Jump to content

Fantasy Masaj / 0731959382


fantasymassage
 Share

Recommended Posts

On 21.06.2018 at 9:27, varud76 said:

Salutare,

Cum nu vizitasem noua locatie,...am zis sa incerc

Trecut zilele trecute,ales din 4 zane disponibile ,pe Sandra (era cea mai rasarita,celelalte 3 micute si subiri) " wrong choice" !

Dus eu ,intins pe spate,urcat peste si inceput o "mangaiala"strict pe spate care a tinut 15-20 minute (probabil relax masaj),urmat un masaj erotic circa 1-2 minute care a constat in 2 atingeri cu pasarica ei pe bucile mele,ocazie cu care am constatat ca era rasa cu lama cu ceva zile in urma,ceea ce a insemnat o "raschetare"nu prea placuta/erotica .

Intors cu fata la cer,ulei mult,si trecut la frecat pula intens in scop de finalizare (ea stand pe pat, cu fata la mine,perpendicular),atingandu-si scopul rapid.

Dupa a iesit sa se spele/stearga (cred) ocazie sa verific cat timp a trecut de cand eram in camera,fix 25 minute !!!

Intoarsa mandra,se aseaza langa mine pe pat cu fata in jos,in semn de odihna !?

intreb : gata?

raspuns :ti-ai atins scopul !?

Zic: mai avem cel putin 30 minute !

raspuns:ce vrei sa iti mai fac,ti-ai atins scopul !!!

zic: sa continuam de unde am ramas

raspuns (in sictir):intoarce-te cu fata in jos

executat,incepe acelasi masaj relax (mangaiala) pe spate strict pentru inca maxim 5 minute dupa care ,brusc,imi comunica ca pot merge la dus!?!?

...............................................

Concluzia...o trageti singuri.

Oricum eu nu mai calc pe la Fantasy .

PS: donatia a fost 50 europeni !!!

 

Varu

@varud76

Buna,

Iti multumim pentru feedback si ne cerem scuze pentru aceasta experienta. Noi incercam sa instruim fetele sa aiba atitudinea corespunzatoare, insa, din pacate, nu toata lumea pune in practica ceea ce noi comunicam. 

Totodata, din modul in care ai descris actiunea, credem ca ai facut o confunzie in ceea ce priveste maseuza cu care ai intrat si nu Sandra este numele ei. Esti sigur ca despre ea este vorba? Noi credem ca ai intrat cu Adina, o fata blonda. Daca ai timp, te rugam sa verifici pozele de pe site si sa confirmi numele fetei cu care ai intrat. Sandra este micuta, slabuta si bruneta iar Adina este mai inalta, voluptoasa si blonda.

Cu siguranta o sa luam masuri in ceea ce priveste aceasta situatie si ne poti contacta oricand sa iti returnam suma de bani achitata pentru masaj.

Toate cele bune,

Echipa Fantasy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, varud76 said:

Salutare,

Scuze de confuzie,adevarat,era Adina nu Sandra .

Varu

Multumim pentru clarificare.

Au fost luate masuri, iar Adina nu mai face parte din echipa Fantasy. Zi frumoasa!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut, sunt acelasi !De cativa ani care postam mai mult  la site-ul colorat; la dansii ,dupa o pauza mai mare, in  cateva luni, in 7-8 incercari,  nu am reusit sa imi resetez contul/sa fac altul nou. La voi am reusit din prima.

Deci am mai schimbat salonul, pardon, site-ul.

Am venit -si ramas!-la FANTAStic extasY, sa imi masez, cat mai fantastic,  stick-ul,  in urma necazului cu Amazonia si in urma adaptarii ofertei la piata .Si la durata "interesului" meu erectil si finaciar, adica posibilitateade a lua , cu 120 lei Luni -Vineri, 100, sambata, masajul 'ready to go".Sau "ready to come" depinde de la care ...capat privesti lucrurile.

Am testat Laura si Ela (?)cea tunsa partial , ca Rihanna- absolut OK, am testat si retestat Iulia si Sandra la care vin ..regulat, daca pot spune asa.

