? In afara de plata de la receptie, desigur.

varud76

Salutare,

Cum nu vizitasem noua locatie,...am zis sa incerc

Trecut zilele trecute,ales din 4 zane disponibile ,pe Sandra (era cea mai rasarita,celelalte 3 micute si subiri) " wrong choice" !

Dus eu ,intins pe spate,urcat peste si inceput o "mangaiala"strict pe spate care a tinut 15-20 minute (probabil relax masaj),urmat un masaj erotic circa 1-2 minute care a constat in 2 atingeri cu pasarica ei pe bucile mele,ocazie cu care am constatat ca era rasa cu lama cu ceva zile in urma,ceea ce a insemnat o "raschetare"nu prea placuta/erotica .

Intors cu fata la cer,ulei mult,si trecut la frecat pula intens in scop de finalizare (ea stand pe pat, cu fata la mine,perpendicular),atingandu-si scopul rapid.

Dupa a iesit sa se spele/stearga (cred) ocazie sa verific cat timp a trecut de cand eram in camera,fix 25 minute !!!

Intoarsa mandra,se aseaza langa mine pe pat cu fata in jos,in semn de odihna !?

intreb : gata?

raspuns :ti-ai atins scopul !?

Zic: mai avem cel putin 30 minute !

raspuns:ce vrei sa iti mai fac,ti-ai atins scopul !!!

zic: sa continuam de unde am ramas

raspuns (in sictir):intoarce-te cu fata in jos

executat,incepe acelasi masaj relax (mangaiala) pe spate strict pentru inca maxim 5 minute dupa care ,brusc,imi comunica ca pot merge la dus!?!?

...............................................

Concluzia...o trageti singuri.

Oricum eu nu mai calc pe la Fantasy .

PS: donatia a fost 50 europeni !!!

Varu

Informer

Am reeditat recent cu Larisa, alegand a-priori s-o ling a-posteriori si pe Adina in ora imediat urmatoare. Nu stiu daca izul de highlander citind din Talmud si-a pus amprenta (am nimerit to intr-o Sambata, strict din ratiuni de management temporal), dar ambele runde s-au derulat in slow-motion, cu o neasteptata economie de mijloace si cu multiple momente de generic 20th Centrury Fox (the yawning lion). Poate c-a fost oboseala lor, rutina imprimata de fenomen, sau non-incadramentul meu in categoria "Wham ! Bam ! Thank You Ma'am !", oricum erectia mi-a fost infidela in ambele episoade.

Daca erotismul Larisian s-a stins ca o festila umectata (reconstituirea a fost incomparabil mai deampulea decat prima intalnire,), am descoperit in Adina o prezenta conviviala interesanta, In ciuda abundentei de limite si no-can-please'uri, nu e exclus  s-o mai reintalnesc in viitorul indefinit.

Mi-e din ce in ce mai clar ca nu pot fi distribuit in rolul de momaie masajata care alearga cu pasi marunti si impiedicati la taste ca sa descrie o experienta neutra ca pe prima expeditie Columbofila, asa ca -mi voi recalibra asteptarile inaintea oricarei proxime vizitari a dealtfel ireprosabilului Parlour din Floreasca si ma voi reduce la ipostaza de scouter si gramatic post-uleiala.

fantasymassage
On 21.06.2018 at 9:27, varud76 said:

Salutare,

Cum nu vizitasem noua locatie,...am zis sa incerc

Trecut zilele trecute,ales din 4 zane disponibile ,pe Sandra (era cea mai rasarita,celelalte 3 micute si subiri) " wrong choice" !

Dus eu ,intins pe spate,urcat peste si inceput o "mangaiala"strict pe spate care a tinut 15-20 minute (probabil relax masaj),urmat un masaj erotic circa 1-2 minute care a constat in 2 atingeri cu pasarica ei pe bucile mele,ocazie cu care am constatat ca era rasa cu lama cu ceva zile in urma,ceea ce a insemnat o "raschetare"nu prea placuta/erotica .

Intors cu fata la cer,ulei mult,si trecut la frecat pula intens in scop de finalizare (ea stand pe pat, cu fata la mine,perpendicular),atingandu-si scopul rapid.

Dupa a iesit sa se spele/stearga (cred) ocazie sa verific cat timp a trecut de cand eram in camera,fix 25 minute !!!

Intoarsa mandra,se aseaza langa mine pe pat cu fata in jos,in semn de odihna !?

intreb : gata?

raspuns :ti-ai atins scopul !?

Zic: mai avem cel putin 30 minute !

raspuns:ce vrei sa iti mai fac,ti-ai atins scopul !!!

zic: sa continuam de unde am ramas

raspuns (in sictir):intoarce-te cu fata in jos

executat,incepe acelasi masaj relax (mangaiala) pe spate strict pentru inca maxim 5 minute dupa care ,brusc,imi comunica ca pot merge la dus!?!?

...............................................

Concluzia...o trageti singuri.

Oricum eu nu mai calc pe la Fantasy .

PS: donatia a fost 50 europeni !!!