Contact: telefonic (nr.de pe site), incepand  de la 11.00 H , cand va sugerez sa faceti si programarea. Acces perfect, langa Spitalul de Urgenta Floreasca, bun in caz de orice.Vila renovata, cu curte si gradina.Cand intri in casa cu aspect interior de club adevarat nu de manele/ labe uleioase, simti un miros de curatenie aromata, amestec de sapun de calitate  , rufe proaspat spalate, esente volatile, efluvii  care insotesc o locatie partial profesionala.Unde e clar ca stapaneste o femeie rasata, care marcheaza teritoriul cu un "parfum" fin, de calitate si de componenta  nu doar olfactiva.Totul straluceste, inclusiv baruletul ,inclusiv ochii si zambetele fetelor. 10 pt locatie.

10 pt igiena .Au cearceaf si papuci de unica folosinta, pe pat musamale de plastic noi, albe, dezinfectate de fiecare data DUPA inlaturarea cearceafului, bai/ cabine dus perfecte, cu 2-3 geluri, apa de gura si ce or mai fi pe acolo.

Iulia si Sandra sunt fetele la care m-am oprit de cateva ori. Cate o data nu m-am mai oprit...si am finalizat voluntar OK la una , foarte OK la cealalta, nu spui care.Domnisoarele sunt absolut comparabile la corp si comportament.Asa le-am si ales de pe site.Tinere ( U25), 'naltute  si subtirele..pe bune.Corp 10 si Iulia si Sandra.Iulia, sani mai medii, matasosi, delicati, Sandra cu sanii  mai mici, mai  tari si mai masabili in consecinta.

Masaj relaxare N/A.in jumatatede ora.Masaj erotic...sa zic 9 pt permisivitatea sublima, dar care cam  lipsește la săvârșire.Adica mai mult ma joc pe tastatura asta decat pe  butoanele lor ascunse..Zona 51 interzisa si mister cvasi total.Zici ca sunt surori;dar tentante, doar doar le-oi convinge...mereu data viitoare bineinteles.Față  și  corp-9,5 ;dragute tinere, ce sa mai vrei?GFE -comunicareȘ tot pe acolo 9-10. Ambele sunt vesele dar probabil ca putina  lume poate fi si fericita la comanda, mereu  si la rand. Mi-au darui  fiecare, bonus, cate un zambet sau un "pup" si la plecare, (multumesc, fetelor!, mersi, CEvaO!) deci a fost bine.

Voi reveni cu placere, pentru placere.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Laura este permisiva? Sau care dintre ele nu are probleme cu permisivitatea? Era Sandra pe lista mea dar daca spui ca si ea stramba din nas la mangaieri m-am razgandit. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Da, Laura in acele momente  a parut mai cooperanta, calda, incalzibila...am fost doar o data, a fost ff bine, dar eu eram cu gandul in alta parte.Era prima vizita si nu retinusem corect  numele fetei pe care vroiam sa pun...pata;.Când am vazut-o pe Laura, fată draguță, am relizat ca nu zisesem bine, deci nu am fost eu nici convins, nici convingator.Ca idee generala cand o fată nu e permisiva spunem.Cand e, nu spunem, pt ca poate nu mai e si data viitoare.Si dac azi lasa pe unul sa ii faca  ceva, asta nu constituie o garantie pentru performantele viitoare, cum se zice la fundurile de invesții.La orice fată mergi oriunde, o repetare a vizitei si o discutie mai pe șleau cred ca iti va Clara-fica șansele de a da cu orice pe la șleau.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cat de permisiva a fost Iulia...adica ce te-a lasat si ce nu te-a lasat sa faci?

Cu mine are momente cand e f. permisiva si momente cand e total absenta, parca ar fi alta persoana.

Link to comment
Share on other sites

On 04.08.2018 at 12:57, coldplay84 said:

Cat de permisiva a fost Iulia...adica ce te-a lasat si ce nu te-a lasat sa faci?

Cu mine are momente cand e f. permisiva si momente cand e total absenta, parca ar fi alta persoana.

Perfect! Inseamna ca e FEMEIE , asta e tot farmecul si toata...fantezia!Daca am castiga mereu, de ce am mai juca?

Nu m-a lasat sa scriu aici ce ma lasa si nu ma lasa....Glumesc si nu prea, asta nu ma lasa bunul simt barbatesc. De obicei, dupa indelungate experiente cu eternul feminin, nu prea ajung la 'NU" rostit  verbal, il simt non verbal .Dar uneori negociez si verbal inainte si cat mai degajat , cat mai in gluma.Nu vorbesc de Iulia sau de mine aici.La orice nivel de interactie, mai ales vecina  erotismul, o femeie daca s-a prins ca esti cumva "disperat",  te va specula in vreun fel .Iar in relatia tip masaj , fara sex , fara griji si fara bani (suplimentari), cea mai la indemana "victorie" ar fi sa fie ca ea, sa nu iti ofere ce vrei.Daca vrei.Daca nu vrei, cine stie?Poate primesti.Si iarasi la modul general, aceste amanunte se rezolva sau nu individual si diferit de la om la om si de la situatie la situatie. Calatoria continua...

Dar ce pot spune public este ca, cel putin la acest moment , de cunni nici nu poate fi vorba...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O sa descriu vizita mea la Fantasy, ocazie cu care am intalnit-o pe Laura. Am sunat la salon si am cerut o programare cu ea, mi s-a spus ca este disponibila in doua ore de la telefonul meu, asa ca la ora stabilita m-am prezentat acolo. M-a intampinat Ema si m-a indrumat in camera din dreapta intrarii, este o camera cu baie proprie dar fara bara de strip-tease asa cum au alte camere. M-a intrebat daca doresc ceva de baut, am refuzat politicos si am asteptat-o pe Laura, care a sosit in mai putin de un minut.

 

Este o fata de inaltime medie, supla si foarte atragatoare, arata mai bine decat in pozele de pe site. Am platit un masaj erotic clasic de o ora (as fi vrut un masaj Fantasy, dar pentru ca lipsea bara despre care am pomenit mai sus, nu era disponibil in oferta...), am intrat la dus iar Laura a disparut din camera sa duca banii (si sa aduca restul, pe care mi l-a lasat langa haine in timp ce eram inca la dus).

 

M-am intins pe burta, iar Laura m-a intrebat cum doresc masajul de relaxare. Am optat pentru unul mai in forta. Laura a depus ceva efort, se vede ca are experienta, a fost cel mai bun masaj pe care l-am avut de cand merg la astfel de saloane. Laura este o prezenta agreabila, sustine cu brio o conversatie, are grija sa framante corespunzator fiecare parte a corpului - si o face foarte bine. Spune ca a facut masaj profesionist, si se vede acest lucru - si mai ales se simte. Mi-a spus ca are o masa de masaj acasa si, daca doresc, sa sun cu o zi inainte pentru a face programare si o va aduce la salon, masajul pe masa putandu-l face si mai bine. Nu mi-a dat prin cap sa o intreb daca face si acasa masaje....

 

In final, mi-a dat voie sa ma intorc si pentru partea erotica. O face si pe aceasta corespunzator, parca usor retinuta, nu pare tocmai confortabila cu gesturi mai indraznete din partea clientului. Am intrebat daca o pot saruta ca sa vad cum reactioneaza; a spus ca nu o face niciodata cu clientii.

 

 Finalizarea a fost cu ea pe spate si eu deasupra ei, simuland cumva misionarul.

 

Rezumatul, pe scurt: experienta  placuta, un masaj de relaxare la superlativ si un masaj erotic corect cu o fata care arata bine

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Noutati...Ema Doamna, revenita la butoane,  ca superfemeie ce se afla , are un mic face lift; il vezi sau nu il vezi, datorita ochilor frumosi si privirii  inegalabile..Pt cine il vede, da il are ,dar e provizoriu.