Varu

@varud76

Buna,

Iti multumim pentru feedback si ne cerem scuze pentru aceasta experienta. Noi incercam sa instruim fetele sa aiba atitudinea corespunzatoare, insa, din pacate, nu toata lumea pune in practica ceea ce noi comunicam. 

Totodata, din modul in care ai descris actiunea, credem ca ai facut o confunzie in ceea ce priveste maseuza cu care ai intrat si nu Sandra este numele ei. Esti sigur ca despre ea este vorba? Noi credem ca ai intrat cu Adina, o fata blonda. Daca ai timp, te rugam sa verifici pozele de pe site si sa confirmi numele fetei cu care ai intrat. Sandra este micuta, slabuta si bruneta iar Adina este mai inalta, voluptoasa si blonda.

Cu siguranta o sa luam masuri in ceea ce priveste aceasta situatie si ne poti contacta oricand sa iti returnam suma de bani achitata pentru masaj.

Toate cele bune,

Echipa Fantasy

varud76

Salutare,

Scuze de confuzie,adevarat,era Adina nu Sandra .

Varu

fantasymassage
3 hours ago, varud76 said:

Salutare,

Scuze de confuzie,adevarat,era Adina nu Sandra .

Varu

Multumim pentru clarificare.

Au fost luate masuri, iar Adina nu mai face parte din echipa Fantasy. Zi frumoasa!

spume pe bune

Salut, sunt acelasi !De cativa ani care postam mai mult  la site-ul colorat; la dansii ,dupa o pauza mai mare, in  cateva luni, in 7-8 incercari,  nu am reusit sa imi resetez contul/sa fac altul nou. La voi am reusit din prima.

Deci am mai schimbat salonul, pardon, site-ul.

Am venit -si ramas!-la FANTAStic extasY, sa imi masez, cat mai fantastic,  stick-ul,  in urma necazului cu Amazonia si in urma adaptarii ofertei la piata .Si la durata "interesului" meu erectil si finaciar, adica posibilitateade a lua , cu 120 lei Luni -Vineri, 100, sambata, masajul 'ready to go".Sau "ready to come" depinde de la care ...capat privesti lucrurile.

Am testat Laura si Ela (?)cea tunsa partial , ca Rihanna- absolut OK, am testat si retestat Iulia si Sandra la care vin ..regulat, daca pot spune asa.

Contact: telefonic (nr.de pe site), incepand  de la 11.00 H , cand va sugerez sa faceti si programarea. Acces perfect, langa Spitalul de Urgenta Floreasca, bun in caz de orice.Vila renovata, cu curte si gradina.Cand intri in casa cu aspect interior de club adevarat nu de manele/ labe uleioase, simti un miros de curatenie aromata, amestec de sapun de calitate  , rufe proaspat spalate, esente volatile, efluvii  care insotesc o locatie partial profesionala.Unde e clar ca stapaneste o femeie rasata, care marcheaza teritoriul cu un "parfum" fin, de calitate si de componenta  nu doar olfactiva.Totul straluceste, inclusiv baruletul ,inclusiv ochii si zambetele fetelor. 10 pt locatie.

10 pt igiena .Au cearceaf si papuci de unica folosinta, pe pat musamale de plastic noi, albe, dezinfectate de fiecare data DUPA inlaturarea cearceafului, bai/ cabine dus perfecte, cu 2-3 geluri, apa de gura si ce or mai fi pe acolo.

Iulia si Sandra sunt fetele la care m-am oprit de cateva ori. Cate o data nu m-am mai oprit...si am finalizat voluntar OK la una , foarte OK la cealalta, nu spui care.Domnisoarele sunt absolut comparabile la corp si comportament.Asa le-am si ales de pe site.Tinere ( U25), 'naltute  si subtirele..pe bune.Corp 10 si Iulia si Sandra.Iulia, sani mai medii, matasosi, delicati, Sandra cu sanii  mai mici, mai  tari si mai masabili in consecinta.

Masaj relaxare N/A.in jumatatede ora.Masaj erotic...sa zic 9 pt permisivitatea sublima, dar care cam  lipsește la săvârșire.Adica mai mult ma joc pe tastatura asta decat pe  butoanele lor ascunse..Zona 51 interzisa si mister cvasi total.Zici ca sunt surori;dar tentante, doar doar le-oi convinge...mereu data viitoare bineinteles.Față  și  corp-9,5 ;dragute tinere, ce sa mai vrei?GFE -comunicareȘ tot pe acolo 9-10. Ambele sunt vesele dar probabil ca putina  lume poate fi si fericita la comanda, mereu  si la rand. Mi-au darui  fiecare, bonus, cate un zambet sau un "pup" si la plecare, (multumesc, fetelor!, mersi, CEvaO!) deci a fost bine.