Sandra ramane doar in fantezii, pt .ca a disparut din peisaj ;cica a plecat din tara, job cuminte, alaturi de apropiat.Asa ca am testat Eva.Supercalitate, si corp, dar e pe stilul dominare, cu totul alte coordonate decat ale mele.Ne-am inteles bine catre foarte bine half hour stand, erotic, ceea ce se pare ca a fost o alegere buna.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

If you can  buy it, sometimes  it worths it !
Am cumparat cu 200 lei , pret working days, o ora de masaj+dans la bara cu Iulia, gandind nu la cine stie ce bara -bara, dar macar ( dans) la bare.
Si a fost sau n-a fost? A fost!! Afost  erotism curat, nu vulgaritate .Dra avea chef sa danseze la modul general .Trecerea de langa  bara metalica pe  langa  cea omeneasca la modul teasing a fost naturala. O intalnire ...memorabila  (in orice scop...) mai ales ca n-am finalizat niciunul sa ajungem la pete si șervete. Ajutat de atmosfera din camera, m-am simtit de parca am fost la un dans de agațat în o sala de club inchiriata exclusiv.
Masaj erotic 10, corp 9- ,cu fund de milioane, dar nu conteaza, GFE 10; superexperienta, ca delicatete si femininate; un 'Fantasy tango"care poate  la alta fata  ar fi degenerat in  'capra" fara căprar.Chiar a unduit sexy, cred ca mult peste tot ce am vazut in filmele americane , sau am auzit ca se practica odinioara  la  Babylon-ul romanesc (cand "dansul privat "era ca "intrare".)
Apropo de permisiviate..cred ca intrebarea e cam degeaba si de autobaza.De moment ce o femeie isi vinde timpul si, partial,  nurii , pe bani, permisivitatea psihologica este implicita.Acum dialogul intre ...parti  poate avea loc mai ...deschis, o etapa fiind trecuta mai simplu si mai rapid decat in viata reala.
Spunea cineva pe site-ul colorat ca Iulia are un erotism rafinat si un mister de pisica egipteana. Cand se uita 'bland" si șăgalnic dintr-o parte, in comunicare non verbală, mie imi amiteste de velociraptorița 'Blue" din Jurasic World...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uf, atunci era mai la cald, acel dans a fost Super.Sa zicem GFE 10 ( o data la Iulia, nu zic ca aceasta este media) pt disponibilitatea de a avea relationari naturale femeie barbat care doresc ambii sa se bucure de o intalnire cu componenta erotica  , stiind de la inceput ca e fara sex. Ce se intampla si ce nu se intampla, este de comun acord, ca intre parteneri.In viata reala fizic se intampla mai multe, dar diferenta ramane de ...suprafata . Comunicarea si dorinta recioproca de a se simti bine impreuna este aceeasi.Iar 10 intotdeauna este si pt incurajare, nimic nu e de 10 niciodata  nicaieri.Cine da nota  premiaza o cale, nu un obiectiv atins.

Coldplay, a mai fost o faza pur subiectiva ptcare am dat 10 atunci..Dansul acela al bara m-a vindecat cumva de o anume dependenta.Creeindu-mi alta...😁

Link to comment
Share on other sites

Spume pe bune, multumesc pt raspuns.  Am citit, pe alt forum, ca face si FK.         O fi adevarat, la tine a fost si cu FK?          Eu nu am beneficiat de asta, poate in viitor.

Link to comment
Share on other sites

On 18.10.2018 at 14:18, coldplay84 said:

Spume pe bune, multumesc pt raspuns.  Am citit, pe alt forum, ca face si FK.         O fi adevarat, la tine a fost si cu FK?          Eu nu am beneficiat de asta, poate in viitor.

Sa traiesti, e bine sa fii rezervat la ce se scrie, mai ales cand e prea de bine sau prea de rau.Cum am simtit eu, NU am fost incurajat catre asa ceva si de obicei eu cam simt ce pot incerca si ce nu.La modul general NU incerc ce simt ca nu ar merge, ca sa nu inhib si sa ma intorc la patratica 0.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Hello,

 

Vrem sa va anuntam ca avem o noua membra in echipa. Numele ei este Andreea si are 21 de ani. Va atasam cateva poze aici, urmand ca in curand sa urcam poze cu ea si pe site.

Pe aceasta cale vrem sa va anuntam si ca am updatat galeria de poze de pe site si am adus si schimbari site-ului, acum pe un domeniu nou:

www.masajfantasy.ro

andreea1.jpg

andreea2.jpg

andreea3.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

A doua oprire am facut-o la Fantasy unde am ales-o pe Andreea sa-mi ofere masaj o ora.

Fata foarte draguta, delicata, cu un corp superb pentru gustutile mele.

Chiar mi-era dor de un masaj senzual, nu a tras de timp si totul era bine.

Din pacate pentru mine magia s-a sfarsit in momentul cand am dorit sa-i sarut feminitatea si a refuzat categoric.

Aveam impresia ca ofera cuni si nu am intrebat la telefon daca este posibil (nu stiu daca mi-ar fi raspuns concret cea care a raspuns daca este posibil), poate nu a fost chimie, poate avea alte probleme, poate nu ofera.

De mentionat ca a avut pe toata perioada sedintei masca de protectie regulamentar pusa si nu a dat-o jos nici cand am batut un apropo ca sunt curios sa o vad cum arata si la fata.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

   Dupa o pauza destul de lunga revenim cu o serie de actualizari si informatii utile si pentru clarificarea unor probleme si nelamuriri ridicate de catre clientii nostri pe diverse cai:

- Larisa nu mai lucreaza ca maseuza ci se ocupa exclusiv de partea de receptie ceea ce presupune strict: raspuns la telefon, programari, furnizare de informatii pentru clienti si primirea acestora in unele situatii

- mentinem un proces strict de recrutare astfel incat alegerea noastra a fost sa nu punem poze aici(cu atat mai mult pe site) cu fetele aflate in perioada de proba. Toate fetele prezentate in galeria foto de pe site sunt parte a echipei noastre actuale. De asemenea cautam constant fete noi cu care sa ne extindem echipa.

- Katy este in concediu prelungit, dar pana la eventuala sa revenire am decis sa scoatem pozele ei de pe site pentru a evita confuziile

- Eliza este acum parte integranta a echipei Fantasy, astfel incat puteti regasi pe site-ul nostru o galerie foto cu ea. Stim ca este la inceput pe partea de masaj erotic, insa lucreaza asiduu la imbunatatirea acestui aspect

- Alessia a decis sa se retraga din cariera de maseuza astfel incat ii uram succes in viitoarele ei ocupatii

- Salonul este in curs de imbunatatire a aspectului si facilitatilor, proces care o sa se desfasoare treptat pe parcursul urmatoarelor 2 luni fara a afecta functionarea normala.

- urmarim si luam in calcul feedbackul clientilor si lucram la remedierea problemelor semnalate.

Va multumim.

  • Thanks 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salutare colegi,

Trebuie sa spun ca apreciam (la timpul trecut pentru ca nu se mai intampla asta) postarea de poze cu o maseuza cat mai rapid, ca sa o vedem, pana cand se publica pe site galeria oficiala de poze.

Un astfel de caz este si cel al Andreei, pozele de aici de pe forum sunt mai aproape de realitate decat pozele "oficiale"

asa ca am mers pe aceste poze de aici si m-am cerut la o programare la Andrea si nu imi pare rau deloc.

Are niste picioare lungi si frumoase, un corp bine proportionat, mie mi-a placut.

Ok la Masajul de relaxare ca doar nu ma dusesem la terapeutic.

Am simtit ca se apropie trecerea la masajul erotic dupa cateva atingeri ca din greseala in zona de interes,  urmate un vartej de atingeri body to body, sani plimbati peste tot pe mine, de nu mai stiam de mine... eram ametit de tot si nu mai stiam ce vreau, sa termin, sa mai tina masajul... pana la urma nu am mai rezistat...

Ora a fost ora, nu s-a tras de timp

Voi reveni la Andreea, cu siguranta, mai ales ca incepe sa se scurteze, din pacate, lista de optiuni bune

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...