Voi reveni cu placere, pentru placere.

realmcsar

Laura este permisiva? Sau care dintre ele nu are probleme cu permisivitatea? Era Sandra pe lista mea dar daca spui ca si ea stramba din nas la mangaieri m-am razgandit. Multumesc!

spume pe bune

Da, Laura in acele momente  a parut mai cooperanta, calda, incalzibila...am fost doar o data, a fost ff bine, dar eu eram cu gandul in alta parte.Era prima vizita si nu retinusem corect  numele fetei pe care vroiam sa pun...pata;.Când am vazut-o pe Laura, fată draguță, am relizat ca nu zisesem bine, deci nu am fost eu nici convins, nici convingator.Ca idee generala cand o fată nu e permisiva spunem.Cand e, nu spunem, pt ca poate nu mai e si data viitoare.Si dac azi lasa pe unul sa ii faca  ceva, asta nu constituie o garantie pentru performantele viitoare, cum se zice la fundurile de invesții.La orice fată mergi oriunde, o repetare a vizitei si o discutie mai pe șleau cred ca iti va Clara-fica șansele de a da cu orice pe la șleau.

coldplay84

Cat de permisiva a fost Iulia...adica ce te-a lasat si ce nu te-a lasat sa faci?

Cu mine are momente cand e f. permisiva si momente cand e total absenta, parca ar fi alta persoana.

spume pe bune
On 04.08.2018 at 12:57, coldplay84 said:

Cat de permisiva a fost Iulia...adica ce te-a lasat si ce nu te-a lasat sa faci?

Cu mine are momente cand e f. permisiva si momente cand e total absenta, parca ar fi alta persoana.

Perfect! Inseamna ca e FEMEIE , asta e tot farmecul si toata...fantezia!Daca am castiga mereu, de ce am mai juca?

Nu m-a lasat sa scriu aici ce ma lasa si nu ma lasa....Glumesc si nu prea, asta nu ma lasa bunul simt barbatesc. De obicei, dupa indelungate experiente cu eternul feminin, nu prea ajung la 'NU" rostit  verbal, il simt non verbal .Dar uneori negociez si verbal inainte si cat mai degajat , cat mai in gluma.Nu vorbesc de Iulia sau de mine aici.La orice nivel de interactie, mai ales vecina  erotismul, o femeie daca s-a prins ca esti cumva "disperat",  te va specula in vreun fel .Iar in relatia tip masaj , fara sex , fara griji si fara bani (suplimentari), cea mai la indemana "victorie" ar fi sa fie ca ea, sa nu iti ofere ce vrei.Daca vrei.Daca nu vrei, cine stie?Poate primesti.Si iarasi la modul general, aceste amanunte se rezolva sau nu individual si diferit de la om la om si de la situatie la situatie. Calatoria continua...

Dar ce pot spune public este ca, cel putin la acest moment , de cunni nici nu poate fi vorba...

venitres

O sa descriu vizita mea la Fantasy, ocazie cu care am intalnit-o pe Laura. Am sunat la salon si am cerut o programare cu ea, mi s-a spus ca este disponibila in doua ore de la telefonul meu, asa ca la ora stabilita m-am prezentat acolo. M-a intampinat Ema si m-a indrumat in camera din dreapta intrarii, este o camera cu baie proprie dar fara bara de strip-tease asa cum au alte camere. M-a intrebat daca doresc ceva de baut, am refuzat politicos si am asteptat-o pe Laura, care a sosit in mai putin de un minut.

Este o fata de inaltime medie, supla si foarte atragatoare, arata mai bine decat in pozele de pe site. Am platit un masaj erotic clasic de o ora (as fi vrut un masaj Fantasy, dar pentru ca lipsea bara despre care am pomenit mai sus, nu era disponibil in oferta...), am intrat la dus iar Laura a disparut din camera sa duca banii (si sa aduca restul, pe care mi l-a lasat langa haine in timp ce eram inca la dus).

M-am intins pe burta, iar Laura m-a intrebat cum doresc masajul de relaxare. Am optat pentru unul mai in forta. Laura a depus ceva efort, se vede ca are experienta, a fost cel mai bun masaj pe care l-am avut de cand merg la astfel de saloane. Laura este o prezenta agreabila, sustine cu brio o conversatie, are grija sa framante corespunzator fiecare parte a corpului - si o face foarte bine. Spune ca a facut masaj profesionist, si se vede acest lucru - si mai ales se simte. Mi-a spus ca are o masa de masaj acasa si, daca doresc, sa sun cu o zi inainte pentru a face programare si o va aduce la salon, masajul pe masa putandu-l face si mai bine. Nu mi-a dat prin cap sa o intreb daca face si acasa masaje....

In final, mi-a dat voie sa ma intorc si pentru partea erotica. O face si pe aceasta corespunzator, parca usor retinuta, nu pare tocmai confortabila cu gesturi mai indraznete din partea clientului. Am intrebat daca o pot saruta ca sa vad cum reactioneaza; a spus ca nu o face niciodata cu clientii.

Finalizarea a fost cu ea pe spate si eu deasupra ei, simuland cumva misionarul.

Rezumatul, pe scurt: experienta  placuta, un masaj de relaxare la superlativ si un masaj erotic corect cu o fata care arata bine